Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar Ve Kaçırılanlara Takılan Mikroçipler

fransula

Kayıtlı Üye
Benim hatırladığım rüyalarım daha farklı özel bir muayanede olmadım hiç ama genelde onları rüyamda dışarıda görüyorum birsürü insan gökyüzüne bakıyoruz birsürü ışıklar oluyor yolda tanımadığım insanlarla yürüyorum ve havayı hissedebiliyorum belki paralel evrene geçmişimdir diyorum yada onları gördüğümüz anıları pararel evrene mi gönderiyorlar acaba orası bu hayatın tersi olan bir yer nedense benim üzerimde hiç deney yapıldığını görmedim belkide kaçırılmamışımdır :)

Ben de hiç muayene hatırlamıyorum Bulut_atlası. Aynen seninkine benzer rüyalarım oldu bütün insanlar dışarda onlar geliyor, tanımadığım özellikle rus birkaç kişi var ne alakaysa..kaçırılıyoruz gemideyiz bize kızgın gibiler sanki. Yaşadıkları yerin havasını soluyorum vb.. Fazla da ayrıntıya girmek istemiyorum CaNDyCaTt in anlattıklarından dolayı etkilenmedim desem yalan olur..Ama hiç muayene olurken ya da ona benzer bir konumda görmedim. belki de hatırlamıyorum. Ama kötü olmasınlar ya ben onları hep iyi ve pozitif hayal etmiştim :(

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben de hiç muayene hatırlamıyorum Bulut_atlası. Aynen seninkine benzer rüyalarım oldu bütün insanlar dışarda onlar geliyor, tanımadığım özellikle rus birkaç kişi var ne alakaysa..kaçırılıyoruz gemideyiz bize kızgın gibiler sanki. Yaşadıkları yerin havasını soluyorum vb.. Fazla da ayrıntıya girmek istemiyorum CaNDyCaTt in anlattıklarından dolayı etkilenmedim desem yalan olur..Ama hiç muayene olurken ya da ona benzer bir konumda görmedim. belki de hatırlamıyorum. Ama kötü olmasınlar ya ben onları hep iyi ve pozitif hayal etmiştim :(
Hayır hayal edin kimse sizin hayallerinizi engelleyemez kimse hayal ettiği için yargılanamaz sadece şüpheyle yaklaşın ama belli mesafe bırakın aranızda çok yaklaşmayın yanarsınız demek istiyor candcatt ;) aslında mantıken de böylesi daha doğru olur birşeye bağlanırsan onun hakkındaki tüm hataları gözardı edersin ve güme gidersin kıvamı tutturmak lazım :)

vosvos

Kayıtlı Üye
Bu konuyu bence ciddiye alin, avrupa 2020 yilinda insanlara cip takmayi planliyor ki bu amerikada suan baslamis durumda.. ve amerikaya ilk defa gidecek olanlar herhangi bir amerikan ulkesine giris yaptiginda butun parmak izleri alinip gozleride kopyaladiklarini duydum..

AJA

Elit Üye
Bir kadın var bende de teyze yaşlarda modern kısa saçlı gri takım giyiniyor ve onu rüyamda her gördüğümde ikna etme çabasında ,yılda bir iki kez gelir hep...Bir türlü beceremedi ama :D

etzel

Kayıtlı Üye
Uzaylıların sadece kendilerinden korkmayacak insanlara göründüğünü hatta onlarla belli bir süre sonra irtibata girdiğini interneti,teknolojik olan herşeyi ve hatta çok daha ötesini çok iyi kullandıklarını biliyorum. İrtibata geçmek istersen sadece korkmadığını ve güvendiğini onlara inandırman gerek Bulut atlası
özelden bilgi verir misiniz?

cathrine

Kayıtlı Üye
Bir insan uzaylılarla karşılaştığını nasıl anlar eğer ki hiç hatırlamıyorsa?İkna etmeye çalıştıkları şeyler ne?Bir uzaylıyla karşılaşan insanların başı belaya mı girer yani?Bu çipler günlük hayatta o kişiyi nasıl etkiler?Merakımdan soruyorum,yaptırmak istedikleri şeyleri anlayamazsak kötü olaylar mı yaşarız?

