Spiritüel Satanizm ve 3 Kitap

Creative34

Kayıtlı Üye
Yorumlar şahane, bir kemik de ben atayım aranıza. Bülent Kısa satanist değil. Kendisi şeytan denilen bir varlığın olmadığını, dalga geçerek şeytan kim oluyor diye defalarca dile getirmiş biri. Ama ne hikmetse, hala tartışılıyor olması garip. Dinlerin bir uydurma, sahte tanrı dedikleriniz varlık güya sahte ise bu dinlerin sayesinde öğrenebildiğiniz o sizin malum "şeytanınız" nasıl sahte olmuyor? Körler sağırlar birbirini ağırlar gerçekten de..

Kemik aramayın kendinize, ben vereyim size:)
Bülent kısa ekol kitabın ortasını konuşan üstad Okült bilimleri satanizmle karıştıran çok hermetik bilglere vakıf çok az dilim insan var

Kaizis

Kayıtlı Üye
Yorumlar şahane, bir kemik de ben atayım aranıza. Bülent Kısa satanist değil. Kendisi şeytan denilen bir varlığın olmadığını, dalga geçerek şeytan kim oluyor diye defalarca dile getirmiş biri. Ama ne hikmetse, hala tartışılıyor olması garip. Dinlerin bir uydurma, sahte tanrı dedikleriniz varlık güya sahte ise bu dinlerin sayesinde öğrenebildiğiniz o sizin malum "şeytanınız" nasıl sahte olmuyor? Körler sağırlar birbirini ağırlar gerçekten de..

Kemik aramayın kendinize, ben vereyim size

Karanlıkların kahini kendini gizlemek zorundandır, ondan : ) Şu yazıyı yakın arkadaşı yazmıştır:

Aşağıdaki yazı 2006 yılında Halit KAKINÇ tarafından kaleme alınmıştır.

"Sorcerer’in ölümü

Haberiniz olmamıştır. Nasıl olsun ki!.. Uzun süredir ortalarda yoktu. Ortaya çıktığı zamanlarda da sadece belirli konulara merak duyanların bildiği bir kişi olarak kaldı.

Birkaç hafta önce BÜLENT KISA öldü.

Bülent Kısa, benim 1970’li yıllardan beri arkadaşımdı. Tanıdığım en zeki ve en farklı adamdı. Bu ilgi alanlarından teyet geçenler, hatırlayacaklardır. En iyisi ben anlatmaya başlayayım.

Bülent ile ilk kez değişik kulüplerden sporcuların katıldığı bir Taekwon-Do antremanında karşılaştık. Yirmili yaşlardaydık. O benden 4 yaş büyüktü. Yanlış hatırlamıyorsam, o kırmızı... Ben de yeşil-mavi kuşaklardaydık.

Antreman çerçevesinde döğüştük. Benden çok iyi idi.

Çalışmanın bitiminde malzeme çantasında birbirine zincirle bağlanmış labuta benzeyen iki tahta çıkardı. Hiç görmediğim bir biçimde hızla gövdesinin çevresinde dolaştırmaya başladı. Çin filmleri furyası henüz başlamamıştı. Böyle garip bir alet görmemiştik. Öğrendim ki, adı nunchaku idi.

Yakın arkadaş olduk. Görüşmeye başladık. Beni şaşırtmayı sürdürüyordu. O günlerin ölçüsünde, bana göre benden daha marjinal olan tek adamdı.

Çılgın bir deha

İnanılmaz bir araştırmacıydı. Gördüğüm en hızlı okuyan kişiydi. Bilgisayarların ilkel öncü modellerini o kullanmaya başladı. Çok yetenekli olmasına rağmen, sporu sanki laf olsun diye yapıyordu.

Esas merakı metafizik’ti. Bu dünyanın içine girdi. Yabancı ağırlıklı olağanüstü bir kütüphane oluşturdu. Birkaç yıl içinde, konunun başat kitaplarını özgün dillerinden okur hale geldi.

