Vampirler gerçekmidir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Evet varlar.Ayrıca düşündüğünüz gibi ütopik değiller tabiki.Peki ben bunu nereden biliyorum?Çünkü tanıdığım biri vampir :D
Köken vampir mi? Elijah'ın mı, Klaus'un mu soyuna bağlı? Ankara'da geçenlerde kızılayın kanları çalınmıştı arkadaşınız yaptı galiba. Bir de, duygularını arada sırada kapayıp açıyor mu?

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Hımm çok çok ilginç kan çalındığını yeni duydum.:oops:
Evet, bu arkadaşın vampir arkadaşı iyi olmayı seçen vampirlerden. İnsanlara zarar vermeyenlerden, özellikle gün ışığına çıkabilmek için cadılar özel yüzük yapıyor bu sayede günese cikabiliyorlar. Özellikle köken vampirlerin ölmesi için ak meşe kazığı gerekiyor, normalleri için ise tahta kazık.

Diamons

Kayıtlı Üye
Evet, bu arkadaşın vampir arkadaşı iyi olmayı seçen vampirlerden. İnsanlara zarar vermeyenlerden, özellikle gün ışığına çıkabilmek için cadılar özel yüzük yapıyor bu sayede günese cikabiliyorlar. Özellikle köken vampirlerin ölmesi için ak meşe kazığı gerekiyor, normalleri için ise tahta kazık.
The Originals' ı iyi izlemişsiniz. ?

Diamons

Kayıtlı Üye
Köken vampir mi? Elijah'ın mı, Klaus'un mu soyuna bağlı? Ankara'da geçenlerde kızılayın kanları çalınmıştı arkadaşınız yaptı galiba. Bir de, duygularını arada sırada kapayıp açıyor mu?
Araştırdım öyle bir haber yok. Siz bu foruma laylaylom için gelmişsiniz sanırım. Yazdığınız yorumlardan da belliydi. :)

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Araştırdım öyle bir haber yok. Siz bu foruma laylaylom için gelmişsiniz sanırım. Yazdığınız yorumlardan da belliydi. :)
Ya şimdi gerçekten benim yabancı bir diziden örnek vermeme bozuldunuz, kanların çalındığını araştırdınız, inanmadınız ama arkadaşın ' vampir tanıdığım var ' demesini inandırıcı bulup, beni foruma trollük için geldiğimi söylemeniz çok garip. Ben sadece insanlara hak ettiği gibi konuşuyorum her zaman. Benim vampir tanıdığım var diyen birine ne yanıt verilir tanrı aşkına? :cautious:

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Ya şimdi gerçekten benim yabancı bir diziden örnek vermeme bozuldunuz, kanların çalındığını araştırdınız, inanmadınız ama arkadaşın ' vampir tanıdığım var ' demesini inandırıcı bulup, beni foruma trollük için geldiğimi söylemeniz çok garip. Ben sadece insanlara hak ettiği gibi konuşuyorum her zaman. Benim vampir tanıdığım var diyen birine ne yanıt verilir tanrı aşkına? :cautious:
Bunun büyüsü var yalan söylemiyorum istersen araştırabilirsin zaten belirttim ütopik olmadıklarını

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Napıyor hayvan kanıyla mı idare ediyor...:)
Hayır tabiki .Kendisine çok yakın insanlardan.Vampirlikte olan şey şudur ona sorduğum kadarını anlatıcam ilk başlarda dışarı çıkarken güneş kremi sürmeleri gerekiyor bir müddet.Güneş ışığı gözlerine vurunca göz renkleri hafif değişiyor.Dolunayda güçleniyorlar psişik olarak bildiklerim bu kadar inanıp inanmamak size ait tabiki.Ama şunu bilmenizi istiyorum bu sözü direkt olarak size söylemiyorum alınmayın.Ben bu foruma insanların bilgilerini yorumlarını küçük düşürmek için değil,bilgi edinmek ve insanlara bilgilerimi aktarmak için geldim.

Diamons

Kayıtlı Üye
Herkese hakettiği şekilde konuşurum demişsiniz ama daha önce bana ( -10 IQ yorum diyerek) hakettiğim şekilde konuşmamıştınız üzgünüm. Utanmadan itiraf ettiniz dizideki bilgileri sanki gerçekten bir bilginiz varmış gibi anlatmayı. Eğer bir diziyi anlatmak istiyorsanız Gevezelik bölümü var oraya geçebilirsiniz. İşin tuhafı inanmadığınız tanrıyı da ağzınıza almışsınız. Yazdıklarınızda çok tutarlılık göremedim.

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Herkese hakettiği şekilde konuşurum demişsiniz ama daha önce bana ( -10 IQ yorum diyerek) hakettiğim şekilde konuşmamıştınız üzgünüm. Utanmadan itiraf ettiniz dizideki bilgileri sanki gerçekten bir bilginiz varmış gibi anlatmayı. Eğer bir diziyi anlatmak istiyorsanız Gevezelik bölümü var oraya geçebilirsiniz. İşin tuhafı inanmadığınız tanrıyı da ağzınıza almışsınız. Yazdıklarınızda çok tutarlılık göremedim.
Bu kadar çok kendini kasarak, her kelimeye takılarak, en ufak detaylara dikkat ederek günün sonunu nasıl getiriyorsun merak ediyorum.

X6K3

Kayıtlı Üye
Şeytanlar, uzaylılar vs. tamam ama iş vampirlere ve kurt adamlara gelince nedense inanamıyorum. Sanırsam sinemada çok işlendikleri için gerçekliklerini yitirdiler benim için. Vampirli, kurt adamlı o kadar çok dizi/film vs. var ki bu yapımların çokluğu yüzünden inanmak istemiyorum nedense)..

Ü

Üye silindi 58480

Vampirlerden kasit ne olabilir ?

Vampirler, insanlarin yasam iksiri olan saf kanini emerek; direk yasam sartlarina saldiran ve isi bittiginde de emdigi kisiyi bir sure sonra kendine benzeten bir yaratiktan bahsediyoruz.

Insanin yasam iksiri ruhsal enerjisidir halbuki ! Enerjinizi emen ve sizi bir sure sonra kendine benzeten enerji vampirlerine bence daha cok dikkat edin ! Bu daha gercek, daha korkunc, daha olumculdur. Bu vampir turleri ayni zamanda transformatorlerdir de. Onlara donusursunuz. Baskalarinin enerjilerini emmeden, neselerini kacirmadan, ruhlarina garez bulastirmadan beslenememis olur ve bunun acligi ile yasarsiniz.

Dislandikca saldirganlasan, saldirganlastikca dislanan insanlar zeka belirtilerine gore bazen kendilerini cok iyi kamufle etmeyi de ogrenirler ve virus gibi ortamlara sizarlar. Ortami zamanla dogal bir vampir gucu getirisi ile parcalarlar ve vampirlestirirebildikleri kadar vampirlestirirler insanlari.

Allah korusun ! Filmlerdeki vampirler de zaten dikkat edilirse ruhsal degisime ugruyorlar. Halk arasinda cift karakterli ve ilk firsatta saldirganlasan sosyopatlar gibi dusunulebilir. Tahrike kapilma katsayilari yuksek, akil ile irade yonleri zayif ve mutlak tahribat odakli insan tipleri zaten heryerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...