Sürekli görülen rüya

justinforever

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba,
Yaklaşık olarak 4~5 yıldır aralıksız hergun ruya görüyorum ki bunlarin sayısı bazen ona kadar varıyor.Bu rüyalar zihnimi aşırı derecede yoruyor.
Örneğin yeni bir ise başlamayı kafama koyuyorum ciddi cidii fakat uyandıktan sonra resetlenmis gibi oluyor.

Ne yaptiysam çözümünü bulamadım.
Fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.

donzula

Kayıtlı Üye
Bu rüyalar arasında uyanıyor musunuz yoksa geçiş şeklinde mi oluyor ?

Ü

Üye silindi 62166

Şeytani olabilir mi bilmiyorum. Ama bazen rahmanide olabilir.. Bende supernatural dizisi izlerdim genelde çok bazen rüyalarımda diziyi görür kaldığım yerden devam ederdim bu vakayı 1 kaç ay önce yaşadım..

donzula

Kayıtlı Üye
Farketmeden sizi etkileyen bir olayı bilinçaltına sıkıştırmış olabilirsiniz. Daha önce yardım almadıysanız, tavsiye ederim.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Sürekli rüya görmek İQ yüksekliğindende olabilir eski konulardan bakınız belki cevabi vardır

saw

Kayıtlı Üye
Ruyanda sarfettiğin enerjiyi beyin gercekten o şeyleri yapmış gibi enerjini kullanır bunu aklına taktikca bu böyle devam eder takmak yerine keyiflendirebilirsin rüyalarını kontrol edebilen insanlar biliyorum eğer sende ogrenebilirsen daha iyi
olabilir senin için

justinforever

Kayıtlı Üye
Ruyanda sarfettiğin enerjiyi beyin gercekten o şeyleri yapmış gibi enerjini kullanır bunu aklına taktikca bu böyle devam eder takmak yerine keyiflendirebilirsin rüyalarını kontrol edebilen insanlar biliyorum eğer sende ogrenebilirsen daha iyi
olabilir senin için
Öncellikle fikrin için çok teşekkür ederim.
Dediginiz gibi aşırı yorgunluk yapiyor hele 2 sene önce resmen uyuyarak geziyordum.Rüya kontrolünde bahsetmişsiniz lakin hicbir sekilde nasıl yapabileceğim hakkında fikrim yok.

saw

Kayıtlı Üye
Öncellikle fikrin için çok teşekkür ederim.
Dediginiz gibi aşırı yorgunluk yapiyor hele 2 sene önce resmen uyuyarak geziyordum.Rüya kontrolünde bahsetmişsiniz lakin hicbir sekilde nasıl yapabileceğim hakkında fikrim yok.
Lucid rüya olarak adlandiriliyor sadece bunu biliyorum çözüm bulursunuz umarım :)