Bir gün tuhaf çizimlerle bezenmiş o güne kadar hiç görmediğim iskambil desteleri çıkarttı. Türkiye’de ilk kez onun ağzından duydum:‘Bunlar TAROT kartları’dedi.‘Geçmiş kozmik bilgeliklerin bugüne intikal etmiş soyut bir izdüşümüdür.’

O günlerde 140 bin tirajlı Son Havadis gazetesinin haber müdürüydüm. Konu ilginç geldi. Yazmasını istedim. TAROT ile ilgili ilk geniş yazı dizisini yayınladık. Ardından tamamen matematik yöntemlerle horoskop çizimini anlatan bir ASTROLOJİ dizisine imza attı.

İkinci evliliğini yürütüyordu. Eşi Sitare, sol görüşlüydü. Bülent ise kendi çılgın tanımı ile‘Bağımsız bir NAZİ’idi. Bütün kitaplardan ikişer tane alırlar, nedenini de‘Nasıl olsa günün birinde ayrılacağız. İkimizde de birer nüsha kalsın’diye açıklarlardı. Gerçekten de günün birinde ayrıldılar.

Kukulatalı satanist

Yıllar yılları kovaladı. Bülent ile görüşmelerimiz seyreldi. O sıralarda Türkiye’de birtakım gençlerin arasında Satanizm denen sapkınlığın yayıldığına ilişkin haberler çıkmaya başladı.

Konuyu işleyen dergilerin kapak görüntülerinde bu tür grupların toplantılarını yansıtan fotoğraflar yayınlandı. Lider pozisyonunda hep yüz hatları belli olmayan kukulatalı bir adam oturuyordu. Garip bir biçimde Bülent Kısa’yı andırıyordu o kukulatalı adam.

Beş kişiye kadar rakiplerine arkasını dönerek belleğinden satranç oynayan ve hepsini de yenen bu çılgın zeka’nın vardığı son durak mıydı bu?

Bundan 10 yıl kadar önceydi. Son görüşmemizdi.

‘Sen inançlı bir insansın, neden Satanizm ve Maji?’diye sordum. Şu cevabı aldım.‘Sınav mekanizması için alternatif kötülüğün de sunulması gerek. İşte ben bu görevi yerine getiriyorum. Sonuçta aynı en üst makama hizmet ediyorum.’

Ve bir şey daha söyledi: ‘10 yıllık bir ömrüm var. Bundan sonra görüşebileceğimizi sanmıyorum. Yollarımız ayrı, birbirimize vereceğimiz bir şey de kalmadı.’

10 yıl aramadı. Aramalarıma da cevap vermedi. Haberi geldi. TAROT destesindekiSorcerer (arayan büyücü anlamında) ölmüştü.

05.03.2006 "

Creative34

Kayıtlı Üye
Gerçekten inançlara saygınızın ne kadar az olduğunu tekrar görüyorum :) Joy of Satan'ı satanizmle beraber anmayın lütfen çünkü çok komik oluyor. Atatürk'ün Yahudi kökenli olduğunu iddia eden bir topluluk. Demonlardan çocuğu olduğunu iddia eden bir baş rahibe (!). Irkçı bir öğreti, öğreti demeye dilim varmıyor, bunlara rağmen Joy of Satan mı önderi? :LOL: Türkiye'ye Tarot'u getiren ve 90'ların en büyük majisyeni olan Bülent Kısa hakkında üslubunuzu düzeltmenizi rica edeceğim. Dragon Rouge vb orderların yanında JoS demeyin lütfen. Enerjilerle aram gayet iyi, çalıştığı kanal hakkında böyle bir yargıya nasıl vardınız merak ediyorum, açıklarsanız müteşekkir olurum :)
Türkiye’de leke atmak istiyorsan bellemişler mason yahudi lobisi uluminnatti iki kelimeyi bellemişler Atatürk’e yapılan saygısızlıkları gerçekten sinir oluyorum Atatürk beyninden size tırnak ucu az gram beyin geçse Atatürk şuanda dünyada en zeki bilim adamı nicola tesla ile aynı kulvarda misyonları bile ayni ezbere bilgiç taslıyorlar

