varlıklar görüyorum

Dnz1

Kayıtlı Üye
çocukluktan beri varlıklar görüyorum yaklaşık 7 yaşından beri 16 yaşında saldırgan olmaya başladılar yaşım 21 yinede bazen görüyorum sadece bilinçaltımı gerçekten varlıklarsa onları çeken şey nedir bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevirim

El-Kraliçe

Kayıtlı Üye
yaşlarında çıkan farklılıklar ,aynı durum. Psikologa gittin mi? Ben gittim 2 kez ,psikolojik bi rahatsızlığım çıkmayınca cinler oldugunu anladım.

Dnz1

Kayıtlı Üye
yaşlarında çıkan farklılıklar ,aynı durum. Psikologa gittin mi? Ben gittim 2 kez ,psikolojik bi rahatsızlığım çıkmayınca cinler oldugunu anladım.
defalarca gittim herbiri farklı şey söylüyor son teşhis organik olmayan psikotik bozukluk dedi hastalığımı atlattığımı düşünüyorum ama hala devam ediyor.

El-Kraliçe

Kayıtlı Üye
bi rahatsızlığın çıktıysa bişey diyemicem ,ama ilaç kullanma ilaçlar daha kötü ediyor teyzemden biliyorum ,gördüğün varlıkların şekli nasıl ve konuşuyırlaar mı

Dnz1

Kayıtlı Üye
bi rahatsızlığın çıktıysa bişey diyemicem ,ama ilaç kullanma ilaçlar daha kötü ediyor teyzemden biliyorum ,gördüğün varlıkların şekli nasıl ve konuşuyırlaar mı

kimisi şeffaf damarlı bazıları sadece siyah bazıları burka giymiş gibi bazıları hayvan şeklinde bazıları 2 metre iri yarı birşey türlü türlüler konuşmayı denedim ama daha çok bağırıyorlar birkaç kere konuştular ama kelimelerle değil içindende değil sezi gibi birşey beni kandırdılar bu şekilde

K_kop

Kayıtlı Üye
Blokla onlari iletișime gwctiklerine onlara sevgiyle bak ve korkma onlardan

Solarium

Kayıtlı Üye
tamam onlardır , ilaç içme ruh sağlığını daha da mahveder gayet sağlıklısın bence , burka şekli siyah gölge kara carsaf gaz bulutu duman..bu şekilde görünürler insanlara .neden geldiğini anlayamazsın bende 7 yaşında görmeye başladım ,19 yaşım şuan , arkadaşın dediği gibi yine iyi geçinmeye çalış kurtulmak istersen hoca adı verebilirim gerçi bilmeyen yoktur youtube da ünlü oldu işini iyi yapıyor , bence gitmiyorlar çok zor zamanında çok şey denedim artık konuşmaya çalışıyorum.

Dediklerinizi bende yaşıyorum ilk kara çarşafta gördüm sonra duman şeklinde . kara çarşafla gördüğümde tek kişiydi korktum görünce zaten dona kaldım ne yapıcağımı şaşırdïm .benim hislerim çok kuvvetlidir küçüklükten beri karanlıktan korkum var sürekli birşey olduğunu duşunurum ve bu genelde çıkarda. Birkaç ay sonra cesaret geldi yine karanlikta birşey olduğunu hissetmiştim arkadaşın dediği gibi blokla demiş bense o gün onun ustune gittim sevgiyle bakmak yerine senden korkmuyorum uzak dur benden demiştim sonra duman formunda iki kişi olarak gördüm.o günden sonrada korkudan birşey yapamiyorum ustune gitmemeye çalişiyorum nasıl kurtulurum bilmiyorum ilk önce kendi bilinçaltımla ilgili sanmıştım hayal gördüğümü düşündüm araştırdım bulamdim bişey. Yıllar önce gizli mabeti keşfetmiştim benzer şeyler yaziyordu. Sorunlu olmadiğimi anladim bir rahatsizligimda yoktu zaten . kafama fazla takmiyorum yoğun bir şekilde düşününce tekrar görürüm diye. Ben korkarken siz onlarla konuşmak istiyorsunuz Allah yardimciniz olsun valla. Yıllar önce bir arkadaşim vardi cin musallatı yaşayan. Bana gölgelerin konuşamayacağını söylemişti yani iletişime geçilmiyor. Ama ne kadar doğru yanliş bilemiyorum hiç denemedim yıllardirda görmuyorum

ThEnd

Kayıtlı Üye
Soydan biri daha önce uğraştıysa sana kadar sıçramış olabilir. İyi geçinmek diye de bir şey yok, amaçsız insanlara gözükmezler. Dost olmaya gelmediler sonuçta. Rüyaya yat, sadece iletişime geçmek istediğini düşün kapıların açık olursa ve etraftalarsa girerler. Ya da direk başka birine danış senin yerine iletişime geçsin. Rüya en basitidir bu arada. Ayna, su, ateş çağırımlarından birinide yapabilirsin eğer yapabilirim diyorsan.

