Vefk zarar verir mi?

Ruhanikadın

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar vefk yaptırma konusunda kararsız kaldım vefk yaptırınca temiz niyetle bunun ters donmesi zarar verme durumu var mı? Vefkler nasıl kullanılır?

D

DAİMON

Musibetlere sabretmezseniz farklı şekillerde sınamaya devam edeceksinizdir. Tekamülünüz için bu şart. Vekf gibi şeyler peygamberin uygulamalarında olmasa da vesair türden çıkmaza giren problemlerde çare için havas ilmine vakıf olan kimselerce uygulanıyor. Havas ilmi dahilinde yapılan vefkler ise Kuran okumayan namaz kılmayan Allah ın adını zikretmeyen insanlara kolay kolay işlemiyor. Kimlere yaptırıldıgı büyük ehemmiyet arzettigi gibi taşıyanda bunu hakedecek nitelikte olmalı. %95 oranında karşılaşacağınız insanlar problemli olacagı için bu yola baş vurmamanız Kuran ın size çizdigi asıl yoldur ve tercihe şayan olandır.
"Namaz ve sabırla Allah tan yardım dileyiniz."
İllede istiyorm diyorsanız sonuçlarına katlanırsınız. Kadere müdahale oldugu için kesin bir yan etkisini görürsünüz. Ya sizden yahut sülbünüzden bir yerden Allah ın dilediginiden kaçış olmaz, kader kaza hükmüne geçecektir.

Berliner

Kayıtlı Üye
yapılış sebebi nedir ?
Bir kere şunu söylemekte fayda var. güçlü vefkler durduğunuz yerde "sizin yararınıza da yapılsa!" size ağırlık bitkinlik kırgınlık halsizlik yorgunluk verebilir. vefklerin üzerlerine okunması gereken bazı ayetler vardır her hoca bilmez. Her yapılan her yapan kişi tarafından çalıştırılmaz. vefki yazmak ayrı ilim çalıştırmak ayrı ilim ister. Vefk gerçek manada olmuş ise o halde bunu hissetmeniz olasıdır. taktığınız zaman üzerinize bir ağırlık yorgunluk halsizlik v.s çöküyor ise bu iyi kötü çalıştığına bir işarettir. vefk niyetin dışına çıkmaz yani zarar vermez eğer zarar vermek için yapılmadıysa ama dediğim gibi takınca ister istemez ağırlık yapabilir Hatta genel olarak korunma vefki taktıysanız ve aynı evde mekanda başka birinde de başka tesirli bir vefk var ise görevlilerin çarpışmalarından dolayı karşılıklı veya tek taraflı olarak ağırlık yaşayabilirsiniz. veya misal olarak birine muhabbet için vefk yaptırdınız. ama o kişi de farklı bir kişi için muhabbet vefki yaptırmış diyelim. hal böyle iken sizin vefkinizin görevlisi o kişinin üzerine hareket ederken o kişinin üzerinde ki vefkin görevlisi sizin vefkinizin görevlisi ile çarpışır mücadele eder, böyle bir durumda da yine karşılıklı ve çift taraflı ağırlık hissedilebilir felan böyle uzar gider örnekler çoğaltılabilir.. böyle bir durum ile karşılaşırsanız bu vefkin çalıştığına işarettir böyle durumlardan aslında anlayabilirsiniz çalışıp çalışmadığını

