telekinezi için enerji çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

angeldream

razyel ben şifacıyım telekinezi ile ne yapabilirmki bilemedim :)urum zaten daha ii bilir benim almam gereklimiydi urum?

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
bu enerjıyı zıkır yapmadan acabılıyorum fakat maddeye tesır edemıyorum

konsantrasyonum cok dagınık

bazende asırı yuksek oluyor konsantre halı

gun ıcınde garıp hareketler yaptıgım fark ettım bır sene once

uzaktakı seylerı kafa dalgınlıgı elımın ısaretı ıle cagırırdım

bu ıstemsız bı harekettı

sanırsam dogamızda var ama korelmış :confused:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aslinda kisaca bir olayin analizini kisilerin kisisel maceralarini ele alarak yaparsak,cogunun aslinda da cok pozitif enerjilerle karsilastigi anlasilmaktadir.Ama yule kardesimizin anlatigi da cok bir Kabus tripine benziyor.Insanlarin bilinc altlari,ruh haleri yada beklentilerinin kendisine farkli ve bizarr bir sekilde yansimasi olabilir,belkide kisinin kendi "karanlik tarafi"ile karsi karisya gelmeside bir takim sorunlar yaratir,hani samanin dedigi gibi "kisi kanallarini temizlemelidir falan".

Benim yaşadığım şey çok güzel ve çok özel bir şeydi. Yerimde sabit durmadığımı anlatmaya calıştım odanın içerisinde ve keni etrafımda döndüğümü anlattım. Bir esitni duyduğumu anlattım. Bunlar bu çalışmada başarılı olduğumu gösterir. Esinti hissetmem enerjimin dengede olduğunu gösterir. Ayrıca bileğimin ağrıdığını söyledim. Koluna bir altın bilezik taktığını düşünmenizi istedim. Bunların kişinin ruh haliyle ne ilgisi varmış bana açıklarsanız bende ruhumda olanları öğrenirim. Bana göre hissettiğim hissiyatlar bana bunları ifade ediyor. Ayrıca kendimi temizlemeden zaten böyle bir çalışmaya girmem. Ben Birçok insandan daha fazla bu temizliğe önem veriyorumdur. Bundan emin olabilirsiniz. Öyle egolarım falan yoktur. bunuda açıklamak gereği duydum.

ruhum

Kayıtlı Üye
benim ilk deneyimim yaklaşık 5 dakika kadar önce ellerimde sonra ayak tabanlarımda bailayan karıncalanma hissi yaşadım ancak gece sık sık kerimden geleni kabul ediyorum deyip durdum içimden nedendir bilmem herhalde kaçırdığım bir şeyler oldu 5 dakika sonra herhangi bir akış hissetmdiğim için kalktım oturdum

Şaman

Kayıtlı Üye
kika tragna mantralarından bir tanesi
yalnız çalışma bir hafta boyunca her gece eksiksiz uygulanmalı yoksa işe yaramaz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kişisel çalışma olarak yapılacaksa mutlaka 1 hafta yapılmasıdır. ama ben insiliyesini verdiğim için gerek yok o kadar çalışmaya ki zaten kikadan önce çalışmas gereken 20 den fazla zikir var

((ex))

Banlı Kullanıcı
bende bir ara telekinezi yaptım..gözlerimle kağıt cevireiliyordum..

