Üzerlik ve Mantar Kafası

dhardhar

Kayıtlı Üye
MErhaba dostlar. Bugün aktardan üzerlik tohumu ve üzerlik bitkisi aldım.
Söylendiğine göre üzerliğin bir şekilde DMT'yi salınımını artırdığı hatta Mevlana'nın da bunu kullandığı rivayet halindedir. Bunun evn arındırılması ve nazar haricinde bu tip kullanımı konusunda daha önceden tecrübe etmiş veya bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirlerse çok sevinirim. Tehlikesi nedeniyle özelden de gönderebilirler.

Al-Hazret

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Söylendiğine göre üzerliğin bir şekilde DMT'yi salınımını artırdığı hatta Mevlana'nın da bunu kullandığı rivayet halindedir. Bunun evn arındırılması ve nazar haricinde bu tip kullanımı konusunda daha önceden tecrübe etmiş veya bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirlerse çok sevinirim. Tehlikesi nedeniyle özelden de gönderebilirler.

Beklentini söylermisin?

Ne istiyorsun? Spiritüel uçma mı, baharat mı? Ne?

Acaba

Ben192

Kayıtlı Üye
Ama Mevlana nın kullandığını bilmiyodum öğrendiğim iyi oldu

dhardhar

Kayıtlı Üye
Spiritüel uçma mı? uçmaktan kastın halüsilasyon ise evet merak ediyorum, DMT belgeselinde kendi test eden nörologların yaşadıkları ise evet denemek istiyorum. Baharat olarak hiç merakım yok açıkcası :)

Al-Hazret

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Spiritüel uçma mı? uçmaktan kastın halüsilasyon ise evet merak ediyorum, DMT belgeselinde kendi test eden nörologların yaşadıkları ise evet denemek istiyorum. Baharat olarak hiç merakım yok açıkcası :)

Şimdi hiç kimseyi hiç bir şeye teşvik etmek istemem, ama velakin eser kalmış dengesiz hayatımdan mealen bilgi paylaşacağım.

Ama sadece üzerlik ile bir trip elde edemessin, üzerlikten DMT elde etsen bile başka bir ham madde gerekir ki sentez edilsin....

Özelden yaza bilirsin

curius

Kayıtlı Üye
Mevlana uzerklik cayi ictikten sonra ney uflermis ney de kargi kamisindan yapilan bir aletmis kargi kamisinin etkiside dmt hormonunun artmasi. Simdi konu soyle epifiz bezi 3hormon salgilar bunlarin biri dmt. Ruyalar ve hayaller dmt hormonu etkisidir.eger takviye olarak alinirsa halusyonojen etki gosterir. Kargi kamisiyla uzerklik cayinin muhtemelen bi tepkimeye girdigini dusunuyorum. Ama tehlikeli seyler. Lsd sentetik uyusturucu dmt ise insanda her canlida olan bi hormon kiminde fazla kiminde az. Ama hayaller ve yaraticiligi arttirdigi soyleniyor.bunun disinda 2sekilde yogun salgilanir vucudda biri ölumde biri dogumda.yani okadar ince cizgide.ne kadar zararli yada tehlikeli oldugunu bu ince cizgilerdende anlayabilirsiniz.

Ozlemoz

Kayıtlı Üye
Mrb.bizim buralarda üzerliği genellikle evdeki kötü enerji nazar vs gibi durumlarini yok etmesi adına ates üzerine atarak yakıyoruz kokusu ve dumanı eve yayılıyor.

Al-Hazret

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Mevlana uzerklik cayi ictikten sonra ney uflermis ney de kargi kamisindan yapilan bir aletmis kargi kamisinin etkiside dmt hormonunun artmasi. Simdi konu soyle epifiz bezi 3hormon salgilar bunlarin biri dmt. Ruyalar ve hayaller dmt hormonu etkisidir.eger takviye olarak alinirsa halusyonojen etki gosterir. Kargi kamisiyla uzerklik cayinin muhtemelen bi tepkimeye girdigini dusunuyorum. Ama tehlikeli seyler. Lsd sentetik uyusturucu dmt ise insanda her canlida olan bi hormon kiminde fazla kiminde az. Ama hayaller ve yaraticiligi arttirdigi soyleniyor.bunun disinda 2sekilde yogun salgilanir vucudda biri ölumde biri dogumda.yani okadar ince cizgide.ne kadar zararli yada tehlikeli oldugunu bu ince cizgilerdende anlayabilirsiniz.

Uyumak ölüm ise, tabiki rüya alemi ruhun görmesidir, ve hormunun sana halüsinasyon vermesi değil...

curius

Kayıtlı Üye
Hayir ölum derken gercek ölum ve dogumdan bahsetmistim. Herhangi bi benzetme degil ve gercekten bunu fazla arastirmistim. Kendimde denemek icin tercih sizin ama sagliga zarari var. Ciddi anlamda var.isterseniz biraz arastirin ne demek istedigimi anlarsiniz.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Eğer astral seyahate çıkmayı düşünüyorsan şimdiden vazgeç derim çünkü hiçbir işe yaramamakta tek yaptığı şey ara sıra halüsinasyonun olmasını sağlamak bunlarda ışıktan bir adım öteye geçmiyor ayrıca tadı berbat ve fazla kullanımı sonucu başın dönüyor bir nevi üzerlik tohumu zehir.Hiç ama hiç kullanma vücuduna zarar vermek dışında hiç bir işe yaramıyor.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Eğer astral seyahate çıkmayı düşünüyorsan şimdiden vazgeç derim çünkü hiçbir işe yaramamakta tek yaptığı şey ara sıra halüsinasyonun olmasını sağlamak bunlarda ışıktan bir adım öteye geçmiyor ayrıca tadı berbat ve fazla kullanımı sonucu başın dönüyor bir nevi üzerlik tohumu zehir.Hiç ama hiç kullanma vücuduna zarar vermek dışında hiç bir işe yaramıyor.
Çok teşekkür ederim rehberliğin için. Aslında evet astral seyahat için bir araç olarak kullanmak istemiştim.

trkn44

Kayıtlı Üye
Şimdi hiç kimseyi hiç bir şeye teşvik etmek istemem, ama velakin eser kalmış dengesiz hayatımdan mealen bilgi paylaşacağım.

Ama sadece üzerlik ile bir trip elde edemessin, üzerlikten DMT elde etsen bile başka bir ham madde gerekir ki sentez edilsin....

Özelden yaza bilirsin
yazsanız biz de faydalansak..

blacklist92

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar en zararsız Dmt chacruna isimli bitkide var. Geri kalanları Dmt'den çok adı bilinmeyen zehirler içerdiği için çok tehlikeli ve ölümcül. Üzerlik tohumunun etkiside vücuttaki dmt'nin yakılmasını önlüyor bu sayede dışarıdan aldığınız dmt içeren bitkiler vücutta hemen yakılamadığı için daha etkili oluyor. Yani kafanıza göre bu tür bitkiler içmeyin ve Dmt'nin çok ağır halüsinojen olduğunu unutmayın kendinizi camdan atarsınız kimsenin haberi olmaz. Herşeyin usülü var. Yanınızda size rehberlik edecek şaman tarzı birisi lazım. çok merak eden gitsin peruya yerinde yapsın. Bunun için adanmışlık lazım diyet lazım meditasyon lazım. Ben size gece ibadeti öneririm insanın kendine yapabileceği en büyük iyilik gece sıfır ışık ortamda yapılan ibadettir. Karanlıkda yapılan ibadetler kalp gözünü açar. Dmt'ye gerek yok.Siz Allah'a yakın olun Allah size herşeyi gösterir.