Varlık tarafından rahatsız edilmem

marble

Kayıtlı Üye
2 gün önce gece uyumaya çalışırken sürekli boğulmalar nefessiz kalmalar yaşadım elime vurup kaçıyordu sonra dalmışım rüya uyanıklık arası çarşafla boğuyor beni ben normalde kendime gelip rüyada hemen dua edip kovardım fakat bu sefer boynumu dişledi ve ısırdı beni aklıma hemen büyü yapılmış olabileceği geldi çünkü çocukluğumdan beri hiç bu tarz bir olay yaşamadım ve çok büyük korumaya sahip birisiyim nedir bu sizce

Hizmetkar

Kayıtlı Üye
Eğer uyandığında iz yoksa karabasandır.Bende bazı gecelerde karabasanı farklı sliüetler ve farklı durumlar içinde gördüğüm oldu. İçini ferah tut

Ü

Üye silindi 70925

Koruma derken neyi kastediyorsunuz? Koruma olarak kullandığınız şeyden dolayı belki rahatsız edilmiş olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sealight

Kayıtlı Üye
Dişlenme ve ısırılma kısmını anlamadım. Boynunuzda izler mi var?

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
2 gün önce gece uyumaya çalışırken sürekli boğulmalar nefessiz kalmalar yaşadım elime vurup kaçıyordu sonra dalmışım rüya uyanıklık arası çarşafla boğuyor beni ben normalde kendime gelip rüyada hemen dua edip kovardım fakat bu sefer boynumu dişledi ve ısırdı beni aklıma hemen büyü yapılmış olabileceği geldi çünkü çocukluğumdan beri hiç bu tarz bir olay yaşamadım ve çok büyük korumaya sahip birisiyim nedir bu sizce
Direk buyu degilde belki bilmeden rahatsız da etmiş olabilirsin sen bolca duanı oku bilinç altına dua nakledilecek ruyada olsanda tehlikeyi farkedip beynin dua okumaya kndini korumaya çalışacak bölece onlar kaybolcak yaşadıklarını yaşadım inatla bastıra bastıra dua okuyup Allah’a sığınırsan sıkıntı kaybolcak rahat ol ve takılma aynı dünyadayız böle şeyler olabilir her insanın başına gelebilir olaya Mentel bak geçmiş olsun