Kaizis

Kayıtlı Üye
Türkiye’de leke atmak istiyorsan bellemişler mason yahudi lobisi uluminnatti iki kelimeyi bellemişler Atatürk’e yapılan saygısızlıkları gerçekten sinir oluyorum Atatürk beyninden size tırnak ucu az gram beyin geçse Atatürk şuanda dünyada en zeki bilim adamı nicola tesla ile aynı kulvarda misyonları bile ayni ezbere bilgiç taslıyorlar

Bir de buna rağmen gidip JoS'u savunanlar.. Pandül sallayarak demon daveti yapanlar var aklınca o toplulukta, okült olarak çöpten bile daha aşağılar ;)

Creative34

Kayıtlı Üye
Bir de buna rağmen gidip JoS'u savunanlar.. Pandül sallayarak demon daveti yapanlar var aklınca o toplulukta, okült olarak çöpten bile daha aşağılar ;)
Demon her davete icap edermi ?kendilerince pagan satanist ayinler bu bilgelik içten gelir çok cadı filmi seyretmişler yahudilere takıntı var hazreti Süleyman hikayeleri çok etkilemiş belli ne kadar komiğiz arkadaş

Kaizis

Kayıtlı Üye
Demon her davete icap edermi ?kendilerince pagan satanist ayinler bu bilgelik içten gelir çok cadı filmi seyretmişler yahudilere takıntı var hazreti Süleyman hikayeleri çok etkilemiş belli ne kadar komiğiz arkadaş

Yahudilerin uzaylı ırkı olduğunu savunan insanlar işte, ne bekliyorsun ki? Ciddiye bile almamak lazım, başlarında çobanları Dietrich, onlar da koyunları..

goldbranch

Kayıtlı Üye
"Karanlıklar kahini" :D

Vav enteresan. "Kaf dağının ardında birkaranlıklar kahini yaşarmış. Ünü dere tepe düz gitmiş, sultanın kulağına da gelmiş... Bunu duyan sultan demiş ki: tez zaman kellesi vurula!" :) Bu masallara inanıyorsunuz ya nasıl hissediyorsunuz kendinizi, anlatsanıza. Karanlık kahini ne yerdi, ne içerdi, Musa gibi denizi yaramadıysa, İsa gibi ölüleri canlandıramadıysa niye karanlıklar kahini olmuş hele bir anlatın bakalım.

Creative34

Kayıtlı Üye
Yahudilerin uzaylı ırkı olduğunu savunan insanlar işte, ne bekliyorsun ki? Ciddiye bile almamak lazım, başlarında çobanları Dietrich, onlar da koyunları..
Ya şimdi yeraltı medeniyet reptilianları takmışlar doğruluk payı var bende dağlık yere gezi yapınca bu enerjileri hissediyorum şimdi üç bilgi etrafında dönüyorlar uluminnati yahudi lobisi ve reptilian popüler kültürün sonuçları

Creative34

Kayıtlı Üye

Vav enteresan. "Kaf dağının ardında birkaranlıklar kahini yaşarmış. Ünü dere tepe düz gitmiş, sultanın kulağına da gelmiş... Bunu duyan sultan demiş ki: tez zaman kellesi vurula!" :) Bu masallara inanıyorsunuz ya nasıl hissediyorsunuz kendinizi, anlatsanıza. Karanlık kahini ne yerdi, ne içerdi, Musa gibi denizi yaramadıysa, İsa gibi ölüleri canlandıramadıysa niye karanlıklar kahini olmuş hele bir anlatın bakalım.
Ya denizi yatması Akdeniz havzası volkanik yanardağ faaliyeti var ta Yunanistan’ı kadar gidiyor muhtemelen böyle oldu üstüne efsane mitolojik uydurmalar

Kaizis

Kayıtlı Üye

İnsanların ağzı torba değil ki büzesin. Çamur atmak çok kolay, size kalsa BK'nın Astral kat çalışmalarının olduğu ekol işe yaramazdır. Çok komik duruma düşüyorsunuz. BK'nın Tarot Destesi, The Encyclopedia of Tarot isimli kitapta da vardır. Başarılarının çeyreğini başaramayan insanların ona bok atması çok komik.

goldbranch

Kayıtlı Üye
İnsanların ağzı torba değil ki büzesin. Çamur atmak çok kolay, size kalsa BK'nın Astral kat çalışmalarının olduğu ekol işe yaramazdır. Çok komik duruma düşüyorsunuz. BK'nın Tarot Destesi, The Encyclopedia of Tarot isimli kitapta da vardır. Başarılarının çeyreğini başaramayan insanların ona bok atması çok komik.

