Tarot kartları ve verdiği sıkıntı

xax2

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli forum üyeleri . Enerjisi ve rüyaları güçlü bi arkadaşınızım . Yani yorumladığım ve gördüğüm rüyaların çıkma olasılığı çokca fazla . Bu yönümü tarota yormak istedim . Gidip kendime tarot kartı baktım ve kendime yakın hissettiğim osho tarotunu aldım . Lakin daha ambalajını açmadan kenarıya ayırıp biraz bekledim . Skşama doğru. Kartlarıma enerji yükleyip fal bakıcaktım . Kutuyu çekmeceme koyduktan sonra inanılmaz bi sıkıntı çöktü içime daha kutuyu ve ambalajını açmadım üstelik . 1 gün daha bekledim . Kutunun olduğu odada uyuyamadım üstümde sürekli bi ağırlık ve sıkıntı hissettim . Bu ağırlık tarotu aldığım gün başladı ve sıkıntı git gide çoğalınca bende açmadığım tarotu geri iade ettim . Üstümden yük kalkmış gibi hissettim rahatlama geldi . Bununla ilgili bir bilgiisi olan varmı ? Kendimi başka tarotamı yönlendirmeliyim ? Yanıtlarsanız teşekkür ederim iyi forumlar dilerim

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli forum üyeleri . Enerjisi ve rüyaları güçlü bi arkadaşınızım . Yani yorumladığım ve gördüğüm rüyaların çıkma olasılığı çokca fazla . Bu yönümü tarota yormak istedim . Gidip kendime tarot kartı baktım ve kendime yakın hissettiğim osho tarotunu aldım . Lakin daha ambalajını açmadan kenarıya ayırıp biraz bekledim . Skşama doğru. Kartlarıma enerji yükleyip fal bakıcaktım . Kutuyu çekmeceme koyduktan sonra inanılmaz bi sıkıntı çöktü içime daha kutuyu ve ambalajını açmadım üstelik . 1 gün daha bekledim . Kutunun olduğu odada uyuyamadım üstümde sürekli bi ağırlık ve sıkıntı hissettim . Bu ağırlık tarotu aldığım gün başladı ve sıkıntı git gide çoğalınca bende açmadığım tarotu geri iade ettim . Üstümden yük kalkmış gibi hissettim rahatlama geldi . Bununla ilgili bir bilgiisi olan varmı ? Kendimi başka tarotamı yönlendirmeliyim ? Yanıtlarsanız teşekkür ederim iyi forumlar dilerim
Rüya yorumlayabiliyomusunuz

xax2

Kayıtlı Üye
Her zaman ve Çok yakınım olmadığı sürece bakmıyorum .

kola

Banlı Kullanıcı
sorduğun soru okadar saçmaki yani arkadaşım tarot şeytan kartıdır tabiki sıkıntı vericek ne bekliyodun yani

arduc

Kayıtlı Üye
tarot kartlarının rahatsız eden bir enerjisi var bendede aynısı oldu kurtuldum onlardan, zaten geleceği şekillendirmek varken geleceği bilmeyi kim ister :D

ketcapliintense

Kayıtlı Üye
bende dün osho dönüşüm tarotu kartı aldım ve akşamına asla olmaz dediğim çok kötü bir olay yaşadım. klasik tarotta yıllardır böyle olmadı.

Zeng

Kayıtlı Üye
Osho zen tarotu bende de var ama hic bu tür şeyler yaşamadım. Zaten diğer tarotlardan farklı olarak gelecek değilde şimdiye ışık tutuyor çözüm yolu sunuyor sadece. Sizde olan etkiler tarotun kötü etkilerini okuduysanız daha önce psikolojik bi etki yaratmış olabilir ya da kartların enerjisini temizlemeyi deneyebilirsiniz

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Çok ilginç bende tarot destesi alıp bşe kaç kere fal bakmıştım kendime ve yakın zamanında ellerim kınalanmıştı şimdi sizin mesajınızı okuyunca olabilir dedim çünkü sıkıntı vermişti banada

Hidraw

Kayıtlı Üye
Bende tarotla fal bakıyorum bellide beyini buna şartladıgın için psikolojik bişeydir

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
İlginç bir durum aslında ama değil gibi de.
Ben 8 yaşımdaydım Tarotla tanıştığımda. Gazeteler veriyordu o zamanlar 90lar malum. Tarot bakmayı bilmiyorum, zaten o kart dizisini gördükten sonra tuhaf bir şekilde o kart destelerine bir daha yaklaşamadım. Belki çocukluktan kalan psikolojik bir tepki de olabilir. Ama olayın nasıl işlediğini, faktörleri falan bilmediğim için mistik olarak bu korkumun özüne inme gereksinimi bile duymadım. Şu anda mı? Halen tarot gördüğüm anda anlamını bilmesem de bir irkilme gelir.

Astroloji gibi alanların insanlara yol açtığını, çözüm sunduğunu düşünürüm, ama tarotla ilgili ne zaman bir şey duysam çevremden, hep meseleleri etiketleyip kapattığı yönünde, her durumda şartları bağlıyor gibi sanki. Belki bunun psikolojik etkisi de olabilir. Bilemem.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ben kullanmayı bilene diye düşünüyorum. Mesela ben kendime bakamadım doğru ama bir falcı vardı kadıköy de onun bana baktıgı tarotların yaptığı terapiyle depresyon ve psikolog parasından kurtulmuştum