Vampir Bilinmezliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bernaguntekin97

O virüs insanı cok cirkinleştiriyormuş bilginize :willy_nilly:

ailatan

Kayıtlı Üye
fimlerden izlediğimiz kadarıyla vampirlik olayı çok cazip geliyor,ancak bunun bir hastalık olduğunu göz önünde bulundurun.Onlar gibi şehirden uzak kasabalarda,kaplanın onun bunun bulunabileceği ormanlık bir alanda,maddi durumunuz gayet iyi bir şekilde hayatınız yok.Aksine bu virüs bulaştığında gerçekten hastalık diyebileceğiniz bir hal alabilir,toplumdan uzaklaşmış dört duvar arasında,sürekli kan isteyen(ki parmağım kanadı tadına bakmıştım diyenler var ya ha işte yeterli olmayak canlarım),belki kanı istediği halde ondan tiksinecek zorla içecek hale geleceksiniz.Her sey fimlerde olduğu gibi değil biraz aydınlanın derim

anık

Kayıtlı Üye
Bu Virüs Tarantulanın Safra Kesesinden Alınıp Yarasanını Karın Bölgesine Enjekte Edilip Kendinizi Yarasaya ısırtıyormuşuz Sizce Doğru Denemeye Değermi

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Taranturayla yarasayı bulup yukarı da söylediğiniz işlemleri üzerimde uygulayabilirseniz size bütün servetimi bağışlayacağım.

Ori

Kayıtlı Üye
Tabi ki değmez. Hayatınıza heyecan istiyorsanız her zaman dediğim gibi gidin cipsi falan çalın.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
İlk önce konuyu neden ölüm ve ötesine açtınız onu anlayamadım,sanırım yanlışlık oldu.:)
Maksadı neymiş bu uygulamanın ben de onu merak ettim.Sanki örümcek adam filminden ilham almışlar gibi.

donzula

Kayıtlı Üye
Vampir virüsü diye geçen bir virüstür VC17 ve bu kadar kolayda değildir. Bünyeniz kabul etmezse ölümle sonuçlanabilir. Bu konu forumda bi çok kez paylaşılmıştı. Konu açmadan önce foruma bakmanızı tavsiye ederim. Sevgiyle kalın :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bana çizgi filmlerdeki cadı büyülerini hatırlattı:) Bir kazana örümcek bacağı ve yarasa kanadı atarlar ateşte pişirirler bide sihirli sözleri söylerler ya... Doğruluğu buradan geliyor olabilir ben her yanlış şeyde mutlaka bir doğruluk olduğuna inanırım, eskiden bu şekilde büyüler yapılmış olabilir de olmaya da bilir...

B

bernaguntekin97

Denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum,o virüs insanı cirkinleştirir etrafınızda kimse kalmaz aileniz bile terk eder sizi

alin

Kayıtlı Üye
Vc17 virüsü ile daha önce açılmış konuları birleştirdim, buradan devam edebilirsiniz.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...