Supernatural güçler gerçekten varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sesver

Banlı Kullanıcı
Supernatural güçler gerçekten varmı ?
10 yıldır yurtdışında yaşamaktayım
yerli ve yabancı sayısız medyum ve enerji uzmanını ziyaret ettim
dünyada olağanüstü şeyler yapabilen insanlar varmı ? soruma cevap aradım...
memlekete geldiğimde gittiğim hocalar ayrı hikaye film olur anlatsam
ne yazıkki tüm hayatım boyunca psişik güçlere rastlamadım
saygısızlık etmek istemiyorum ama forumunuzu yeni keşfettim ve
burada bana bunu ispat edebilecek biri olabilir diyerekten nacizane
bir soru sormak istiyorum? Önümde durmakta olan kutuda ne var ayrıntılı olarak açıklayabilirmisiniz ?
bu soruyu bilinmesi imkansız diye soruyorum

Bu konu çok ilgi çekici neden kapatılmış acaba ?

Bu konuyu ben açmadım ama cevap vermek için yeniledim cevabımı söylüyorum kutunun içinde eski madeni bir para var yada ego

donzula

Kayıtlı Üye
Girişten anlaşılacağı gibi sanırım filmlerden çok fazla etkileniyorsunuz ancak size şöyle bir açıklık getirebilirim. Doğa üstü yetenekler var mı ? Evet var. Bu forumda aklınızın alamayacağı şeyleri bile deneyimlemiş insanlar var mı ? Şahsen ben olduğuna inanıyorum ki forum admini ve modlar olsun diğer arkadaşlar olsun açtıkları konular ve yardımcı paylaşımları sayesinde bilgi düzeylerinin ne kadar üst seviyede olduğunu defalarca kanıtlamışlardır ancak şöyle bir sorunumuz var ki bu seviyeye ulaşmış insanlar ben onları ruhsal açıdan yani maneviyat açısından çok üstün gördüğüm için hiç bir kanıta ihtiyaç duymadan kendi inançları ile alakalı yeteneklerini kullandıklarına inanıyorum. Kanıt kısmı biraz egoya bağlı biraz yeteneklere bağlı. Mesela psişik yetenekler bir yana farklı güçlerden yararlanan arkadaşların bunları paylaşması kesin olarak yasaklanmıştır. Yoksa bu konulara merak duyan herkes ne yapıcağını bilmeden olaya atlayıp "Ben Dünyayı Yöneticem" düşüncesiyle burda ki formülleri deneyip iyi halden delirebilir yada derin acılara maruz kalabilirdi. Konuyu açıkladığımı düşünüyorum. İyisi mi siz kanıt istemek yerine gerekli çalışmaları takip edip kendiniz bir yere varmalısınız. Sayın URUMHAMATAHAYİL'in imzasında yer aldığı bi sözü size paylaşmak istiyorum:
Ya kendin dikebilirsin yada hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi... Tanrı
Işıkla kalın :)

sesver

Banlı Kullanıcı
Konuya cevap vermek için açtım ben konuyu asıl yazan kişinin ismi yazmıyor yasaklı yazıyor atılmış forumdan

stardada eskiden bir program vardı adamın adını unuttum şehir şehir gezip doğaüstü olayları çekiyordu köylere falan gidiyordu sebepsiz çıkan yangınlar başka birinin annesi olduğunu iddia eden 7 yaşında çocuk gibi çok acayipti

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
sayfa veya konu kapatılmışsa ya forum kirliliği, ya üyeler arası seviyesiz bir tartışma ortamı oluştuğu için kapatılmış ve konuyu açan da yasaklanmış demektir. Başlığın linkini de atsaydınız bakılabilirdi.Yasaklı yazsa bile ismin üzerine tıkladığınızda yasaklı üyenin nickiyle beraber profil sayfasını görürsünüz. Üye artık siteye giremediğinden kutunun içindeki cevabın ne olduğunu veya konuyla ilgili soracağınız hiçbir soruyu da yanıtlayamayacaktır.Bu nedenle konuyu yinelemek te anlamsız olur.

Bahsettiğiniz muhabir de Sadettin Teksoy idi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sanırım kapatıldığına göre ve kişi yasaklandığına göre bir neden var. Kişiye zaten cevap verildi. Sonra dolandırılığına ile suçladı. Sonra altından başka şeyler çıktı. neyse mide bulandırıfı durumlar yaşandı yani. Size bu mide bulandırıcı komik ve Saçma olanı devam ettirmek isteseniz de ben istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...