Ümmü sibyan

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Evde yalnız kalmamanızı tavsiye ederim, insanlar uzun vadeli sürekli strese değil kısa vadeli nadir strese dayanabilecek varlıklardır, mevcut düzeninizle ruh haliniz ve psikolojinizin bozulması kuvvetle muhtemel.

Bir cözümünü arıyorum bakalım. Eminim birseyler olduguna. Su aralar allahtan birsey olmuyor fazla. Sadece yatsı dan sonra hissediyorum resmen. Ve artık TV felan izliyorum takmamaya calısıyorum. Pat diye birseyin önümde ayagıyla sanki yere vurdugunu hissediyorum duyuyorum. Ama duymamış gibi yapıyorum..

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bir cözümünü arıyorum bakalım. Eminim birseyler olduguna. Su aralar allahtan birsey olmuyor fazla. Sadece yatsı dan sonra hissediyorum resmen. Ve artık TV felan izliyorum takmamaya calısıyorum. Pat diye birseyin önümde ayagıyla sanki yere vurdugunu hissediyorum duyuyorum. Ama duymamış gibi yapıyorum..
Sizi korkutmak istemem ama bu zamana kadar bahsettiğiniz sürekli şekilde strese uzun süre maruz kalan insanlarda iki tür bozukluk görülmeye başlanırmış diye duymuştum. Bir türünde olaylara ve uyarıcı faktörlere duyarsızlık, tepkisizlik, kayıtsızlık, sorumlulukları önemsememe başlarmış diğerinde ise her şeye aşırı ürkek tepki verme, aşırı duyarlılık sendromu, en ufak uyarıcı faktöre karşı tedirgin olma.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Sizi korkutmak istemem ama bu zamana kadar bahsettiğiniz sürekli şekilde strese uzun süre maruz kalan insanlarda iki tür bozukluk görülmeye başlanırmış diye duymuştum. Bir türünde olaylara ve uyarıcı faktörlere duyarsızlık, tepkisizlik, kayıtsızlık, sorumlulukları önemsememe başlarmış diğerinde ise her şeye aşırı ürkek tepki verme, aşırı duyarlılık sendromu, en ufak uyarıcı faktöre karşı tedirgin olma.
Yani tıbbi mi benim ki ? sizce
anlamadım. Türkcem bazen yetmiyor :) yıllardır cok strese maruz kaldığım dogrudur

makssenberg

Kayıtlı Üye
Yani tıbbi mi benim ki ? sizce
anlamadım. Türkcem bazen yetmiyor :) yıllardır cok strese maruz kaldığım dogrudur
Dediğimi anlamamışsınız bu çıkan sesler sizde her seferinde en az bir saniyeliğine adrenalin gibi stres faktörleri salgılatıyor, bu durumun uzun vadeli olması durumunda duyduğuma göre iki farklı sendrom ortaya çıkarmış üstte yazdıklarım.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Dediğimi anlamamışsınız bu çıkan sesler sizde her seferinde en az bir saniyeliğine adrenalin gibi stres faktörleri salgılatıyor, bu durumun uzun vadeli olması durumunda duyduğuma göre iki farklı sendrom ortaya çıkarmış üstte yazdıklarım.
hmmm tamam simdi anladım. Napıcagımı bilmiyorum dua edince de gecmiyor...

makssenberg

Kayıtlı Üye
hmmm tamam simdi anladım. Napıcagımı bilmiyorum dua edince de gecmiyor...
Bu durum sizi aşırı korkutmuyor anladığıma göre, eğer öyleyse o zaman önceliğiniz stresten korunmak olmalı çünkü uzun süre devam ederse bir daha tedavisi mümkün olmayabilir o iki sendromun. Bilgili arkadaşlar varlıklardan korunma yöntemlerini anlatıp siz varlıklardan kurtulana kadar stresi önlemeye çalışın çünkü sürekli diken üstünde yaşayamazsınız.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Bu durum sizi aşırı korkutmuyor anladığıma göre, eğer öyleyse o zaman önceliğiniz stresten korunmak olmalı çünkü uzun süre devam ederse bir daha tedavisi mümkün olmayabilir o iki sendromun. Bilgili arkadaşlar varlıklardan korunma yöntemlerini anlatıp siz varlıklardan kurtulana kadar stresi önlemeye çalışın çünkü sürekli diken üstünde yaşayamazsınız.

Yok aksine cok korkutuyor... ama gündüz birsey olmadıgından bütün gün boyu iş güç derken. Ertelıyorum. Bi kac hocaya gittim güvenemiyorum ama. Sonra eve gidince girerken bile kapıdan enerjiler hissediyorum. Hangi arkadaslardan ?

makssenberg

Kayıtlı Üye
Yok aksine cok korkutuyor... ama gündüz birsey olmadıgından bütün gün boyu iş güç derken. Ertelıyorum. Bi kac hocaya gittim güvenemiyorum ama. Sonra eve gidince girerken bile kapıdan enerjiler hissediyorum. Hangi arkadaslardan ?
Tek bildiğim site yöneticileri bilgililer, diğerlerinin yazdıklarını okuyun ama hepsine inanmayın, burada deli de çok şarlatan da, cahil de egoist de.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Konuyu açarmısınız. Nasıl ortaya çıktı.
İş yerinde bi abi var o benim işe uykusuz bi halde ölü gibi geldıgımı fark ettı. Sonra sordu konu acıldı. Tandıgım var dedı. Arkadasımız. Benim hanımda da oluyordu dedi. Tanıdıgı kişi ama hoca felan değil. Cok dinine düşkün yetenegi fln olan Kadın işte. Aradım Kadını dün herşeyi bildi. Bunlar bunlar oluyor dimi dedi. Hayatım hakkında herşeyi bildi ve İsmi mi bile söylemedim Kadına. 10 yıl önce size büyü yapılmış aileye dedi. Kapınızın önüne birşey serpilmiş dedi. Ama ailenin en büyük kızı olarak seni tetiklemiş dedi. Kısmetin paranın bereketi de kapanmış dedi. Çözülür am dedi duayla felan dedi ama kendine dikkat etmen lazım bu süreçte çıldıra bilirler dedi. Atlet felan istedi resim istedi bütün aileye okuyacak. Bakalım daha yollamadım. Parayı da sorun etmedi Kadın. Öbürleri gibi. Gönlünden geçeni gibisine dedi...

