Sorunlu Çakranızı Bulun (Test)

• Konbuyu başlatan Pocahontas
  • Başlangıç tarihi

pythonissam

Kayıtlı Üye
Çakraları bu şekilde kontrol ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Ben yöntemi doğru bulmadım fakat farklı hoş bir etkinlik, yoksa Çakla açılımları için bunca meditasyon , pandül çalışmaları vs daha farklı uygulamalar doğmamış olurdu. Kendinize bir pandül alın arındırıp kodlayın. Evet hayır yönüzü belirleyin. Çakralarınız kapalı veya açık mı evet-hayır şeklinde sorabilirsiniz. Kapalı ise her çakranın olumlaması ayrıdır. Kendinizde olumlama yapabilirsiniz. Örneğin boğaz çakranızın kapalı olduğuyla ilgili hayır cevabınız. Boğaz çakrası hayır diyemediğimiz için kapanır kısaca bunu söylüyorum farklı nedenleride var. Açmak için sarkacinizla olumlama kullanin 1 kere yapinca acilmaz beynin kabul gün süresi 21 gündür Kendimi açık ve sağlıklı bir şekilde ifade ediyorum.Özümü ifade ediyorum.Kendimi ifade etmek güvenli.Konuşmadan önce düşünüyorum.Ruhumun ve özümün derinleriyle bağlantıdayım.Gerçeğimi yaşıyorum. Hangi çakranız kapalı ise çalışabilirsiniz. Pandüller yanılmaz radyestezi ilminden gelir ,
1. dünya savaşı yarıyılında Gelibolu’ya çıkartma yapan İngiliz ordusu, şiddetli su kasveti sürüklüyordu. Bu sırada komutana, orduda Saffer Kelly isminde radyastezi hüneri olan birinin olduğu haberi geldi. General şipşak Kelly`nin çağrılmasını buyurdu. Radyastezist Kelly ertesi gün işe koyuldu. Elinde yalnızca kolay bir bakır çubuk bulunduruyordu.
Kelly bu bakır çubuk sayesinde otuzdan fazla yeraltı su kaynağının yerini tesbit etti. Hatta bu çubuğa bakarak, suyun ne kadar derinde ve ne ölçüde olduğunu da söylüyordu. Oysa aynı bölgede daha evvel bir çok mühendis çalışma yapmış, fakat zaferli olamamışlardı. Fizyoloji dalında Nobel mükâfatı sahibi Dr. Charles Richet, 1913 ılında yayınladığı bir yapıtında bu mevzuyu araştırmış ve muhtelif teklifler getirmişti. Çatal çubuk kullanmıştır pandüllerde kullanılabiliyor. Esenlikler.
Telefondan yazdigim icin karışıklar olabilir kusuruma bakmayın ekstra bilgi almak isteyen sorabilir. Işıkla kalın.