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
ellerim esintileri hiisetti daha sonra yanmaya başladı sağ bileğimde yağun bir ağrı hiisettim çok şideetlendi ve bir anda durdu. midem bulanmaya başladı. başım ağrıdı soğuk soğuk terledim ve üşümeye başladım . çalışmanın bitmesi gerektiğini düşünüp bıraktım
Sevgili kardesim sayin yule.Bakin,ben burda sizin önceki mesajda yer verdiginiz konu hakkinda bir yorum yapmis bulunmaktayim.Genelde Insanlar yasadiklari maceralari ve terübeleri o anki karisik Ruh halinle yazarak dile getirdigi zaman bazi bir takim yanlis degerlendirmelere neden olacak hatalar yapabiliyor, örnegin senin gibi.Burda" basim döndü iste terledim ve bitmesi gerektigini düsündüm" gibi sözler sana ait sevgili yule.Bunlar ne derecede pozitif anlam tasimaktadir,neyse seninle bunlari tartismak bile istemiyorum.Kisi düsüncelerini degisik bir ruh halinle, yasadigi tuhaf yada alisildiginin disinda meydana gelmis bir psikoloji sonucunda yazdigi mesajlarda ,düsüncelerini bu sekilde yansitacak olursa aslinda oldukca Ruh hali ve insan psikolojisi konusunla alakalidir,bu bir!Genelde bir insan önce dile getirmek istedigi seyi düsünür bir gözden gecirir ve sonrasinda verecegi karar dogrultusunda kendisini ifade etmege calisir.Senin ilk mesajinda bunu yapamaman senin sorunundur benim degil öncelikle bunu anlamalisin.Burda bir idaada degil sadece bir spekulasyonda bulunup senin yazidigin ilk mesajdan yola cikarak senin yasadigin o "güzel tecrübeyi"degelerndirmis oldum,egola falan alakasi olmiyan bir konudur.Kendini yanlis ifade etmisin yada söyle diyeyim sevgili yule kardesim,kendini anlatamamis olup coklu magnalarda yazip spekulasyonlara acik bir duruma getirmissin sen kendini.Burda üzülmene yada kirilmana gerek yoktur.Yasadiklarin seyler sana cok sey ifade edebilir ama mantiken ve düzgün bir düsünceyle iste "bitmesini gerektigini düsündüm yada aci cekiyorum ve zig zaglar ciziyorum"gibi cümleler iceren mesajlar pozitif anlam tasimak zorunda degildir.Gelelim kanal temizleme konusuna,aslinda bunu üzerine alinman yanlis.Bu benden yana yapilmis olan genel bir aciklamadir,bir cesit öneridir,eger yazdiklarimi analiz edecek olursan zaten bu tarz gereksiz suclamalardan vazgecip biraz pozitif olmaya gayret gösterirsin.Yasadigin maceranin özel ve güzel birsey oldugunu dile getiriyorsun,bak ne kadar güzel.Insan bazen olay aninda yasadigi o karisik durumu bir anda yazili bir sekilde dile getirecegine biraz düsünerek olayin sonrasinda kendince bir durum degerlendirmesi yapip fikrini düzgün bir sekilde yansitabilmesi icin sadece biraz sabir gerektirir.Bende bunlari aciklama geregi duydum sevgili kardesim.
razyel ben şifacıyım telekinezi ile ne yapabilirmki bilemedim
Merhaba Angeldream,hadi ya,sivacimisin.Ne kadar güzel birsey,zaten önceki yazdigin mesajlardan yola cikarak sizin oldukca tecrübeli oldugunz gözükmektedir sevgili Angeldream.Pädagogik acidan oludkca yararli paylasimlarda bulunyorsun.Peki bunu meslek haline mi getirdin yoksa sadece bos zamaninda hobbi olarak mi yapiyorsun? Telekinez konsunda dogru söylüyorsun,ne yapacaksin telekinezi özelikle bir sifaci olarak.Eee bu ara merak etigim icin soruyorum senin calisma alanlarin yada uzmanlik alanin konusunda bana biraz bilgi vermek istermesin?Ayrica bunu fulltime mi yapiyorsun? Saygilar!

ceren1

Kayıtlı Üye
telekineziyi sadece psi wheel ile yapabiliyorum. telekinezi insiyesi yakın zamanda yeniden verebilirmisiniz öncekine katılamamıştım yeni üyeyim de

kuzucuk

Banlı Kullanıcı
bende katılmak istiyordum geçmiş(( bir daha çalışma olurmu.çok unutkanım çok?

Whısper

Kayıtlı Üye
bu olayın bi enerji ile alakası oldugunu bilmiyordum...Ama bu benim bir kac yıl önce keşvettiğim birşey bi zikir de bulunmam gerekmior..sadece nesnelere odaklanmam yetiyor fakat cok güclü deil ufak tefek seyleri kontrol edebilme gibi bi özelliğim var ama her zamanda olmuyor..Bunu ya cok sinirlendiğimde yapa biliyorum yada cok üzüldüğümde..ben bunu her daim yapmak istiyorum bunun icin yardım istiyorum yardim istediğim icin bircok konuya yazdim biri cevap versin diye bekliyorumm...:willy_nilly:

Whısper

Kayıtlı Üye
Urum yadım lütfen..Hic bir insiliye katilicak kadar erken üye olamadim ...Bi insiliye düzenleye bilirmiyiz???:banghead:

peril

Kayıtlı Üye
telekinezi enerjisine bende hiç katılmadm urum gelince düzenler insallah:D

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
not alınmıştır. urum ankaraya dönünce ilgilenecektir sırasıyla tüm isteklerin arkadaşlar .

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
bende hicbirine katilamadim ve katilmayi öyle istiyorumki

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
whisper ve diğer üyelerimiz. Admin talepleri değerlendirecek ve enerji çalışmalarını yenileyecektir. Lütfen siteyi takip ediniz.
Whisper lafım sana cicim; keşke telekinezide usta olsam da senin şu harf hatalarını telekinezi enerjisi ile düzeltebilsem, yorulmasam..

ceren1

Kayıtlı Üye
telekinezi insiyesi önceden verilenler ne gibi etkileri gördü, kağıttan öteye gidenler var mı ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...