Deli numarası mı yapıyorsunuz, hiç mesajlarımda Bülent Kısa hakkında atıp tuttum mu? Şöyle şarlatan dedim mi? Demedim. Kaldı ki onun da kendine göre bir ekolü ve çalışmaları vardı, zamanı itibariyle gerçekten kaliteli bir büyücüydü, saygı duyuyorum.. Size gelince, kraldan çok kralcısınız, papağan misali ezberlemişsiniz söylediklerinizi.. Bir açıklama yapın karanlık kahini denilen kişi sigaradan gitti :) Koskoca şeytanınız karanlıklar kahinini kurtaramadı, yazık değil mi? Ne biçim varlıkmış bu böyle :)

Kaizis

Kayıtlı Üye
Deli numarası mı yapıyorsunuz, hiç mesajlarımda Bülent Kısa hakkında atıp tuttum mu? Şöyle şarlatan dedim mi? Demedim. Kaldı ki onun da kendine göre bir ekolü ve çalışmaları vardı, zamanı itibariyle gerçekten kaliteli bir büyücüydü, saygı duyuyorum.. Size gelince, kraldan çok kralcısınız, papağan misali ezberlemişsiniz söylediklerinizi.. Bir açıklama yapın karanlık kahini denilen kişi sigaradan gitti :) Koskoca şeytanınız karanlıklar kahinini kurtaramadı, yazık değil mi? Ne biçim varlıkmış bu böyle :)

Sizin hıncınız kimedir, neyedir çözemedim ben :) Karanlıklar kahini olmadığını iddia ediyorsunuz hala, Uyanış isimli kitabının imzasında kendi sigili bulunmaktadır. Bazı insanların özel görevi olur, görevleri bitince giderler. Nitekim BK da bir insandı, görevi bitti ve gitti.

Creative34

Kayıtlı Üye
Bana göre din yok biz yarattık eski süner tabletleri çözülse dünya dışı varlık medeniyet gelip insan oğluna yardım etmiş Sümerler tıpkı eski Mısır medeniyet gibi Tanrı ilan etmiş kozmoz atmosferde bizden başka yaşayan formlarda var evet Tanrı var olağanüstü matematik kimya ile yapılmış dünya var bu engin ulu zeka karşısında insanlar sırf aidiyet duygusu kast sistemi disiplin olsun diye din kavram ortaya çıkmış bu olağanüstü matematik kimyayla yaratılmış dünyayı dört kitaba sığdırmak şimdi bişey diyeceğim beni taşlarlar Tanrı’ya en yakın kim bilim adamları onlar Tanrı’nın yüksek zekasına vakıf olmuşlar esas simyacı onlar diğer dünya sırrına ermek için fayda sağlamak için demon diğer acı cin ifrittten yardım almak onada saygı duyarım çok derin konu bizde kavram karmaşası var kolayda bitmez Bülent kısa çok zeki adam Sezar’ın hakkı Sezar’a verelim onun misyonu buydu yargılamak kimseye düşmez

goldbranch

Kayıtlı Üye
Sizin hıncınız kimedir, neyedir çözemedim ben :) Karanlıklar kahini olmadığını iddia ediyorsunuz hala, Uyanış isimli kitabının imzasında kendi sigili bulunmaktadır. Bazı insanların özel görevi olur, görevleri bitince giderler. Nitekim BK da bir insandı, görevi bitti ve gitti.

