vizyon almak için solomon'un büyülü tılsımı

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Gümüş bir plakaya işlettikten sonra kendi kanınızla üzerinden geçmeniz gerektiğine göre plakayı alıp Jüpiter günü ve saatinde kendi kanınızla istediğinize niyetlenerek enerjinizi yüklemeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Mantıken öyledir sanırım. Sonuçta gümüşçüye Jüpiter günü ve saatinde yaptırmanız çok zor. :)

Doğrudur. Gümüş plakanın yapılma zamanını, başkası yapacaksa eğer tutturmanız zor olacaktır. İşlemin son basamağı olan kendi enerjinizi yükleme kısmında kullandığımız tılsımın üstünden kendi kanınızla Jüpiter günü ve Jüpiter saatinde geçilmelidir.

İyi forumlar...

vişnereçeli

Kayıtlı Üye
sevgili urum bu tılsımı nasıl uygulayacağımız konusunda biraz bilgi verirmisiniz teşekkürler

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
peki bunun dezavantajı varmıdır islamı bakımdan

Bu soru kaçıncı kez açıklanıyor hatırlayamadım. Bir zahmet rica ediyorum ''İslami açıdan uygun mudur?, Bu büyü müdür? Bu günah mıdır?'' sorularını yöneltmeden sadece bir kaç konuyu okuyun. Tılsım, vefk veya herhangi başka bir majikal uygulama da kendi enerjiniz dışında farklı enerjileri yönlendirdiğiniz, belirli gün-saat-sözler/dua ile yapılan çalışmalar büyü=maji olarak geçiyorsa eğer İslami açıdan uygun olup olmadığını anlamamanız mümkün değildir.

sevgili urum bu tılsımı nasıl uygulayacağımız konusunda biraz bilgi verirmisiniz teşekkürler

Konudaki önceki sayfalar uygulama hakkında yeterli bilgiye sahiptir. Geriye gidip okursanız ihtiyacınız olan cevabı alacaksınız.

vizyon almak için solomon'un büyülü tılsımı

jüpiterin 5. pentakelidir. hz. Yakup gök yüzüne kadar olan boşluğu (bütün evreni) bu tılsımla kaplamıştır. garantili bir vizyon alma yöntemidir.çok kudretli bir tılsımdır.

Gümüşe işletildikten sonra kendi kanı ile üzerinden geçilmesi kişinin enerjisini yükleyecektir tılsıma. Normalde kişinin kendi tılsımını kendi hazırlaması, üzerinde DNA sını bırakması (vücut devamlı sıvı üretir, elinizden geçecek olan vücudunuzun kendi yağı, ter vs gibi farkedemeyeceğiniz bir miktarda bile olsa herhangi bir vücut sıvınız) bakımından tılsımın çalışması için anahtar niteliğindedir. Gümüşçünün eli değeceği için tılsımın üzerinden onun enerjisi kaldırılmalı ve yerine kişinin kendi enerjisi konulmalıdır bu da en iyi kanla olur. Eğer gümüş üzerine yazı işlemeyi biliyorsanız yani gümüşçülük sanatından anlıyorsanız kan sürmenize gerek yoktur tabi, tılsımı siz hazırlayabilirsiniz. Ama herhangi bir gümüş plakası alıp da üzerine kanla tılsım çizmeniz yeterli olmayacaktır, her ne kadar sizin enerjinizle bile yapılmış olsa tılsımı çalıştırmaz çünkü kanın gümüşe kazınabilme özelliği yoktur, kuruyup geçince düz bir gümüş plaka olacaktır yeniden yani üzerinde herhangi bir işaret falan kalmayacağı için boş bir gümüşten çalışması beklenmez.

Dövme olarak yaptırılsa etkisi nasıl olur acaba?