Ü

Üye silindi 58480

Uzaylılar tarifindan kaçırılmaların çoğu cinler ve ifritlerin oyunudur.

Cinlerden ifrit taifesinin madde nakli yapabildiğini Kurandan biliyoruz.

Belkısın tahtını istiyor Hz. Süleyman. Boyun eğdirilmiș ifrit te "cümleni bile bitirmeden getirebilirim" diyor.

Bu ne demek?
Levitasyon yaparak ta getiririm, enerji formuna bir anda sokarak ta getiririm demek.

Bugun Youtubta gördüğümüz o bir anda forma girme, forumdan çıkma ve bir anda momentum kuvveti oluşturarak yok olup gitme videoları var.

Fizik kuralına son derece aykırı görüntüler. Doğru mu yanlış mı tartışılır. Ama işte cinlerden ifritler bir kütleyi saniyeler içinde ancak böyle taşırlar.

Ifrit, Hz. Süleyman'a sükse yapmak için "sen makamından kalkana kadar tahtı getiririm" diyor. Yani sürat problemi yok. O halde ifritler kime hizmet ediyorsa ve hizmet ettikleri kişi neyi hangi strateji ile yaparak algı oluşturmak istiyorsa ona bakacağız.

Mesela Hz. Süleyman ifrit kullanarak belkısın tahtını getirebilecek güçte ama kimse Belkisin tahtının ifrit tarafından alikondugunu sorgulamaz. Gizemli bir şekilde bir anda kaybolduğunu, çalındığını, içeride köstebek olabileceğini vs sorgular. Burada amaç sır perdesi oluşturmak ve aklı çaresiz bırakmaktır. Ya da işte bir șüpheli algı oluşturmak.

Ifrit hiçbir şekilde ifșa ettirilmez yani. Onun yerine ifritten yardım alarak oyunu kuran kişinin düșündürteceği düşünce empoze edilir.

Uzaylılar olduğuna inanmıyorum. En azından klasik manada uzaylılara inanmıyorum. Kuranda yaratık olarak insan ve cin vardır akıllı varlık kategorisinde. Başka da yoktur.

Marsta belki belli mahluklar olabilir. Ama alemlerin rabbibe karșı sorumlu tutulacak kadar irade serbestliği olan bir canlı yoktur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fehu

Kayıtlı Üye
Uzaylıların sadece kendilerinden korkmayacak insanlara göründüğünü hatta onlarla belli bir süre sonra irtibata girdiğini interneti,teknolojik olan herşeyi ve hatta çok daha ötesini çok iyi kullandıklarını biliyorum. İrtibata geçmek istersen sadece korkmadığını ve güvendiğini onlara inandırman gerek Bulut atlası
Küçükken gokyuzune dogru yalvariyordum uzaylılarla tanışmak için. Demek ki inandiramamisim

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Şeytan ademe secde etmediğinde Allah şöyle bir soru soruyor
Seni iki elimle yarattığıma secde etmekten alıkoyan neydi
böbürlendin mi Yoksa sen yücelerden misin

Bu ifade kuranın sırlı bilgilerinden birisidir Ademe secde etmekle emrolunmamış yüceler ismi verilmiş bir sınıftan bahsediliyor.

Ek olarak gene kuran da insanlar için biz insanı yarattığımızın çoğundan üstün kıldık diyor
yani bizden üstün olanlar var.

İnsanın konumu tabi ki çok önemlidir.Ancak ucsuz bucaksız evrende sadece insan var demek çok hatalı.
Allah kuranda sana yarattıklarımızdan bildirdiklerimiz var bildirmediklerimiz var diyor
buna benzer bir çok ifade geçiyor.

