Sorularla kafa dağıtalım.. :)

berksurucu

Banlı Kullanıcı
@yay

Hem ayrıca kendi üzerinde çalışmak için Bomboş bir zihin bekleme... Şimdi şu anda başlayabilirsin. bomboş zihin zaten sıfır noktasıdır. Zaten Aydınlandın demektir. Bu da gelecek temelli egosal beklentidir. yanılgıdır. Regresyon sürecin bir parçası. Hayatın sırrı değil...

Ü

Üye silindi 56746

Çok teşekkür ederim harika açıklamışsınız, foruma hoş geldiniz. :giggle: ilk defa birine bunu diyorum tüm samimiyetimle. Bahsettiğiniz ismi araştıracağım.

Son olarak, regresyonda da bilinçli şekilde hipnotize edilmiyor muyuz; bilinçli hipnoz dediğiniz kavramla regresyon arasında ne tür bir fark mevcut?

Teşekkür ederim tüm yanıtlarınız için, iyi günler.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
@yay

Hem ayrıca kendi üzerinde çalışmak için Bomboş bir zihin bekleme... Şimdi şu anda başlayabilirsin. bomboş zihin zaten sıfır noktasıdır. Zaten Aydınlandın demektir. Bu da gelecek temelli egosal beklentidir. yanılgıdır. Regresyon sürecin bir parçası. Hayatın sırrı değil...
Çok teşekkür ederim harika açıklamışsınız, foruma hoş geldiniz. :giggle: ilk defa birine bunu diyorum tüm samimiyetimle. Bahsettiğiniz ismi araştıracağım.

Son olarak, regresyonda da bilinçli şekilde hipnotize edilmiyor muyuz; bilinçli hipnoz dediğiniz kavramla regresyon arasında ne tür bir fark mevcut?

Teşekkür ederim tüm yanıtlarınız için, iyi günler.

rica ederim. çok mutlu oldum...

Hipnoz Bilinçli ve Bilinçsiz olmak üzere 2 türlüdür.

Bilinçli olanı sizde yapabilirsiniz. Meditasyon ve ses kayıtları bulabilir. nefes egszersizleri ile gevşeyebilir. Zihni ALFA konumuna alabilirsiniz. talimatlar doğrultusunda imajine edebilirsiniz.

Bilinçsiz olan Tıbbi Hipnozdur. Zihni TETA konumuna getirirler. Bilincin çok ufak bir kısmı açıktır... bilinçaltı apaçık karşınızdadır. çoğu zaman uyandıktan sonra olup biteni hatırlamasınız. zaman mevhumu farklı işler.

Ü

Üye silindi 56746

Regresyonistler "seanstan sonra her şeyi hatırlayacaksınız" diyor, bu bilinçli hipnoz demek ki. Saçma bence; ben o gördüklerimi hatırlarsam yine travmaya girerim ki...

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Regresyonistler "seanstan sonra her şeyi hatırlayacaksınız" diyor, bu bilinçli hipnoz demek ki. Saçma bence; ben o gördüklerimi hatırlarsam yine travmaya girerim ki...

Bizler bilgi ve duygu taşıyan varlıklarız. bizi tramvaya sokan duygudur. Duygu boşaldığında SALT bilgi öylece kalsa bile sizin için anlamsız bir hikaye olacaktır.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Nasıl affedilir ?

Sorarken çok basit ama uygularken çok zor. En azından benim için. Soruyu sevgili olarak düşünmeyin lütfen. Sizden büyük aile fertlerinizi düşünün ; anneniz, babanız, amcanız olarak görün. Nasıl affetmek gerekir ki, gönülde hiç kırgınlık kalmasın ?

Ü

Üye silindi 58480

Affetmenin ne kadar zor oldugunu ben de yasadim ve anliyorum demeye calistim.
Bilmedigin bisey soylesem inanmazsin ki.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Ü

Üye silindi 58480

Mukemmel bir kafa kasiyip gulen tom hardy ifadesi gifi yolladim ama OPPS diye sacma bisey cikti.. Neyse borc borctur. :D
Magarama cekildigimde liste yollarim.) Nesem uzun surmez surda 1 aya girerim depresyona : )))

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Mukemmel bir kafa kasiyip gulen tom hardy ifadesi gifi yolladim ama OPPS diye sacma bisey cikti.. Neyse borc borctur. :D
Magarama cekildigimde liste yollarim.) Nesem uzun surmez surda 1 aya girerim depresyona : )))

Şükürler olsun gelmedi. O gif'i biliyorum. Ölüyü diriltir. Diriyi öldürür. Canıma kast etmeden yolla şu listeyi ?:D

XirisX

Kayıtlı Üye
Nasıl affedilir ?

Sorarken çok basit ama uygularken çok zor. En azından benim için. Soruyu sevgili olarak düşünmeyin lütfen. Sizden büyük aile fertlerinizi düşünün ; anneniz, babanız, amcanız olarak görün. Nasıl affetmek gerekir ki, gönülde hiç kırgınlık kalmasın ?
Eğer onun bu davranışının kendi öz benliğinden değil de egosundan kaynaklı olduğunu görürsen affedebilirsin. :)

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Nasıl affedilir ?

2010 yılında Yazıp dağıttığım bir E-Bookum vardı...

Tabi ozman Elektronik Lisansla satıyordum. Aslında satmıyordum. Löseve Bağış yapana ücretsiz veriyordum. Geçenlerde bi sohbetteyiz. ismimi duyan bi kişi aaa o akın siz misiniz dedi. Hangi akın deyince telefonundan e-booku gösterdi. Tabi yazıp dağıttığımı bile unutmuşum.

Ebookta yazan bilgilerim 9 sene önceki bakış açımı yansıtıyor güncel değil. Ama Affetme konusuna bir giriş yapmak için iyi olabilir. çıktı yapılabilir.

Ekli dosyalar

• Affetmek Öğrenilebilir..pdf
    4.5 MB · Görüntüleme: 11

[XTR] Similar Threads