gökay1

Kayıtlı Üye
İş yerinde bi abi var o benim işe uykusuz bi halde ölü gibi geldıgımı fark ettı. Sonra sordu konu acıldı. Tandıgım var dedı. Arkadasımız. Benim hanımda da oluyordu dedi. Tanıdıgı kişi ama hoca felan değil. Cok dinine düşkün yetenegi fln olan Kadın işte. Aradım Kadını dün herşeyi bildi. Bunlar bunlar oluyor dimi dedi. Hayatım hakkında herşeyi bildi ve İsmi mi bile söylemedim Kadına. 10 yıl önce size büyü yapılmış aileye dedi. Kapınızın önüne birşey serpilmiş dedi. Ama ailenin en büyük kızı olarak seni tetiklemiş dedi. Kısmetin paranın bereketi de kapanmış dedi. Çözülür am dedi duayla felan dedi ama kendine dikkat etmen lazım bu süreçte çıldıra bilirler dedi. Atlet felan istedi resim istedi bütün aileye okuyacak. Bakalım daha yollamadım. Parayı da sorun etmedi Kadın. Öbürleri gibi. Gönlünden geçeni gibisine dedi...
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Umarım sıkıntılarınız geçer. Anladığım kadarıyla mekansal büyü yapmışlar. Niye sadece sizi etkilemiş ilginç.

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Umarım sıkıntılarınız geçer. Anladığım kadarıyla mekansal büyü yapmışlar. Niye sadece sizi etkilemiş ilginç.
Bilmiyorum en büyüğünü etkilermiş en çok. Annemde arada yanlız kalınca birşeyler yaşıyormuş ama bu kadar değil tabi.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Büyü için en etkilisi kendisinin okuması, okumasından kasıt ise felak nas ayet-el kürsü fatiha ihlas dualarından diye biliyorum.
Yanı parayla başkasına okutmaya pek çok hocanın karşıiktigini gördüm

Deryaberna777

Kayıtlı Üye
Büyü için en etkilisi kendisinin okuması, okumasından kasıt ise felak nas ayet-el kürsü fatiha ihlas dualarından diye biliyorum.
Yanı parayla başkasına okutmaya pek çok hocanın karşıiktigini gördüm
cok fazla okuyunca daha çok korkutuluyorum napıcam ? napıcamı zaten şaşırdım bende

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Çok fazla okuyup düşünmenize gerek yok zaten 7 kez filan okuyor.
Gerçi ben de pek bilmiyorum, bilenler daha iyi aydinlatacaktir sizi.

alexisis

Kayıtlı Üye
Ev arkadasi alma fikrine yakin degil misiniz?hem ekonomik olur hem belki yalnizlik psikolojisindense bu da cozulur.

Ü

Üye silindi 57044

hacıya hocaya güveneceğine biraz kendine güven! para filanda kaptırıyım filan deme..! Cinnilere hakim olmak çok kolaydır.. muhtemelen senin auran ve korunma bedenin zayıf.. hayvansal enerjin zayıf senin muhtemelen..

Tek yapman gereken düzenli bir meditasyon pratiğine geçmen.. düzenli bir meditasyon pratiği ile bir korunma kalkanı imajine edip yaratman en başta.. o kurunmayı yaratırken yürekten bir euzübesmele çekmende önemli tabi.. böylece sadece iyi enerjileri çekersin.. iyi niyetli enerjileri çekersin.. birde bir cinin müslüman olması onun iyi olduğu anlamına gelmiyor.. bu kültürel ve inançsal ön kabulede bir el atmak lazım.. müslüman bir cinde tıpkı müslüman bir insan gibi kötü ve kötücül olabilir..

senin yapman gereken kendi kişisel korunma kalkanını oluşturmandır.. senin güneş çakran senin koruyucu gücündür.. kendini çok fazla karamsar, duygusal ve depresif hissediyorsan.. işini gücünü bırak meditasyona soyun ve güneş çakranı aç.. güç çakranı aç.. bak bakalım sana o zaman o art niyetliler bulaşabiliyor mu? sen güçlü olursan sana hiç kimse bulaşamaz.. ilk önce güneş çakranı aç.. gücün, öfkenin, intikamın ve kinin tüm hücrelerine işlediğini hisset aynı zamanda.. mantıklı olduğunu, güneş çakrayı açtıkca mantıklı olduğunu ve duygusal her türlü bağları yıktığını hayal et..

bir insan gücünü aurasından alır.. çakralarından alır.. diğer 6.çakrayıda açman lazım aslında ama.. madem böyle güçsüzlük ve acizlik hissediyorsun, öyleyse önceliğin güneş çakrası olsun! nasıl ki vampirler ve kötücül güçler güneş ışığı altında yaşayamaz ve solar giderler.. sende güneş çakranı açtığın zaman onlarda solar giderler.. bir ferahlık ve rahatlık hissedersin.. kafan rahat olur.. sonra diğer çakralarınıda açarsın zaten yavaş yavaş.. ama önceliği güneşe ver, aydınlığa ver...