Vampire Dönüşmek İçin Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan06

Kayıtlı Üye
bende öyle bir katliyam yapardım ki işte kıyamet vakti o zaman olurdu :)

abyo1993

Kayıtlı Üye
5 yıldır tıp okuyorum VC17 diye bişey ne duydum ne işittim

donzula

Kayıtlı Üye
5 yıldır tıp okuyorum VC17 diye bişey ne duydum ne işittim
http://www.gizlimabet.com/archive/index.php/t-25795.html
Verdiğim linkte gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Tıpta yeri nedir Türkiye'de böyle bir vakayla karşılaşılmış mıdır bilmiyorum ancak eminim ki yok yere ortaya atılamicak kadar derin bir konu.Bir insanın sadece bir diş ısırığıyla tüm güçlerini başkasına kopyalayabilmesi çok kolay olurdu. Sevgiyle kalın :)

ganicen_drakul

Kayıtlı Üye
arkadaşlar eğer vampirlere inanıyorsanız armondia judgement 'i (ismin birkaç harfini yanlış yazmış olabilirim) araştırmanızı öneririm vampir olduğunu iddia ediyor ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum ama araştırmakta ve mümkün ise tanışmakta fayda var. Tanışmayı isterdim

mazlum213441

Kayıtlı Üye
Vampire donsutm ama ail saliğim yeimde gozlerim sup rendestiriyo çok guçluyum hizliyim bide akil okuyabiliyoum ama insana donmeyi cok istiyorum

mazl

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir arkadaşım denedi artık onu görmüyoruz yok hiç bir yerde. Bu büyü nasıl geri alacağız biliyor sananız söyleyin arkadaşım yok ortalıklarda en son İstanbul'da olduğunu öğrendik İzmir'den nasıl gitti oraya bilmiyoruz. Haber verin ne olursunuz.

Bence denemeyin insanlar kayboluyorlar bu başladıklarınızı da silin. İnsanlar kayboluyor gerçekte de oluyorlar. Şimdiye kadar 11 yakınım yok, siz denemeyin Türkiye'nin sonu gelebilir bunları silin ne vampiri insan insan yaşayıp gideceksiniz. Bunları silin, sizden rica ediyorum. Lütfen denemeyin, oluyorlar, kan için birbirinizi öldüreceksiniz, denemeyin ne olursunuz.

alin

Kayıtlı Üye
Vampire donsutm ama ail saliğim yeimde gozlerim sup rendestiriyo çok guçluyum hizliyim bide akil okuyabiliyoum ama insana donmeyi cok istiyorum
Sayın mazlum, insana yeniden dönüşmenizi dört gözle beklemekteyiz, zira belki imla kurallarımızı da hatırlarsınız. Biz de bundan sonraki konularda, ne yazdığınızı anlamaya çalışmayız. İmlanızı düzenleyecektim yalnız ne söylendiğini tam anlayamadığımdan, özelden ya da buraya tam olarak düzgün anlaşılır yazmanızı istemekteyiz.

İyi forumlar..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sayın mazlum, insana yeniden dönüşmenizi dört gözle beklemekteyiz, zira belki imla kurallarımızı da hatırlarsınız. Biz de bundan sonraki konularda, ne yazdığınızı anlamaya çalışmayız. İmlanızı düzenleyecektim yalnız ne söylendiğini tam anlayamadığımdan, özelden ya da buraya tam olarak düzgün anlaşılır yazmanızı istemekteyiz.

İyi forumlar..
Demiş ki; Vampire dönüştüm ama akıl sağlığım yerinde. Gözlerim sürekli renk değiştiriyor, çok güçlüyüm, hızlıyım, akıl okuyabiliyorum ama insana dönmeyi çok istiyorum.
Edward Cullen betimlemesi yapmış arkadaşımız. Çok yaratıcı gerçekten. Konu resmen fıkraya dönüşmeye başladı. Konu sahibi de banlanmış zaten. Ben üyeler daha fazla saçmalamadan konunun kapatılmasından yanayım.

albus

Kayıtlı Üye
Saçmalamak güzeldir.
İyi hissettirir.
Aslında hiç bir şey hissettirmez.
Belkide bu yüzden güzel.

güntülü

Kayıtlı Üye
İş
Laboratuvaar
Vampir diye birşey yok ki .Olmayan bir varlığa nasıl dönüşülür onuda düşünmek gerek.Uyduruyorlar böyle şeyleri. Şu saçma vampir flimleri gençleri çok etkiliyor.Herkes onlar gibi olmak istiyor.Açın gözünüzü biraz yahu:)

xalpx

Kayıtlı Üye
Ya benim bildiğim vampirler gizlidir çıkıpta forumlara aa bakın ben vampirim yada vampir oldum demez Allah korusun birileri inanıp kalbinize kazık çakmak isteyebilir aman dikkat :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...