Sen kos koca ilah olucaksın araları bilmem kaç ışık yılı uzaklıkta ki gezegenleri mekanları yaratıcaksın
ama bu aleme sadece insanı koyucaksın
açıkçası bunun mümkünatı yok.

Çok basit olarak dogon kabilesine bakıyoruz
Ancak modern bilmin gelişmesiyle keşvedilebilmiş bilgilere onlar çok önceden sahipti
özellikle sirius yıldızına dair önemli bilgilere sahipti ve bu bilgileri verenlerin siriustan geldiğini söylüyorlar
Eski medeniyetlerde siriusa ayrı bir önem veriyorlar
çok ilginç bir şekilde onca gezegen varken Allah kuran da şira(sirius)nın rabbi benim diyor.

Bence bukadar tesadüf biraz fazla.

Evren de nice bilinçli varlıklar var.

Seuta

Kayıtlı Üye
Bu konuyu bence ciddiye alin, avrupa 2020 yilinda insanlara cip takmayi planliyor ki bu amerikada suan baslamis durumda.. ve amerikaya ilk defa gidecek olanlar herhangi bir amerikan ulkesine giris yaptiginda butun parmak izleri alinip gozleride kopyaladiklarini duydum..
4 yil onceden bu tahminde bulunmak ilginç gerçekten

cathrine

Kayıtlı Üye
Bir insan uzaylılarla karşılaştığını nasıl anlar eğer ki hiç hatırlamıyorsa?İkna etmeye çalıştıkları şeyler ne?Bir uzaylıyla karşılaşan insanların başı belaya mı girer yani?Bu çipler günlük hayatta o kişiyi nasıl etkiler?Merakımdan soruyorum,yaptırmak istedikleri şeyleri anlayamazsak kötü olaylar mı yaşarız?
Ben soruma tam olarak yanıt alamadım....

Ü

Üye silindi 58480

Çok iyiyidi ?

Peki ya onlar farklı fiziksel formda olan bir başka insanlar ise ?

Kurandaki bilinçli varlıklar bellidir.
Kronolojik olarak şöyle :

1 melekler
2 cinler
3 insanlar

Peki yeryüzünde kaç çeşit canlı türü var? Binlerce. Ama akli olarak mesul değiller. Yaratıcılarını kavramak veya varoluşunu sorgulamak gibi yetiler onlara verilmemiştir.

Burayı ıskalıyorsunuz.
Mesela
Bir Aslan aslında akıllıdır. Biyonik ve organik yapay zeka ile kodlanmıștır. Kendi doğal ortamında sizi izler, mevkilenir, ölçer biçer ve ona göre size saldırır. Bunu biz akıl ile yaparız ama aslan kodlu olduğu için yapar. Aslanın kodlari onu en baştan öyle tasarlayanin kendi aklını ve sanatçılığını ortaya koyar. Aslan müstakil olark kendisel bilinçte değildir. Yaratanın bir imzası hükmündedir.

O halde elbette ki sayısız galaksilerde sayısız doğal ortam ve canlilik hazırlanmıș olabilir. Ama alemlerin rabbine karşı muhattap alınan varlıklar şimdilik sadece melekler cinler ve insanlardır.

Ha melekleri gormedik ama alt dalları olan bir kategorik hiyerarşi sıralaması olduklarını biliyoruz.

Ayriyetten insan dış galaktik alemi asla olduğu gibi de bilemeyecek. Çünkü kıyamet ile birlikte solar sistemimiz çöküyor ve zaten șımarmis kafirler üzerine kopacak kıyamet. Yani zengin, azgın, önde gelen kodamanların ve Onlara kapılanlarin üzerine.

Kurana göre Marsa vs koloni kurulamıyor yani.