Ruhanikadın

Kayıtlı Üye
yapılış sebebi nedir ?
Bir kere şunu söylemekte fayda var. güçlü vefkler durduğunuz yerde "sizin yararınıza da yapılsa!" size ağırlık bitkinlik kırgınlık halsizlik yorgunluk verebilir. vefklerin üzerlerine okunması gereken bazı ayetler vardır her hoca bilmez. Her yapılan her yapan kişi tarafından çalıştırılmaz. vefki yazmak ayrı ilim çalıştırmak ayrı ilim ister. Vefk gerçek manada olmuş ise o halde bunu hissetmeniz olasıdır. taktığınız zaman üzerinize bir ağırlık yorgunluk halsizlik v.s çöküyor ise bu iyi kötü çalıştığına bir işarettir. vefk niyetin dışına çıkmaz yani zarar vermez eğer zarar vermek için yapılmadıysa ama dediğim gibi takınca ister istemez ağırlık yapabilir Hatta genel olarak korunma vefki taktıysanız ve aynı evde mekanda başka birinde de başka tesirli bir vefk var ise görevlilerin çarpışmalarından dolayı karşılıklı veya tek taraflı olarak ağırlık yaşayabilirsiniz. veya misal olarak birine muhabbet için vefk yaptırdınız. ama o kişi de farklı bir kişi için muhabbet vefki yaptırmış diyelim. hal böyle iken sizin vefkinizin görevlisi o kişinin üzerine hareket ederken o kişinin üzerinde ki vefkin görevlisi sizin vefkinizin görevlisi ile çarpışır mücadele eder, böyle bir durumda da yine karşılıklı ve çift taraflı ağırlık hissedilebilir felan böyle uzar gider örnekler çoğaltılabilir.. böyle bir durum ile karşılaşırsanız bu vefkin çalıştığına işarettir böyle durumlardan aslında anlayabilirsiniz çalışıp çalışmadığını
Merhaba cok guzel acıkladınız tskler ben 4 senelik evlıyım cocugum yok vefk amacı hayırlı saglıklı evlat nasıp olması ıcın Allah tan eşimin korkularını yenmesı guven kazanması cinsel problem yok ama cocuk gelince nolcak korkusu cok yani sorumluluk alma vb vs

Al-Hazret

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Merhaba cok guzel acıkladınız tskler ben 4 senelik evlıyım cocugum yok vefk amacı hayırlı saglıklı evlat nasıp olması ıcın Allah tan eşimin korkularını yenmesı guven kazanması cinsel problem yok ama cocuk gelince nolcak korkusu cok yani sorumluluk alma vb vs

Büyü ile çoçuk mu doğar...
Doğsa bile iblisle mi doğar...

Ü

Üye silindi 55028

Normal sorunsuz çocuk sahibi olma kararı alıp çocuğu doğanlar var.Bu kişilerde sizde dahil bebeğin babası çocuk doğduktan 6 ay 1 sene sonra ancak çocuğu sahipleniyor.Eşinizin kaygısı normal yani.Eğer karar alıp çocuk yaparsanız çocuğu benimsemek için eşinize zaman gerekecek.Bu her erkek için geçerli.
Tüp bebek isterseniz,çocuk sağlıklı olsun diye.Nerde yaptırdığınıza dikkat edin.Sağlık açısından demiyorum.

Ü

Üye silindi 55028

Gebelik dönemlerinde bazı testler uygulanıyor.İlk zamanlarda çocuğun içinde bulunduğu sıvı incelenebiliyor.Gebelik ilerdikçe çeşitli testler ülkemizde yapılabiliyor.Bunların dışına yurtdışında tarama işlemi yapan merkezlere gebe kadınlar kan gönderiyor ve çoğu olumsuzluk saptanabiliyor.Kürtajı nasıl değerlendirdiğinize göre sağlıklı bir evlat sahibi olmanız yüksek.Bazı sağlık sigortaları ile uygun bir şekilde daha güvenli bir deneyim sağlayabilirsiniz.

Al-Hazret

Kayıtlı Üye
İş
Serbest

Aslında yazımı daha
ne sacma bir yazı cevap cocuk dogsunmu diyorum adam gibi oku bi yerlere çekme orada ne yazdıgım net anlayacak durumun yoksada cevap verme zorunda degılsın he iblis olur

Okudum zaten, vefke baş vurup sağlıklı bebe istiyorsun, ondan ötürü bir forumda açık yazıyorsan hanım abla, aynı forumda değişik mentaliteye ve bakış açısına açık olmalısınız.
Sizi alay yerine koymak istemezken, vefkin kabulü Allahtan, ki kaderi çizen ve ondan sana kaderin anahtarını sana vermeyip kaderle oynamanı yasaklamış...

Vefk yapmıyorsan hanım abla, o vefki cin veya büyüsel yazı ile aktif hale getirmektesin.

Çocuğunun sağlığını, doğuşunu yada bahtını bir vefke/muskaya bağlamak ne küstahlık...

Allah yardımcınız olsun

Ruhanikadın

Kayıtlı Üye
bu konu kapanabilir çünkü yaptırmaktan vazgeçtim kararım kesin oldu herkes için tşkler yani bu konu iptal oldu net