Tarık suresi ile gizli bir şeyi ortaya çıkarmak

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Bu uygulamayı çok yakın bir arkadaşımın annesinden öğrenmiştim. Eşinin kendisini aldattığını hissediyordu lakin elle tutulur bir kanıtı yoktu. Bir gece kız kardeşlerine annesine ve yakın arkadaşları ile birlikte Tarık suresini okumaya başlamışlar ve o gece eşinin kendisini aldattığını eşinin telefonuna gelen mesaj ike öğrenmiş. Eşi çok dikkatliymiş saklama konusunda ve telefona ulaşmasını da bu sureyi okumaya bağlıyor. Faydası görülmüş.

bundy

Kayıtlı Üye
Surenin Türkçe mealine baktım. Gerçekten de alakalı görünüyor. "Bütün sırların yoklanacağı günü hatırla" (9. Ayet). Peki kaç kere okunacak?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Surenin Türkçe mealine baktım. Gerçekten de alakalı görünüyor. "Bütün sırların yoklanacağı günü hatırla" (9. Ayet). Peki kaç kere okunacak?
Duanın amacı güzelde bende bunu soracağım,kaç defa okunacak?Okunma için uygun bir saat var mı?Herhangi bir saatte okunabilir mi?

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Bi sayısı yok ortaya çıkana kadar okunuyor gece okunması daha iyi diye biliyorum.

Bu&Re

Kayıtlı Üye
Öncelikle paylasım icin tesekkurler. Bu dua illa bir sırrın saklının ortaya cıkması icinmi okunması gerekiyor? Mesela bir insan benim hakkimda birseyler düsünüyor veya hissediyor iyi kötü.. Bu dua ile bu gibi seyleride anlamamız mümkünmü? Simdiden tesekkürler

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,

İcazet almadan kendi başınıza sayılar ile uygulama yapmamanızı tavsiye ederim. Önemli olan niyettir unutmayın. Siz niyetinizi edin Sureyi okuyun gücünüz ne kadar yetiyorsa ne kadar okumak istiyorsanız öle yapın. Duanızı da edin tabiki. İnanarak yapın elbet öğrenirsiniz.

Sure okumanın sevabı ayrı zaten ama iyi bir insan iseniz , dualarınızı hayırlısı olsun diye yapıyorsanız elbet Rabbim sizi korumak için her şeyi gösterir size , üzülürsünüz belki ama O nun yaptıklarına akıl sır erdirilmez. Her zaman hayırlısı için yaptığını unutmayın. Ama bugün ama yarın...

[SIZE=2,5]Bu&Re[/SIZE] arkadaşım elbet de vardır bunu öğrenmenin bir yolu , ama düşünceleri öğrenmek kalbinden geçeni bilmek duymak o kadar kolay bir şey değil , getirilerinin yanında götürüleri de çok. Herkesin harcı değildir... İlişki açısından öğrenmek istiyorsan kolay yolları var hayırlı mı değil mi diye. İstihare namazı diye aratırsan forumdan ulaşabilirsin..

Olayla ilgili ; Allah kimsenin başına böyle bir dert vermesin yazık , hepimizin karşısına hayırlı insanlar çıkarmasını dilerim.. Kul hakkı sadece para - mal değildir. Bence en büyük hak , hesabını veremeyeceğin hak budur.. Kalp acısı hiçbir şeyin yerini tutmaz..

Selam ile...

Bu&Re

Kayıtlı Üye
Tesekkürler. En kıza zamanda okuyacam insallah :)

taroh

Kayıtlı Üye
kaç adet okusak bunun belli günü saati var mı?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Dualar, dilekler ve isteklerin gerçekleşebilmesi için yön haritasıdır. Önemli olan duayı nasıl ve hangi amaçlarla kullandığınız. Tarık suresini bildiğim kadarıyla yatmadan önce 3 kere okunması yeterli.

Bilginize..