Voodoo aşk büyüsü

yohauns

Kayıtlı Üye
Malzemeler:

Kahverengı bir kağıt, kırmızı mürekkepli kalem, bakır bır kase.

Yapılışı:

Kahverengi kağıdı kare şeklinde kesin üzerine 9 defa kırmızı mürekkepli kalemle kendinizin ve sevgilinizin adını yazın,
kağıdı 90 derece sağa döndürün ve o yöne ısmınızı tekrar yazın, kağıdı 3 defa katlayın ve bakır kasenin içine koyun
ve kağıdı yakın, iyice kül olana kadar yakın.
Yanarkende şunları tekrar edın ;

Senin duyguların, arzuların benim elimde,
bBen sana mecburum ,sen de bana mecbursun.
Tek kalp, tek bedeniz.

Kül olduktan sonra kapıya çıkın ve içeriden dışarıya doğru külleri üfleyerek dağıtın.
Hepsini bitirin ve arkanıza bakmadan eve girin. Sabırla bekleyin.
Eğer 27 gün içinde sevdıiğiniz etkilenmezse büyüyü tekrarlayın.

Alıntıdır.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Büyü size mi ait? Değilse alıntı olduğu mesajınız editlenerek belirtilecektir. Şayet büyü size aitse Vodoo disiplinine uygunluğunu sorgulamanızı önereceğim. Lwa'lardan ve/ve ya ata ruhlardan yardım istemeden, Lwa'lara adak bırakılmadan yapılan Vodoo büyüsü yoktur çünkü.

yohauns

Kayıtlı Üye
Büyü size mi ait? Değilse alıntı olduğu mesajınız editlenerek belirtilecektir. Şayet büyü size aitse Vodoo disiplinine uygunluğunu sorgulamanızı önereceğim. Lwa'lardan ve/ve ya ata ruhlardan yardım istemeden, Lwa'lara adak bırakılmadan yapılan Vodoo büyüsü yoktur çünkü.

büyüyü kendi arşivimden çıkardım zamanında bir yerden yada bir kişiden almış olabilirim tam hatırlamıyorum ama birde voodoo büyülerinde adak konusunda bana göre yanılıyorsunuz örnek verilecek olursa örneğin bebeklerle yapılan büyülerin çoğunda adak istenmez ama lwa ve ruh konusunda size katılıyorum

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Her Lwa'nın kendine ait adağı vardır, yapacağınız işe göre olan Lwa'yı davet ederken ya kendisine ait adağı, ya da o adaktan elinizde yoksa 1 şişe kaliteli Rom'u adak olarak bırakmalısınız. Ayrıca ritüel sırasında, Lwa'nın bedeninizi kontrol altına aldığı sırada kullanması için puro içilmelidir ki bu yine adaktır.

Bebek majisinde 1 numaralı adak, ruhunu sunduğunuz kurbandır. Eğer elinizde kendisine ait DNA örneği varsa adağınız bu olur. Şayet yoksa, her zaman altarınızda bulunması gereken Rom adak olur. Kısacası, Voodoo adaksız olmaz. Çalışma ya kasıtlı olarak eksik verilmiştir, ya da hatalıdır.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Böyle bir büyü aşkı temsil ediyormu ?

Sitede vodoo büyüleri var ama türkiyede bunun imkansız olduğundan bahsediliyordu.?

yohauns

Kayıtlı Üye
Her Lwa'nın kendine ait adağı vardır, yapacağınız işe göre olan Lwa'yı davet ederken ya kendisine ait adağı, ya da o adaktan elinizde yoksa 1 şişe kaliteli Rom'u adak olarak bırakmalısınız. Ayrıca ritüel sırasında, Lwa'nın bedeninizi kontrol altına aldığı sırada kullanması için puro içilmelidir ki bu yine adaktır.

Bebek majisinde 1 numaralı adak, ruhunu sunduğunuz kurbandır. Eğer elinizde kendisine ait DNA örneği varsa adağınız bu olur. Şayet yoksa, her zaman altarınızda bulunması gereken Rom adak olur. Kısacası, Voodoo adaksız olmaz. Çalışma ya kasıtlı olarak eksik verilmiştir, ya da hatalıdır.

açıkcası büyü ile ilgili sizin kadar bilgi olamayabilirim ama dediğiniz gibi kasıtlı olarak eksik verilmiş olabilir ama yanlış olduğuna kesinlikle katılmıyorum sadece eksiklik konusunda size katılıyorum elimden geldikçe bu şekilde paylaşımlarda bulunacağım ama eksik ama tam takdir okuyucunundur

LucidEx

Kayıtlı Üye
bu süre zarfında evden çıkmamamız mı gerekiyor?

wolf77

Kayıtlı Üye
Malzemeler:

Yapılışı:

Kahverengi kağıdı kare şeklinde kesin üzerine 9 defa kırmızı mürekkepli kalemle kendinizin ve sevgilinizin adını yazın,
kağıdı 90 derece sağa döndürün ve o yöne ısmınızı tekrar yazın, kağıdı 3 defa katlayın ve bakır kasenin içine koyun

Tek kalp, tek bedeniz.

Kül olduktan sonra kapıya çıkın ve içeriden dışarıya doğru külleri üfleyerek dağıtın.

Alıntıdır.

burada bu sorularim var

1. ilk isim yazarken hepsini yanyanami yazalim?? misal mehmetayse mehmetayse mehmetayse??
2. kagit 90 derece cevirdikten sonra yine yanyanami??
3. bakir kasen nedir??
4. karim beni evden ati ben bunu simdiki kaldigim yerde yapsam olurmu??

burada su sorularim var

1.isimleri yanyanami yaziyoruz?? misl= mehmet ayse mehmet ayse ? yoksa alt altami?
2.kagit i 3 kere katlerken nasil katlayalim? ückenmi olsun yoksa ince ve uzunmu?
3.karim beni evden atti ve evimizi terk etti ben mu islemi simdiki kaldim yerden yapsam olurmu?
4. kirmizi mürekkebli kalem deyince herhangi bir kirmizi kalem olabilirmi?

kıss1

Banlı Kullanıcı
kağıdı 90 derece çevirdikten sonra yinemi 9 kere onunla kendi ismimi yazıcam yoksa sadece kendi ismimimi bide kendi evimizin kapısındanmı külleri savuracas eğer kendi evimizdense bizde 2 kapı var bi evin dış kapısı bide bahçenin dış kapısı hangi kapıdan savurmam gerek dış kapıdan sevdiğim kişinin evinin yönünü doğru üflesem olurmu

ekirek24

Kayıtlı Üye
Malzemeler:

Yapılışı:

Tek kalp, tek bedeniz.

Alıntıdır.
çok iyi kafa karıştırmayan maji dna koyulabiliyormu dahada tesir etmesi için

Occultus

Kayıtlı Üye
Bu büyü Voodoo dan ziyade elementleri kutsal geometriyi ve de kare kullanımını içeren bir Wicca msı bir büyü gibi...

Birisi işe yaradığını söyledi kaynağı tam olarak yazılırsa bizim için çok aydınlatıcı olur.

Voidoo you düşündüren tek şey 9 ve 27 sayıları....eksik bir voodoo büyüsü mü yoksa ?