Suyun Kristallenmesi (SORU)

Libertatis Requisitions

Kayıtlı Üye
Merhabalar benim bir sorum olacak

Dershanedeyken felsefe hocam yapılan bir araştırmayı anlattı suya süreli pozitif şeyler söyleyince suyun kristallenmesi farklı negatif şeyler söyleyince kristallenme daha da farklı oluyormuş bende şöyle birşey düşündüm suya sürekli pozitif şeyler fısıldayıp suyun pozitif enerji dolu kristallerini ve ya enerjisini imaje edip evime yayabilir miyim böyle birşey olma ihtimali var mıdır ?
Teşekkürler...

Not:Umarım konuyu doğru yere açmışımdır...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Merak ettim bende, bilen varsa öğrenebiliriz.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın NurtacH, kırmızı font rengi moderatörler tarafından, ceza durumlarında kullanılmaktadır. Lütfen standart font rengi kullanınız. Bu konuda forum kurallarını okursanız detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İyi forumlar

origanum

Yönetici

Dershanedeyken felsefe hocam yapılan bir araştırmayı anlattı suya süreli pozitif şeyler söyleyince suyun kristallenmesi farklı negatif şeyler söyleyince kristallenme daha da farklı oluyormuş bende şöyle birşey düşündüm suya sürekli pozitif şeyler fısıldayıp suyun pozitif enerji dolu kristallerini ve ya enerjisini imaje edip evime yayabilir miyim böyle birşey olma ihtimali var mıdır ?
Teşekkürler...

Evet yanlış yere açmışsınız, doğru yere taşındı.

lightworker

Kayıtlı Üye

Teşekkürler...

----------------------------------------------

Evet bu doğru. Adını hatırlayamadığım bir japon bilim adamı bu konu üzerinde bir çok deney yaparak bunu kanıtladı. Suya güzel sözler söylendiğinde su kristalleşiyor ve iyileştirme gücü olduğu söyleniyor. Ayrıca hani büyüklerimiz bize okunmuş sular içirirlerdi. İçine dua üflerlerdi. Ben hep bunu kendime kanıt olarak gösteririm. Ayrıca birşey daha var. Ben bir anaokulu öğretmeniyim. Çocuklarla fen ve doğa dersinde bir deney yaptık. İçi su dolu iki kavanoza az miktarda pirinç koyduk. Ve ağızlarını kapatarak, birinin üzerine güzel çiçekler, desenler çizdik ve güzel sözler yazdık. Diğer kavanozu kötü renklere boyadık ve kötü sözler yazdık (tabi kötü derken çocukları gözönüne alarak; çirkin, tembel vb. gibi sözler) Her gün kavanozlara 5 dakikamızı ayırıp birine güzel sözler söyledik, sevgiyle baktık, diğerine kötü sözler söyledik. Yaklaşık bir kaç hafta içinde kavanozlardan birinin suyu berrak ve pırıl pırıldı, diğerinin suyu ise kapkaraydı. Biz bunu çocuklarla bizzat gözlemledik. Amacımız çocuklara sevgiyle yaklaşmayı öğretmekti, ama japonlar bu deneyi suya söylenen sözlerin gücü olarak adlandırmışlardı. Yani ben bu olaya kesinlikler inanıyorum. Bir de size bir dvd öneririm, tam da bu konu ile ilgili. Kanal d yapımı- " Ne biliyoruz ki? isimli belgesel. Sorularınıza cevap bulabilirsiniz..
Sevgiler...

Riddick

Banlı Kullanıcı
Bu konuyla alakalı olarak; Mevlana'nın dergahında Nisan Taşı adı verilen büyük tasın içine doldurulan yağmur sularına okunup misafirlere dağıtılmış olmasıdır.

elegant

Kayıtlı Üye
peki suyun bu özelliğini ne şekillerde kullanabiliriz?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
peki suyun bu özelliğini ne şekillerde kullanabiliriz?

Suya telkin ediyorsunuz ve niyet ediyorsunuz. Üfleyebilirsiniz de içiyorsunuz.
Mesala bir suya 7 defa Ayet-el Kürsi okunup, üflenip içildiği zaman inni ve cinsi düşmanın ve şeytanın vesvesesinden koruyor.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İnsan bedeninin %70 i sudan oluşuyor, kendi düşüncelerinizle bedeninize yapabileceklerinizi düşünün ve kendinizi sevin. Kendi bedeninizle ilgili kötü düşünceleriniz varsa biran önce iptal edin, yoksa hastalıklara davetiye çıkartırsınız. Bence mekandan ziyade kendi zihinsel temizliğimiz önceliğimiz olmalı.
Suyun zaten arındırıcı özelliği vardır, ancak içine biraz tuz koyarak niyetimizle bedenimizde birikmiş negatif enerjiyi arındırabiliriz.
Suyun içine sirke koyarak da eşyalarda birikmiş negatif enerji temizlenir.
Bazı enerjiyle çalışanların yanısıra, Reiki ve Pranik şifacılar da içecekleri, yiyecekleri enerjilendirebilirler.

Pranik şifada, master şifacılar özel bir karışım hazırlarlar. Tam olarak yapılışını bilemiyorum ancak bildiğim kadarıyla özel meditasyon teknikleriyle suya enerji yükleniyor. Bazen Pranik şifacılarda kişilerin, mekanların veya objelerin negatif enerji temizliğinde bu suyu, negatifi yok etmeye yardımcı olarak kullanırlar.

Not:Ayrıca çeşme suyuna değerli taş ve gümüş koyup, bekleterek, suyunuzu arındırabilirsiniz.

elegant

Kayıtlı Üye
Sitede paylaşılan herşey harika gerçekten. Emeğinize sağlık...
Suyu kullanarak cilt deformasyonlarına çözüm bulabilir miyiz peki? Çatlak selülit gibi kozmetik problemlere. Düşüncelerimizle bedenimize yapabileceklerimizden bahsettiğiniz için belki çözüm olabilir gibi geldi.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Evet, Anadolu kültüründe hepimizin gördüğü bir olay vardırdı. Nazara karşı dua okunur falan. "Beni bir oku da başımın ağrısı geçsin" falan derler hatta. Bazıları da duaları bir bardak içerisindeki suya okur sonra o suyu içerler... Bardaktaki suya okuyup o suyu içmek de dediğiniz kristalleşme olayına örnektir.

bunubunubun

Kayıtlı Üye
Suda işe yarar mı bilmiyorum ama bitkilere güzel şeyler söylersen hızlı büyüyor, kötü şeyler söylersen yavaş büyüyor. Ama en hızlı metal şakı dinletirsen :D

kobra ugur

Kayıtlı Üye
uzun bir süre paranormal deneyleri araşatırdım ama değerlendirdiğim sonuç olumsuz. o psi-wheeli araştırdım telekinezi değil statik elektrik kanısına vardım. hatta çok fazla kişi bir araya gelirse iyi bir statik elektrik gücüyle bir ampulü hafif parlatabilriler.ama parlattıklarında biz buun zihin gücüyle yaptık da diyebilirler :D .su kristale dönüşebilr.buun için bazı kimyasal maddelere gerek vardır. soda sülfür gibi.... en azından benim tahminim bu

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sitede paylaşılan herşey harika gerçekten. Emeğinize sağlık...
Suyu kullanarak cilt deformasyonlarına çözüm bulabilir miyiz peki? Çatlak selülit gibi kozmetik problemlere. Düşüncelerimizle bedenimize yapabileceklerimizden bahsettiğiniz için belki çözüm olabilir gibi geldi.

Çatlağın tedavisi tam olarak yok. Sadece derinliği iyileştirilebilir belki.