Dövme olarak da yaptırabilirsiniz lakin Hz.Süleyman zamanında yaptırılan mühürler genelde gümüş içeren veya saf gümüş plakalara yapılırdı. Bu yüzden gümüş kullanmanız daha etkili olacaktır. Seçim sizin.

güzel bir paylaşım ben bunu yaparım gümüşcüyede yaptırırım lakin gördüğüm kadarıyla sağ üst köşede boşluk var bu tılsımda eksik varmı sayın urum birde tılsımın üzerinde 4 rakamı var bu nedir acaba birde gümüşcüye yaptırıcaz mecbur zira gümüşe nasıl işlenir bilmiyorum yapan arkadaş pc üzerinden yaparsa sorun olmaz diye düşünüyorum lain el ile çizerse onun enerjisi geçmiş olacak bu kişinin enerjisini nasıl çıkarırım acaba bir iki kişi sormuşlar bunu dövme yaptırılırsa etki edermi cevab verirseniz sevinirim konuyu hortlatmış oldum kusuruma bakmayın lütfen

mesela tılsımı çizdirdin aldın eve geldin onun enerjisini temizlemek için tuzlu suya koy veya kaya tuzuyla yıka benim bildiği bu maddeler arındırıcı akan dere suyundada arındırılabilir

Yukarıda sorunuzun cevabı açıklanmıştı. Eğer tılsımı gümüş plakaya işletecekseniz daha sonrasında jüpiter günü ve saatinde kendi kanınızla plakada ki yazıların üstünden geçmelisiniz; halkanın içinden başlayarak saat yönüne doğru devam edilmeli. Ek olumlu etki olarak ayın büyüyen evresinde yapmayı tercih edebilirsiniz. (Ayın yarım aydan dolunaya geçiş dönemi.)

- Herhangi bir zikir, söz, dua vs. okunacak mı sorusunu soranlar için; ibranice dilinde ve amacına uygun olarak seçtiğinizi veya içinizden gelen neyse onu okuyabilirsiniz.

- Kağıt seçeneğini kullanacaklar için; papirüs kağıdını tercih edebilirsiniz. Bunun için internetten araştırma yapılmalı.

- Tılsımdaki 4 rakamına benzeyen sembol Jüpiter in simgesidir. Zaten tılsımın jüpiter günü ve saatinde yapılmasının mantığı da burdan gelir. (Gün ve saat bilgileri için gezegen saatlerine bakmalısınız.) Ek bilgi; Hz. Süleyman'ın tılsımlarının geneline bakar veya herhangi bir maji ekolünü araştırırsanız; gezegen sembollerine birçok çalışmada rastlayabilirsiniz.

MCMXC

Kayıtlı Üye
belli bir seviye ve bilgelik gerektiren bir işlem sanırım yani enerjiyi yüklemek, yönlendirmek gerektiği yazılmış, zaten bu konulara vakıf olmayan birinin hazırlayıp taşıması çokta fayda getirmez gibi geldi !!!

maguscuk

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla.
Jupiterin gününde ve jupiterin saatinde.
Gümüş bir kolye ucu veya plaka ve tavsiye edilen birkaç kâğıt türüne kanımızla distan ice dogru ve saat yonunde yazıyoruz (ben enjektorle çekip dolma kaleme koymayı düşünüyorum kanimi) eğer kağıda yada kolye ucuna yaptıysak boynumuza takabiliriz plakayı haliyle tasiyamayiz. Birde su geldi aklıma hani içine fotoğraf konan kolye uçları olurdu onun dışına tilsimi işletip icinede hazırladığımız kağıdı koysak super olur.
Atladigim bir detay yok sanirim. Resim pek net değil kıvrımlar anlasilmiyor herhalde nette bulurum netini.
Tesekkurler.

maguscuk

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın forum yöneticileri.
Key Of Solomon konusunda neredeyse tüm fotoğraflar-resimler görünmüyor lütfen konuyla alakadar olurmusunuz?
Teşekkürler.

origanum

Yönetici
Merhaba sayın forum yöneticileri.
Key Of Solomon konusunda neredeyse tüm fotoğraflar-resimler görünmüyor lütfen konuyla alakadar olurmusunuz?
Teşekkürler.

Sadece 2 adet fotoğraf var ve ikisi de görünüyor. İlki urumun ilk mesajda paylaştığı tılsımın şekli diğeri de bir üyenin tılsımın kolye halindeki bir fotoğrafı. Siz neden göremiyorsunuz bilmiyorum ayarlarınızı kontrol ediniz.
Bir de herhangi bir konuda silinen bir fotoğraf görürseniz o fotoğrafı ekleyen kişiye sorun öncelikle, çünkü kendi eliyle ekleyip paylaşan kişi kendisi olmadığı sürece yönetimdekilerin yapabileceği bir şey olamıyor haliyle. İlgili konunun altına mesaj yazın önce sonra da özelden fotoğrafı paylaşan kişiye. Ulaşılamadığı durumda şikayet et butonu kullanarak talebinizi aktarın internetten bulmaya çalışırız, yerine koyamazsak da konunun anlamı kalmaz ve konu bütünlüğü bozuluyor ise kaldırırız o zaman.