Solarium

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum ki onları ilk gördüğüm süre zarfında durugörü kartlarıyla kendimi geliştirmeye çalışıyordum düşündüm dedimki korumada yapmamıştım belkide yaptiğim çalışmadan dolayı çıkan enerjiye geldiler dedim ama ikinci gelişlerinde kartları birakmiştim bu olaydan dolayı.birde korkum vardi onlara karşı halen varda ne bilim belkide korkumdan besleniyolardır. Bizim soyda uğraşan var mi bilmiyorumda anne tarafinda sanmiyorum. Ama baba tarafinda yillar once bir olay olmuştu . babamin annesi ve babasi annemgili ayirmak için muskamı desem bişey mi desem yaptirmişlardi ben kucukken. Onuda benim çekmeceme saklamışlardi . Annemde kucukken temizlik yaparken bulmuştu ama napti bilmiyorum. Kuçukkende baya olayim var. Biz uyurken beyaz çarşaflı birşey her gece gelir bizi izlerdi . bende kucukken ne oldugunu anlamazdim su içmeye felan gittiğimde sanki beni takip ediyo gibi hissederdim. Bilmiyorum ki nasil iletişime geçerim ve geçersem hangi sorunlarla karşılaşırim hiç bilgim yok .korkuyorum acikcasi 4 senedir takmiyorum ve gormuyorumda .

Solarium

Kayıtlı Üye
Buarada danışacağım kimsem yok maalesef. Kendi başımada yapmaya pek cesaretim yok acikcası. Ne zaman aileme söylemeye kalksam deli oluyorum . bende sessiz kalmaya çalişiyorum .

ceyda

Kayıtlı Üye
Anladım kadırıyla varlık görüyorsun seni çok ratsız ediyorlardı ve iletişim kuruyolarmı

GoldenLand

Kayıtlı Üye
Abdestli ol her zaman , musallatından kurtulmak için her gün dua oku , namaz kıl.

EkSen

Kayıtlı Üye
Meşhur atasözü " havlayan köpek ısırmaz " tam da bu durumlar için cukka oturmaktadır. Korkmanız doğal çünkü korkunuz eğlenceleri olmuş ama size net bir şey söyleyeyim; HİÇ BİR ŞEY YAPAMAZLAR. Hepsi bu işte, korkutmak ve kafanızı karıştırmak. İradenizi düşürmeye çalışıyorlar. Ciddiye almayın ve onları önemsemeyin. Korkutulmamak için de onlara malzeme vermeyin. Mesela karanlıkta dolaşmayın, ışıklarınız açık olsun ve yalnız kalmayın. Zamanla vazgeçeceklerdir.

Solarium

Kayıtlı Üye
4 senedir gelmiyorlarsa sakın iletişime geçmeye çalışma 2-3 cinli hikaye okuyupta buradan akıl verenlerden de uzak dur.
Evet yapmıcam bende . zaten cin mi in mi ne olduğunu bile bilmediğim şeyle nasil savaşabilirim ki ? Teşekkürler tavsiyeniz için :)

Solarium

Kayıtlı Üye
Meşhur atasözü " havlayan köpek ısırmaz " tam da bu durumlar için cukka oturmaktadır. Korkmanız doğal çünkü korkunuz eğlenceleri olmuş ama size net bir şey söyleyeyim; HİÇ BİR ŞEY YAPAMAZLAR. Hepsi bu işte, korkutmak ve kafanızı karıştırmak. İradenizi düşürmeye çalışıyorlar. Ciddiye almayın ve onları önemsemeyin. Korkutulmamak için de onlara malzeme vermeyin. Mesela karanlıkta dolaşmayın, ışıklarınız açık olsun ve yalnız kalmayın. Zamanla vazgeçeceklerdir.
İnşallah dediğiniz gibi olur . Bende amaçlarının korkutmak olduğunu düşünüyorum . gündüzleri aklıma bile gelmiyorlarda gece uyumak üzere olduğum zamanlarda korkuyorum tek kalmamaya çalışıyorum

D

DAİMON

bu paylaşımı aylar önce yapmıştım şimdi sorunum yok şifacı oldum sorunlar devam etsede sevgiyle hepsini geri gönderiyorum

Nasıl şifacı oldunuz peki? Teknik eğitimlerle şifa enerjisi verenler var aura temizleyenler vs o anlamda mı, manevi yollarla el alma
mi ya da ocak gibi bir şey mi?
Bu arada durumunuzun eskiye nazaran düzelmiş olmasına sevindim.