Araştırılması gereken asıl alemler 4. Boyut ve üzeri boyutlardır. 3. Boyuta öyle hapsedildik ki, atıyorum Marsa seyehat etme fikrinin bile 3. Boyutun bir alt fikri olduğunu anlayamıyoruz.

Hem belki başka galaksilere sadece 4. Boyuta geçerek gidebiliyoruzdur. Bilemeyiz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kaçırılma olaylarını anlatan kişilerin ilginiz bir şekilde benzer hikayeleri var. Sosyal paylaşımın olmadığı dönemlerde birbirleri hile hiç bağlantısı olmayan kişilerin benzer olayları anlatmaları nedeniyle bu konuda önemli araştırmalar yapıldı. Pek çok araştırma sonucu maalesef açıklanmadı. Özelimle 80 ve 90 yıllarda basında önemli yer tutması nedeniyle kaçırılma olayları ile ilgili açıklama olarak kollektif rüya teorisi öne sürüldü.

İkinci ilginç konu ise günümüzde bilinmeyen teknolojik gelişmeleri anlatmaları. Dokunmatik ekranlar, ışığı sıkıştırarak maddesel hale getirme ( teknik adını Cep bilmiyorum bu şekilde anlattım) kalem gibi görünen tıbbı cihazlar , cep telefonlarına benzer cihazlar vs gibi.

Üçüncü ilginç nokta ise yukardan dünyanın görünmesi, yer şekilleri vs, uçaktan daha yükseğe çıkıldığında görüşebilecek yer tasvirleri.

Astral seyahat diyen oldu, geleceği gördüler diyen oldu, psikolojik açıklamalar yapıldı. Tabi pek çok olaya gerçek anlamda bir açıklama getiren olmadı.

Dünya dışı yaşam formaların dünyamıza gelip gittiklerini düşünen kişiler ise zaren binlerce yıldır bu etkileşimin olduğunu öne sürüyor ve tarihi kayıtlar ile de açıklama getiriyorlar.

Dünya dışı bir yaşam formu dünyamıza gelebiliyorsa neredeler, geldikten sonra nereye dönüyorlar ya da nasıl saklanıyorlar soruları aklıma geliyor. Elbete başka yaşam formları var ve evren hareket halinde bugün görmediğimiz bir gezeğen bunlardan binlerce yıl önce belki dünyamıza yakındı ve tekrar yakınlaşacak olabilir.

Dünya dışı yaşam formları bize yakın gezegenlerde yaşıyorlar ve kolaylıkla gelebiliyorlarsa çoktan kendilerini bellli ederlerdi diye düşünüyorum. Bunun hazır olup olmamakla bir ilgisi yok. Araştırma için bizi kullanıyorlarsa ve teknolojileri çok ilerde ise bunu saklanmadan açık açık da yapabilirler.

Yani elimiz de dünya dışı yaşam formların dünyamıza geldiğine dair çok net olmayan kanıtlar olduğu için açıklamalar eksik kalıyor ve yeni sorular oluşuyor

abc123

Kayıtlı Üye
yıllardır herkes gibi ara ara bu konuya dönüyoruz. baya bir unutuyoruz işten güçten ama illaki ya kendiliğinden yada böyle denk geldiğimiz konu ya da haberlerden düşünmek zorunda kalıyoruz

herkes gibi yüzlerce fikir okuduk. tekrar tekrar aynı fikirleri okuduk-dinledik. öyleki artık yeni bir konu ya da haber görünce inşallah bu sefer yeni birşey vardır da soru işaretleri biraz aralanır diye düşünceler geçirdik içimizden

tabiki böyle birşey hiç bir zaman olmadı. işin kötü tarafı olması da muhtemel görünmüyor.

not: sitede mesaj duzeltme açılmıs yeni farkettim

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
onlar ufo değil cinlerdir sahteyi gerçek rüya gibi fakat gerçek yaşantıda gösterirler bunlar büyük sihirlerdendir onlar insanı uyutupta kaçırabiliyorlar.