maguscuk

Kayıtlı Üye
Sayın origanum talep şikayet bölümüne yazmıştım ben onu nasıl buraya geldi anlayamadım.
Bu başlık altında görünmeyen birşey yok ben genel olarak yazmıştım onu.
Kusura bakmayın üzgünüm.

origanum

Yönetici
Sayın origanum talep şikayet bölümüne yazmıştım ben onu nasıl buraya geldi anlayamadım.
Bu başlık altında görünmeyen birşey yok ben genel olarak yazmıştım onu.
Kusura bakmayın üzgünüm.

Ben taşıdım mesajınızı, bu konunun ismini verdiğiniz için ilgili yere taşıdım, üyeler bazen yanlış yerlere konu açabiliyor ve farkedince doğru yere taşıyoruz bunu da yanlış açtığınızı düşünerek ilgili başlığın altına aldım ve cevapladım. Konu ismi vermeseydiniz genel bir talep olarak orada kalabilirdi tabi. Ama yine de önceki mesajımda demiş olduğum gibi açılmayan resim gördüğünüzde ilgili mesajın şikayet et butonunu kullanarak direkt adres bilgisi verirseniz düzelme imkanı olabilir bizim tarafımızdan. Yoksa milyonlarca mesaj içinde biz hangisine ekli bir fotoğrafın/resmin görünüp görünmediğini bilemeyiz. İlginiz ve dikkatiniz için teşekkürler.

zona

Kayıtlı Üye
Herhangi bir varlıktan yardım alınıyor mu?

Me.

Kayıtlı Üye
Bı sorun olacak gümüş yaptiramamda sadece kanla kağıtla yazılsa etki edermi

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın MonsterTR,

Sorunuzla ilgili ayrıntılar önceki sayfalarda açıklandı diye düşünmekteyim. Fakat konu uzerine şunu söyleyebilirim ki majikal uygulamalar bizim yapabilirlik durumumuza göre ayarlanabilir ozellikte değiller. Hangi materyal isteniyorsa onu kullanmalisiniz ki her zaman önerilen orjinal olana sadık kalmanizdir.

Iyi forumlar.

DreamTheater

Kayıtlı Üye
Urum, acaba bunun İslam açısından herhangi bir sakıncası var mıdır?

utku

Kayıtlı Üye
Kurşun kalemle yazılsa etkili olmuyor mu ilk sayfada aktarılan vefk?

nilay

Kayıtlı Üye
kanla yazmak çok eski bir gelenektir. zaten bir varlıkla irtibat halinde olursanız . sizden sonra çocuklarınız içinde yardımcı olmak için kalırlar. biz buna kısaca miras kalan varlık diyoruz.

safran mürekkebinin özelliği de budur zaten. kana çok benzer bir renk verir kağıtta ama kokusu daha güzeldir. tercih sizin kan ile yazmak istenmiyorsa başka mürekkepler tercih edilebilir.

Yani biz bu uygulamayı kan ile yapınca sürekli bir varlık ile irtibat halinde mi olacağız? Bu varlık hep bizimle mi kalacak?

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Yani biz bu uygulamayı kan ile yapınca sürekli bir varlık ile irtibat halinde mi olacağız? Bu varlık hep bizimle mi kalacak?
Bu bir ak maji uygulamasıdır. Golden dawn’da talisman hazırlayıp şarjlamayı 6-5 derecesinde gösterirler. Çünkü kolay bir uygulama değil. Bunun jupiterin 5. Pentakeli olduğu belirtilmiş. Bu yüzden bu talisman jupiterin metaline işlenmesi daha etkili olucaktır. Ama birde biraz astroloji bilgisi gerekli çünkü bu talismanı belirli günlerde şarjlamak onu dahada etkili kılacaktır. Birde tabi 40 günde bir şarj etmenizi öneririm. Nasıl bir yiyecek 1 hafta kalırsa bozulursa talismanda aynı şekilde etkisini kaybedecek ve kötü bir enerjiye sahip olucaktır.