the secret GÜNLÜK ÖĞRETİLER

lviv angeles

Kayıtlı Üye
●GÜNLÜK ÖĞRETİLERDEN SEÇTİKLERİM●
* Hayatınızdaki bir şeyleri bir an önce değiştirmek için,değişimi görene dek her gün minnet duyduğunuz on şey yazın.Ve minneti HİSSEDİN.Gücünüź ,minnet sözcüklerine yüklediğiniz HİSTEDİR.

* İki kelime vardır ki,söylendiğinde hayatınızı tamamen değiştirmek için inanılmaz bir güce sahiptir.O iki kelime ki,içten söylenip hissedildiğinde Evren'in bütün güçlerini sizi yardım etmeye çağırır.
TEŞEKKÜR EDERİM.

*Rahatça oturun.Kendinizi nasıl hissettiğinizi farkına varıp tüm bedeninizi rahat bırakın.Bütün bedeniniz gevşediğinde biraz daha rahatlayın.Biraz daha rahatlayın.Ve biraz daha!Bu derin rahatlama egzersizini yedi kez tekrarlayın,her seferinde elinizden geldiğince çok rahatlayın.Bitirdiğinizde,başladığınızda hissettiğinize kıyasla ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.
Şimdi Evren'le çekim yasasıyla daha uyum içindesiniz!

*Hayat hakkında sorular sormak ,büyük bir buluş yaptığınız anlamına gelir.Soru sorup cevapları öğrenmeyi içtenlikle istersek cevapları anlayacağımız şekliyle kendimize çekeriz.
*Evren'le uyum içinde olmak nasıl bir his?
Suda yüzüyormuşsunuz gibi bir his.Gerginseniz ,suya karşı koyarsanız batarsınız.Suya teslim olursanız,su sizi destekleyip taşır.Gevşeyin ki suyun üzerine çıkabilesiniz!
*Maddi durumunuzu değiştirmek için yapılacak en büyük şey,paranın onda birini başkalarına vermektir.Buna spiritüel ondalık yasası denir,para çekmek için atacağınız en büyük aďımdır.
*Sahip olduklarınıza verdiğiniz değer ,isteklerinizi size getirir.

*Gönül ilişkilerine gelince,insanlar hep tek bir kişi istediklerini düşünür.Onlar kusursuz biriyle olup mutluluktan havaya uçmak isterler.Yine de evrene o kişinin kim olduğunu anlatmaya çalışırlar.Evren cevap vermiyorsa mesaj açıktır:"Yirmi yıl sonrasını kontrol ettim.Hakettiğin delicesine mutluluğu bu ilişkiyle elde edemeyeceksin".
Herşeyi görebilen birinden daha fazla şey bilebileceğimizi nereden çıkarıyoruz?

* Yasa her düşündüğünüz ve hissettiğiniz şeyin fotokopisini çekip aynısını size gönderiyor.Bu da hayatınız oluyor.

*Einstein zamanın bir illüzyon olduğunu söyledi.Zaman diye birşey olmadığını anlayıp kabul ettiğinizde gelecekte sahip olmayı istediğiniz her şeyin zaten var olduğunu göreceksiniz.

*Gözünuźde canlandırmayı bir sinema filmi gibi sürdürün.Resim durağansa onu zihinde tutmanız daha zordur.Hayal gücünüzü hareketlerle meşgul edin.Aklınızı öyle bir kaptıracaksınız ki başka bir şey düşünemeyeceksiniz.

*Kasıtlı olarak yaratacağınızdan bir seferde tek bir şeye odaklanmak daha iyidir.

*Kendinize aşkı çekmek delicesine mutlu olmak mı istiyorsunuz?Kim,nerede,ne zaman,nasıl sorularına takılı kalmayın.Belirli birinin aşkını elde edemezseniz yasanın işe yaramadığını düşünürsünüz.Oysa işe yarıyor.Ancak evren diyor ki"O kişi olmaz lütfen yolumdan çekil,sana doğru kişiyi getirmeye çalışıyorum."

*Günün başında nasıl hissettiğinize dikkat edin ve günün bitiminde ne kadar harika hissettiğinizi farkedin.Bunun için gereken her gün en az bir kişiye takdir cümlesi kurmak.

*Savunmacı değil,yaratıcı olun.Probleme değil,çözüme odaklanın.

*İnanmak için yapılması gereken tek şey ,düşüncelerinizi "inanmamaktan " "inanmaya"kaydırmak.Düşünce ,söz ve davranışlarınızın temeli inanmaya dayansın.
* iki insanın aralarındaki ilişkinin bitme nedeni , artık aynı frekansta olmamalarıdır.Frekanslar artık uymayınca çekim yasası otomatik olarak onları ayırarak karşılık verir.
*Bir şeyi ne kadar tutkuyla istemezseniz o kadar kendinize çekersiniz.Tutkulu duygularınızın gücünü istediğiniz şeylere verin

*Heyecan ve tutkuyla dolu bir kalp devasa bir manyetik güçtür.

*Enerji ne yaratılabilir ne de yok edilebilir.Enerji sadece şekil değiştirir.

*Ne istediğinizle ilgili karar verdiğinizde günde bin kez bunu yapacağınızı söyleyin.En iyi yol çok geçmeden açılacaktır.İstediğiniz fırsatı elde edeceksiniz!

the secret GÜNLÜK ÖĞRETİLER / Rhonda Byrne

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Hepsi gerçekten hayat kurtarıcı tavsiyeler

yiğda

Kayıtlı Üye
Özellikle şükür enerjisinde kalmak çok önemli. Ne kadar şükredersek, şükredeceğimiz şeylerin daha da fazlalaştığını hissediyorum. Bu da aynı zamanda hem yaşamdan keyif almayı, hem kendi benliğimizin farkına varmayı, hem de ruhsal anlamda kendimizi, iç huzurumuzu bulmamızı sağladığına inanıyorum. Herkesin hayatı mükemmel olacak değildir. Herkesin kendine göre yaşadığı sıkıntılar elbette vardır. Bize düşen Iviv Angeles'ın da paylaştığı gibi burdaki öğretilerle yaşamımızı kolaylaştırmak iç huzurumuzu sağlayarak yaşamdaki zorlukların bir nevi üstesinden gelebilmektir. Umarım anlatabilmişimdir:) Teşekkürler paylaşım için :)

manfas

Kayıtlı Üye
Probleme değil çözüme odaklanmak.. İnşallah bunu yapabiliriz her zaman.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben bu kitabı ara ara hep açar okurum.Özellikle olumsuz hissettiğimde sanki güç verir bana.Sanki konuşur benimle."Israr et,pes etme,devam et"der dile gelir benim için.Psikolojiyi iyileştiren bir kitap olduğunuda düşünüyorum.Secret 'ın ilk yayını olandan bence çok daha iyi .Keşke her zaman bu frekanslarda kalınabilse tabi....Öğretiler burda devreye giriyor.Evren yanıt vermedi diye geri adım atmamayı öğretiyor.Başarısı bu noktada gizli.