[Soru]Katina Destesi ile Pratik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jisoosblessme

Kayıtlı Üye
Merhabalar, sitede bu tarz bir bilgi bulamadığım için kendim başlık açmak istedim. Varsa lütfen uyarın ^^

Destemle pratik yapmak istiyorum ama ne benim sorabileceğim sorum var ne de çevremdekilerin. Pratik yapabilmem için sizlerin bir önerisi var mı öğrenmek istedim, siz neler yapıyordunuz ilk aldığınızda?

nurumm

Kayıtlı Üye
jisoosblessme merhabalar, mutlaka sorabileceğin birşeyler olmalı amaçsız açar yorum yaparsın belki ama öylesine olur.(bir de bir karta tek anlam yüklenmiyor deste de malum soruya göre şekilledirdiğimiz için çıkan kartları )amaçlı yapılan açılımlar hem heyecan yarattığından hemde bi tarafta arşivlerseniz özel açılımlarınızı sonradan aaaa evet bu gelmişti ben yoramamıştım ne demek istedigini diye açık açık görme anlama şansınız oluyor.tek tavsiyem mutlaka gerçek kişilere ait açılımlar yapmanız...

jisoosblessme

Kayıtlı Üye
jisoosblessme merhabalar, mutlaka sorabileceğin birşeyler olmalı amaçsız açar yorum yaparsın belki ama öylesine olur.(bir de bir karta tek anlam yüklenmiyor deste de malum soruya göre şekilledirdiğimiz için çıkan kartları )amaçlı yapılan açılımlar hem heyecan yarattığından hemde bi tarafta arşivlerseniz özel açılımlarınızı sonradan aaaa evet bu gelmişti ben yoramamıştım ne demek istedigini diye açık açık görme anlama şansınız oluyor.tek tavsiyem mutlaka gerçek kişilere ait açılımlar yapmanız...

Haklısınız, arkadaşlarımı darlayayım belki sorusu olan çıkar ?

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Benim ilk sorum yakın geleceğim olmuştu. Sizde, bu ve benzeri sorular sorabilirsiniz. Her zaman sorulacak soru vardır :)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Benim Önerim size şu;biz kart açıp size soralım sizde yorum yaparak bize pratik yapın ne dersiniz??

nurumm

Kayıtlı Üye
Güzel fikir aslında neden olmasın :D ama yanlış okumalara hazırlıklı olmalısınız ??

jisoosblessme merhabalar,akşam yaptığım bir ilişki açılımı oldu.aslında ilişki açılımları olarak bir konu mu başlatsam diye aklımdan geçerken burdan da devam edebiliriz dedim senin beğeni bildirimin gelince ;)okuyanlar eminim çok ama katılım fazla değil aramıza.ben açtığım kartları yorumlayacağım öncesinde sen yorumlasan nasıl yorumlayacaksın varmısın ?

1.KART -Araları =Ters Aral
2.KART - Adamdan Kadına=Ters ay
3.KART - Kadından Adama=Ranta
4.KART - Adamın Ardına Attığı=Ters Sunit( Üstüne Ters Abanoz )
5.KART -Kadının Ardına Attığı=Ters Köpek
6.KART - Adamın Amacı,isteği=Ters Yelkenli
7.KART - Kadının Amacı,isteği=Fareler
8.KART - Adamın Sorunu=Ters Munzur
9.KART - Kadının Sorunu=Ters Yatağan
10.KART - Adamın Acil Halletmesi Gereken Sorunu( Kafasının içindekiler de diyorum ben buna )=Samyeli
11.KART - Kadının Acil Halletmesi Gereken Sorunu=Ters Selçuksassa
12.KART - Sonuç=Toprak Ana

Resim Yükledim ilk deneme umarım olur :) sen olsan nasıl yorumlarsın :9 sana hazır bi bakmayı gerektirecek ilişki durumu;)

IMG_E0729.JPG

nurumm

Kayıtlı Üye
Jisoosblessme canım buraya bi açılım örneği daha bırakacağım nasıl yorumlarsın bakalım.özel değil burdan yaz yorumlarını deste ile ilgilenen arkdaslarda fikir sahibi olsunlar.
İlişkide Yakın gelecekte ne yaşanır diye sordum desteye... sonuç yaşandı :) öncesinde kartları buraya bırakıyorum sen olsan nasıl yorumlarsınA3C3783C-A554-4303-AF5C-1761271022B0.jpeg

jisoosblessme

Kayıtlı Üye
Jisoosblessme canım buraya bi açılım örneği daha bırakacağım nasıl yorumlarsın bakalım.özel değil burdan yaz yorumlarını deste ile ilgilenen arkdaslarda fikir sahibi olsunlar.
İlişkide Yakın gelecekte ne yaşanır diye sordum desteye... sonuç yaşandı :) öncesinde kartları buraya bırakıyorum sen olsan nasıl yorumlarsınEkli dosyayı görüntüle 537
Daha yeni yeni öğrendiğim için insanlara yanlış şeyler öğretmemek adına özelden yazıyorum sonra vebali üstümüze kalmasın ??

