Vampirizm

Judaspeaks

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Vampirlerin varlıklarına inanıyor musunuz ve vampir mitlerine göre yaşayan insanlar hakkında düşünceleriniz nelerdir ayrıca şuan dünyada var olan 8 vampir tarikatı hakkında neler düşünüyorsunuz

Not: evliya çelebi seyahatnamesinde osmanlıda vampir gördüğünü söylüyor

ramayana666

Kayıtlı Üye
Ben şuna inanmak istiyorum yokluktan ortaya hiç bir fikir atılmaz vampirlerin varlığına inanıyorum lakin hollywood filmlerinde gördüklerimiz gibi değiller asla dediğin gibi dünyada bir çok vampir tarikatı var ve bunlar varlıklarını çok gizli tutuyorlar

dhardhar

Kayıtlı Üye
Vampir nasildir tanimi tarifi nedir bu konuda kesin aydinlanalim ona gore cevap verilebilir. Filmlerde gordugumuz gibi vampirler olduguna inanmiyorum ancak kan ile beslenen kandan zevk alan insan tarikatlari vardir kesin vardir ondan eminim. Vampir kan icen kan ile rituel yapan insana verilen ad ise kesin vardir ancak gunduz gunes isigina cikinca yanan disleri kan gorunce sivrilen vs. Gibi seyler kesinlikle inandirici degil. Nasil insan etinin lezzetine methiyeler duzen haniballar var ise illa ki kan tadina bagimli insanlar da vardir.

aykadin

Kayıtlı Üye
Inanıyorum. Yıllarca araştırma yaptım her ne kadar kesinkes bir sonuca ulasamasamda mantığımın aldığı bir çok yazılar oldu.

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Vampirlerin varlıklarına inanıyor musunuz ve vampir mitlerine göre yaşayan insanlar hakkında düşünceleriniz nelerdir ayrıca şuan dünyada var olan 8 vampir tarikatı hakkında neler düşünüyorsunuz

Not: evliya çelebi seyahatnamesinde osmanlıda vampir gördüğünü söylüyor
Öyle bi dünya yok insanlarin vampir zannettigi sey aslinda cin yada ifritlerdir