VoDoo Muskası

saltanart

Banlı Kullanıcı
Bu büyü Afrika Cadılarına aittir ve sıkça yapılan bir uygulamadır... Büyüyü Salı günü yapmanız daha iyi olacaktır...

Bir küçük kese
Gül tohumları
Kurutulmuş Gül yaprakları
Bir adet kuş Tüyü (Kumru,Güvercin,Kanarya ya da Muhabbet kuşu tüyü olmalıdır)

Tüyün üzerine sevdiğiniz bir parfümü sıkın ardından malzemelerin hepsini bir kesenin içine koyun ve bir gece dolunayda bekletin ardından bu muskayı üzerinizde taşıyın, göreceksiniz artık kısmetiniz daha açık olacak...

(Not: Kese bulamıyorsanız, kırmızı ya da pembe bir kumaşa bu malzemeleri koyun ve kumaşı dikin)

aşk1

Banlı Kullanıcı
yapımı malzemeleri vs baya kolaymış kısmet için anladığım kadarıyla.
kısmet için sosyalleşmeyi öneriyorum bende :p
eğitim durumunuz iyise, işiniz var ve iyisi, eliniz yüzünüzde düzgünse, kendinizi geliştiren insansanız, seviliyor iyi iseniz birileri tarafından seçilmemeniz zor daha napcaksanız :p ben bile bu çirkinliğimle bir sürü insan buluyorum tabi istediğim insanlar mı hayır ama olsun buluyorum insan içine girmeyi ihmal etmeyelim :p

saltanart

Banlı Kullanıcı
tavsiyen için teşekkürler ben mesleğim icabı zaten insan içindeyim.işim insanlarla.bu site bu tarz bilgilerin paylaşıldığı bir site zannediyordum.herkesin bir alıcısı vardır.bunları zaten biliyoruz ki dünyada yaşadığımız için söylediklerini bilmemek ve bunu insanlara söylemek için asosyal olmak gerekir haklısın.insan bulmak kolay ama nasıl bir insan buluyorsun.senin tercih ettiklerini bakalım ben tercih edecek miyim dimi?