Tarot nasıl bakılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meddeusa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar,öncelikle iyi forumlar.
Arkadaslarım sayesinde tanıstım bu uygulamayla yani kartlarla, yeteneğimin var olduğunu ifade ettiler bende kıramadım ve bende yeteneğimin var olduğuna inanıyorum herneyse soruma geleyim, tarot falı nasıl açılır? yani rastgele bir kişiye bakıcaksak 78 kartın içinden mi seçicek yoksa bir yöntemi var mı? kitapçığını okudum açıkcası çok karışık ama bir çok kartın anlamlarını ezberledim ve iyice kavradım sadece kime ne şekilde açılır nasıl dizilir bilmiyorum. Yani örneğim aşk hayatına bakmamı isteyen birisine bu konuya özel kartları mı açacağım veya sağlıyla ilgili soranlara o konuyla lgilimi kartları seçip dizip, onlardan mı seçtireceğim. Burdan başka bir yerde bu konuyu paylaşmadım açıkcası gm ailesinden başka bi yerden yardım beklemem, cevaplarını ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim şimdiden.
İyi forumlar

4

43887

Tarot destesiyle açılım yöntemleri sitemizde fazlasıyla mevcuttur araştırıp bilgi edinebilirsiniz.Tarot'a aşk ,sağlık ,iş vs. ne türlü sorularınız varsa 78li kart destenizle bakabilirsiniz.Bunun için Kelt Haçı açılımı uygundur.Kendinizi geliştirdikçe farklı açılımlar ve kendi özel açılımlarınızı uygulayabilirsiniz.Özel kartla açmanıza gerek yoktur sadece açılımda onun kişiliğine karekterine burç vs gibi kişi kartını desteden ayırıp açılımınızı yapabilirisiniz.Ayrıca kartların anlamlarını ezberlememenizi tavsiye ederim bu şekilde ezber yorumculuğu yapmış olursunuz. Kartlarınızı dinleyin sembollerine ,renklerine, sayılarına dikkat edin, her bir kartın hikayesini öğrenin ve ne demek istediklerine kulak verin...sevgiler...

telekinezi06

Kayıtlı Üye
Sayın moderatörüm, her bir kartın hikayesi derken neyi kastettiğinizi öğrenebilir miyim acaba?

freaky

Kayıtlı Üye
Bence her kartın hikayesi dediği söyle olabilir. Tarot kartlarınla ilgili bilgi veren küçük kitapçıklar oluyo desteyi aldığımız zaman. O kitapçıkta zaten kartin hikayesi tarzı kısa bi anlatım var. Ordan temel alaraktan kartlarla meditasyon yaparken orda yazanlarla kartları bağdaştırırsak kartlar bize hikayesini kendisi anlatır. Illa o kitapçığa da gerek yok aslında, kartlarla zaman geçirip uğraştıkça onlar bi şeyler anlatmaya başlıyo zaten diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...