nurumm

Kayıtlı Üye
yaşanan durum oldugu için durumu bildigimden dolayı doğruyu yazarım :) sıkıntı yok sen kartlarla bağ kur yorumunu yap yine iştişaresini izah ederiz burda veballik bişey yok :))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
İlişkide Yakın gelecekte ne yaşanır diye sordum desteye... sonuç yaşandı :) öncesinde kartları buraya bırakıyorum sen olsan nasıl yorumlarsınEkli dosyayı görüntüle 537
Bu açılımdaki kartların anlamları ne Nurumm?mesela 1. Kart ne?2,3,4...?

nurumm

Kayıtlı Üye
Bu açılımdaki kartların anlamları ne Nurumm?mesela 1. Kart ne?2,3,4...?

yakın gelecekte nelere yaşarız diye sordum katların hepsi ona istinaden çekildi eksik olan yerlere üsttüne kart açtık o yüzden ... yorumunu jisoosblessme'den yapmasını istedim yorumlamak istedigi için. ben yorumu mu elbette söyleyeceğim merakta kalma ;)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
yakın gelecekte nelere yaşarız diye sordum katların hepsi ona istinaden çekildi eksik olan yerlere üsttüne kart açtık o yüzden ... yorumunu jisoosblessme'den yapmasını istedim yorumlamak istedigi için. ben yorumu mu elbette söyleyeceğim merakta kalma ;)
Ben çoklu ilişki açılımımı diye merak ettim Nurum?işte 1. Kart ortak durum mesela 2.erkeğin düşüncesi 3.kadının ...diye gidiyor ya o tarz açılımı diye?

jisoosblessme

Kayıtlı Üye
Sonunda yorumlayabildim. Her sıra yukarıdan aşağıya olacak şekilde yorumladım umarım sırası doğrudur.
Hanede maddi çöküş nedenli sorunlar meydana gelebilir yada çiftler arası kavga olabilir.
Birisinin yardımıyla bu durum düzelecek, sorun ortadan kalkacak ve pozitif yönde gelişim başlayacak.
Belki bir ayrılık haberi gelebilir ama etkisi uzun süreli olmayacak ve kısa sürede toparlanacaksınız.
Fazla doğru gibime gelme çünkü yorumlarken fazla hissedemedim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Aralarında bir olumsuz mutsuz tatsız eden bir olay yaşanır köpek düz geldiği için malum oldukça sadık bir hayvandır bu yönünü ele aldım ve üstüne gelen kale bu ilişkinin güçlü aralarındaki bu olumsuz düz geldiği için birbirlerine bi küslük vs olmayacak bunun üzerine aralarındaki bir haberleşme ve iletişimden sonra baştaki haç ve valide varya onun olumuzlupunu bize yansıtmıştı zaten yaralayıcı konuşmalara maruz kalınacak ( burda hiç saraylı kartı gelmediği için erkek mi kadın mı anlayamamıştım ) sonuçta erkek yaptı yaralamayı.ve bulutların düz gelmesiyle o puslu hava çok uzamadan yerini normal bi havaya bırakıyor :)) sırayla gittiğinde düzgün bi bakış açısı yakalamışım kartları oturtmuşun bunu Keira olsa tek tek yorarsınız olmaz genel anlamını alın der :) ama o işte zamanla oluyor ilk bakışlar için bence kartları yerine oturtmuşun genel anlamında zamanla oluyor zaten ;)

jisoosblessme

Kayıtlı Üye
Aralarında bir olumsuz mutsuz tatsız eden bir olay yaşanır köpek düz geldiği için malum oldukça sadık bir hayvandır bu yönünü ele aldım ve üstüne gelen kale bu ilişkinin güçlü aralarındaki bu olumsuz düz geldiği için birbirlerine bi küslük vs olmayacak bunun üzerine aralarındaki bir haberleşme ve iletişimden sonra baştaki haç ve valide varya onun olumuzlupunu bize yansıtmıştı zaten yaralayıcı konuşmalara maruz kalınacak ( burda hiç saraylı kartı gelmediği için erkek mi kadın mı anlayamamıştım ) sonuçta erkek yaptı yaralamayı.ve bulutların düz gelmesiyle o puslu hava çok uzamadan yerini normal bi havaya bırakıyor :)) sırayla gittiğinde düzgün bi bakış açısı yakalamışım kartları oturtmuşun bunu Keira olsa tek tek yorarsınız olmaz genel anlamını alın der :) ama o işte zamanla oluyor ilk bakışlar için bence kartları yerine oturtmuşun genel anlamında zamanla oluyor zaten ;)
Bir başını bir sonunu tutturmuşum en iyisi Keira gelmeden kaçayım ben ??

nurumm

Kayıtlı Üye
Yok yok kaçma olsun böle böle çıkıyoruz işin içinden sadece biraz yoğunlaşmak kendini vermek emin ol o zaman güzel anlaşabiliyorsun desteyle ;) kaçmanızı istemez Keira emin ol ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...