Sorularla kafa dağıtalım.. :)

Ü

Üye silindi 58480

Neden insanlar zeki olur ?

Aklin birkac elementi var. Zeka sadece 1 tanesi. Akli kullanmak ve suratli yol katetmek icin zeki olur insanlar.
Akil liderinin mrindeki fedailer gibidir zeka. Nereye gonderirseniz oraya gider malumat getirir.

Bir duya labaratuarinda yaratildik ve bizden istenen yem olmadan cikis yolunu bulmamiz. Bu yuzden zekiyiz

Makes

Kayıtlı Üye
İnsanlar sorguladigi zaman beyinde gelişir. İlgilendigi konulara oranla ogrenebiligi kadar ogrenmeli sorgulamayi birakmamali. Zekilik dogustan gelme degil.

Ü

Üye silindi 56746

Olumlamaları kullanarak ruh eşini kendine çekebilmiş biri gerçekten var mı?

Rakamike

Kayıtlı Üye
Gercekten geri döndürme aşık etme büyüleri var mı arkadaşlar işin ehli biri yaparsa tutmama gibi bir ihtimali varmı ?

Berliner

Kayıtlı Üye
Adam hadi zikir ehliyse, veya üzerinde sağlam bir muska-vefk varsa ?
ayrıca yapılan şey kesin tutacak diye birşey yok. her yapılan tutsa dünyada düzgün adam kalmazdı..

Rakamike

Kayıtlı Üye
Zikir ehli olmadığını,sağlam bir vefk yada muska olmadığını biliyorum eğer cevabınız bana ise

Ori

Kayıtlı Üye
Büyünün tutmaması ya karşı tarafın yanlış yapmasıyla ya da yapılan kişinin korunmasından kaynaklıdır. Veya kişinin yüksek bir derecede irade sahibi olmasından kaynaklanıyor bile olabilir. Sayın bremer'in dediği gibi her yapılana tutsa adam kalmazdı.

Rakamike

Kayıtlı Üye
Soruyu sormamdaki amaç, yaptıramayı düşündüğüm için bi korumasi falan oldugunu düsünmuyorum. zaten böyle şeylere inanmayan birisi, İrade konusuna gelirsek bundan okadar emin değilim zayıf veya güçlü, Anlatmak istediğim korumasi falan yoksa %kaç ihtimali var.

Berliner

Kayıtlı Üye
oran ihtimal kimse veremez.

sen yapacaksın diyelim. işlemi yaparsın, tutmayacak olsa bile tutar, karşı tarafın musallatı vardır koruyan ruhanisi vardır tutacak işlem de tutmaz. yani bu iş okadar kolay değil
karşı tarafta ufak bir musallat olsa bile yapılan işlem sıkıntıya girebilir.
Veya varsayalım aşık etme büyüsü yaptın karşıya. onu seven de bir cin var. şimdi ona yapılanın tutmasına o cin müsaade eder mi ? yapılana canla başla karşı koyar.
veya karşı tarafın atalarından biri çok ilim sahibi biriydi. ruhani alemde sözü geçen biriydi diyelim. ona hürmet ile soyundan gelenler de korunabilir tutacak işlem o adama tutmaz. veya geçmişte bir zaman Allah dostu bir zaman o kişiye dua etmiştir. O duanın hürmetine o kişi korunur.
yani bunun gibi milyon tane örnek var. kesin bir şey söylemek imkansız..

ProRai

Kayıtlı Üye
Majikal anlamda temel olay. Enerjiyi yükseltmek, programlamak ve yönlendirmektir. Büyü ille de bir varlık aracılığıyla yapılmak zorunda değildir. Heleki dünyada diğer büyü çeşitlerine nazaran en etkisiz büyüler arap büyüleridir. Cin dedikleri basit parazitlerle irtibatla yapılabilecekler kısıtlıdır. O basit parazitlere istediğini yaptırmaya zorlamak kolaydı. Yapmaya çalışırlar ama belli bir müddet etki altında tutabilirler büyüyü.

eminetsgn

Kayıtlı Üye
parapsikoloji ile uğraşan kimseler neden evde hayvan beslemezler?

eminetsgn

Kayıtlı Üye
bu konuya ilgim var yalnız ben de evde kedi besliyorum. odaklanamazsın diyenler oldu. ben de anlam veremedim

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
bu konuya ilgim var yalnız ben de evde kedi besliyorum. odaklanamazsın diyenler oldu. ben de anlam veremedim
Kedi iyidir iyi, hem manevi bağları geliştirir, kedinizle kuracağınız manevi bağlar da, sezgilerinize katkı sağlar, açılırsınız bayağı. Zaman zaman birbirinizin dilinden bile anlarsınız.

eminetsgn

Kayıtlı Üye
Kedi iyidir iyi, hem manevi bağları geliştirir, kedinizle kuracağınız manevi bağlar da, sezgilerinize katkı sağlar, açılırsınız bayağı. Zaman zaman birbirinizin dilinden bile anlarsınız.
kediler köpeklerle her zaman iç içeyim gerçek sevgiyi öğretmekte üstlerine yok

şans rütieli bilen yok mu :/

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Parapsikolojik değil de bir mantık sorusu sorayım size o zaman;

4 esiri kafasına kadar kuma gömüyorlar. 4üne de denilen şey ''Size 2 beyaz, 2 siyah şapka takacağız. Kendi kafasındaki şapkanın rengini bileni kumdan çıkaracağız.'' 1 kişinin önünde duvar var. 2. kişinin de önünde duvar var. 3. kişi 2. kişinin şapkasını görebiliyor sadece. 4. kişi de 2. ve 3. kişinin şapkalarını görebiliyor.

Aralarından birisi bir mantık kullanarak kurtuluyor. Bu hangisidir ve neden?

Dipnot: Şapkaların dizilimi "siyah, beyaz, siyah, beyaz" şeklinde ama esirler bunu bilmiyor.
Şundan, bundan yansıma görmek vb. bir şey yok. Sadece yazdığım dizilimdeler ve dediğim gibi görüyorlar.

Cevaplarınızı özelden iletirseniz sevinirim. Diğer insanlarda merak oluşsun.

Cevabı direkt isteyenler için tek bir şartım olacak. Bir kutu çikolata alıp bir anaokuluna, ilk okula veya çocuk esirgeme kuruma gidin ve onlara dağıtın. Herhangi bir kanıt istemiyorum. Sadece cidden merak edenlere cevap vermek isterim.

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Bende burçlarla ilgili bir şey sormak istiyorum ? daha doğrusu direk terazi burcu ve iş olsun ...
Terazi burçları sizce hangi işlerde daha başarılı olur? Biraz açık uçlu bi soru farkındayım ama... yada yatkın olduğu iş dalları yada mutlu olacağı işler neker olabilir merak ediyorum

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Hayalgücünün varlığının sebebi bilincin varlığıdır. Sizce dinler neden var?
Dinler yok din vardır.O da tek bir dindir.Çok çeşitli dinler Hz.Adem'den beri var ve hepsi hz Ademin insanlara ogrettiklerinden gelir.Cennet,Cehennem, Melekler,Cinler.Din vardır çünkü bir yaratıcı var ve bize kendini tanıtıyor neden burdayız açıklıyor ve bizden kendisinden başka hiç birseye tapmamamızı istiyor bunun içinde insanlar sapmasın diye namazı ve orucu farz kılmış.Ama bunlar Hz Ademden beri var.Gecici olarak burdayız tekrar yaratıcımıza döneceğiz.

[XTR] Similar Threads