Satanizm kitabını oku da sonra gel konuşalım burada, kendi yazdığı, ismi cismi olan bir kitapta, satanizm hakkında dalga geçiyor, sen hala satanist diyorsun, bilmem sigil, bilmem ne diyorsun :) Şeytanda akıl var güya ama sizde ekmeğe sürülecek akıl da yok :D

Kaizis

Kayıtlı Üye
Onu da okudum merak etmeyin. İki katlı okuma yapmanızı tavsiye ediyorum size. Bir romanda ise, yazarını hatırlamıyorum, kara ayin kötülerek anlatılıyor. Ama olan şey şu: Kara ayinin aktarılması. Bunu anlayın lütfen : )

goldbranch

Kayıtlı Üye
Onu da okudum merak etmeyin. İki katlı okuma yapmanızı tavsiye ediyorum size. Bir romanda ise, yazarını hatırlamıyorum, kara ayin kötülerek anlatılıyor. Ama olan şey şu: Kara ayinin aktarılması. Bunu anlayın lütfen : )

Kara ayin, fantastik olgular da çıkmaya başladı. Karanlıklar kahini, kara ayin falan, Siz de karanlıklar prensesi mi olacaksınız, diğerleri de karanlık kuklalar :)

Kaizis

Kayıtlı Üye
Neden durmadan ad hominem yapıyorsunuz, ana fikri eleştirmek yerine kişilerin özeline saldırmak çok acınası. Felsefe alanında safsatalardan biridir ad hominem bu arada, bilmiyorsanız söyleyeyim : )

goldbranch

Kayıtlı Üye
kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz, karanlıklar kahini diyen ne benim ne de başkası. Siz söylüyorsunuz, ben de sizin uydurduğunuz masallara atıfta bulunuyorum, ne senin özeline ne de başkasının özeline müdahele var. Yukarıdaki sorularıma cevap verememeniz, sizin acizliğiniz açıkçası, iki kelime ad hominem latince deyiş öğrenmişsin. Ama bir şeyi öğrenememişsin. Şizofreni semptomları,paranoid bozuklukları, mitoman hastalıkları her ne ise.. Bu tür şeyleri öğrenin,, iki kelimelik ad hominem ile olmuyor. Satanistseniz satanistliğinizi bilin :D

Kaizis

Kayıtlı Üye
kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz, karanlıklar kahini diyen ne benim ne de başkası. Siz söylüyorsunuz, ben de sizin uydurduğunuz masallara atıfta bulunuyorum, ne senin özeline ne de başkasının özeline müdahele var. Yukarıdaki sorularıma cevap verememeniz, sizin acizliğiniz açıkçası, iki kelime ad hominem latince deyiş öğrenmişsin. Ama bir şeyi öğrenememişsin. Şizofreni semptomları,paranoid bozuklukları, mitoman hastalıkları her ne ise.. Bu tür şeyleri öğrenin,, iki kelimelik ad hominem ile olmuyor. Satanistseniz satanistliğinizi bilin :D

Yukarıdaki sorular nelerdir acaba? Şeytan gibi bir varlık kahinini yaşatamaz mı yoksa? Yoksa reenkarne mi eder? Cidden boş sorular. İkimiz de birbirimize hakaretten öteye geçemiyoruz. Kısır döngü gibi.

Beleth

Kayıtlı Üye
6 - 7 aydır meditasyonlar yapıyorum ve bilinç seviyesi olarak başladığıma göre çok ilerlediğimi farkettim bugün yaptığım meditasyonda jos sayfasında bahsedilen ritüelle bir karışım yaptım orda ritüelde yapılması gereken kelimeleri kullanmadım veya tütsü kullanmadım ama baya lucifer ismini tekrarladım gelmesini içten istedim ve meditasyonumda daha öncekinden kendimden tamamen bağımsız güçlü imgeler gördüm ve ufak şeyler istedim geldiğini teyit etmek için gerçekten de istediğim yerlerden tıkırtı gelmesini sağladı luciferden bir istediğimi yapması için istekte bulundum ve olmuş haliyle ilgili görseller gördüm sizce yapar mı ?