Sogutma-uzaklastirma duasi istiyorum.

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba...
Bazı insanlar var hayatımda..
iyi yada kötü olmalarını istemiyorum.
Bana zrar veriyorlar .
Onları evimden uzak tutmak için okuyabilecegim bir dua ıstiyorum.
Hiç kimse zarar görsün istemiyorum sadece gelmesinler, aramasinlar istiyorum.
Lütfen...

Son düzenleme:

Alienist

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ama aranızdaki sorunlar ne kadar büyük olursa olsun eşinizin ailesinden kopmasına vesile olabilecek bir durum hayırlı bir yol değildir ve huzur için yanlış ve kestirme bir yol arıyorsunuz onların tavırları yanlış olabilir fakat çözüm arayı açmak olmamalı çünkü bu Allahın razı olduğu bir durum değildir ve buna vesile olacak dua da yoktur ancak aranızın düzelmesi onların kalplerinin yumuşaması için çokça dua vardır sıkıntı ne kadar büyük olursa olsun Allaha sığınmalı ve güzel dileklerle yardım beklemeliyiz

Efset

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ama aranızdaki sorunlar ne kadar büyük olursa olsun eşinizin ailesinden kopmasına vesile olabilecek bir durum hayırlı bir yol değildir ve huzur için yanlış ve kestirme bir yol arıyorsunuz onların tavırları yanlış olabilir fakat çözüm arayı açmak olmamalı çünkü bu Allahın razı olduğu bir durum değildir ve buna vesile olacak dua da yoktur ancak aranızın düzelmesi onların kalplerinin yumuşaması için çokça dua vardır sıkıntı ne kadar büyük olursa olsun Allaha sığınmalı ve güzel dileklerle yardım beklemeliyiz
Ortada bir aile yok . Sadece yakın akrabalık söz konusu ... Bize hiç bir faydaları yok . Sadece zarar veriyorlar . Hiç kimse kötü olsun demiyorum. Bize zarar vermesin . Bizden uzak olsunlar hepsi bu .

Hopemore

Kayıtlı Üye
O sikintidan almaniz gereken dersi alin o insanalar sizin dunyanizdan bir sekilde cikicaktir

Katılıyorum çok doğru
O olayın içindeki mesajı alıp kabule geçince bitiyor defalarca kez farklı farklı olaylarla tecrübe ettim
İmtihanın öğrettiği dersi ne kadar geç fark ederseniz imtihan o kadar geç bitiyor
Yinede size 'Ya dafi' (185) esmasının zikrini öneriyorum benimde başımda negatif enerji veren akrabalarım var faydasını görüyorum

makssenberg

Kayıtlı Üye
Katılıyorum çok doğru
O olayın içindeki mesajı alıp kabule geçince bitiyor defalarca kez farklı farklı olaylarla tecrübe ettim
İmtihanın öğrettiği dersi ne kadar geç fark ederseniz imtihan o kadar geç bitiyor
Yinede size 'Ya dafi' (185) esmasının zikrini öneriyorum benimde başımda negatif enerji veren akrabalarım var faydasını görüyorum

Anlasilan bitmemis evren birseylerin farkina varmanizi bekliyor anladiginiz anda biter bu is kendinize sorun burdan ne gibi ders cikarabilirim diye sonra frekansiniz degisecektir

merhaba anlamam için örnek verebilir misiniz mesela bu başlıktaki olayda nasıl bir mesaj olabilir

Efset

Kayıtlı Üye
Katılıyorum çok doğru
Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Çok mutlu edersiniz beni

gökay1

Kayıtlı Üye
Gale haza firagu beyni ve beynik. istemediğin Kişiyi kendinden soğutmak için okuyabilirsin. 1378 defa okunur. Daha detaylı siz de araştırabilirsiniz.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Çok mutlu edersiniz beni

Soğutma uygulamalarını yapmayın, o kişinin size karşı daha çok soğuması, daha çok tehlike demektir. Sadece uzak durmasını ve zarar verememesini istiyorsanız her gün o kişileri düşünerek dediğim gibi 185 kere ya dafi esmasını zikredin.
Bu olaydaki mesajı en doğru şekilde siz bilirsiniz ama benim tahminim,bu insanlar size zorluk çıkararak sizin kendinize mücadele edebilme yeteneğinizin olduğunu kanıtlıyorlar. Zorlukla başa çıkabilme becerilerinizi gözden geçirin, bu zorluk bir fırsattır sizin eşinize daha çok bağlanmanız lazım ve kendinizi arındırmanız lazım, kendi değerinizin farkında olun ve kendinize saygı gösterin enerji dünyasında bunlar başkalarınında sizi sevip saygı göstermesini sağlar. büyüden katiyen uzak durun. kendiniz için.
Onların size karşı olan duygularını yumuşatmak isteyebilirsiniz bunun için Ya Vedud esmasının zikrini öneririm

gökay1

Kayıtlı Üye
Soğutma uygulamalarını yapmayın, o kişinin size karşı daha çok soğuması, daha çok tehlike demektir. Sadece uzak durmasını ve zarar verememesini istiyorsanız her gün o kişileri düşünerek dediğim gibi 185 kere ya dafi esmasını zikredin.
Bu olaydaki mesajı en doğru şekilde siz bilirsiniz ama benim tahminim,bu insanlar size zorluk çıkararak sizin kendinize mücadele edebilme yeteneğinizin olduğunu kanıtlıyorlar. Zorlukla başa çıkabilme becerilerinizi gözden geçirin, bu zorluk bir fırsattır sizin eşinize daha çok bağlanmanız lazım ve kendinizi arındırmanız lazım, kendi değerinizin farkında olun ve kendinize saygı gösterin enerji dünyasında bunlar başkalarınında sizi sevip saygı göstermesini sağlar. büyüden katiyen uzak durun. kendiniz için.
Onların size karşı olan duygularını yumuşatmak isteyebilirsiniz bunun için Ya Vedud esmasının zikrini öneririm
Benim yazdığım uygulama istemedigin Kişiyi uzaklaştırma uygulaması. Kehf suresi 78. Ayet meali: "Bu seninle benim aramda ayrılıktır." Uzaklaştırma uygulaması olarak geçiyor. Kişinin soğuması nasıl tehlike olabilir onunla muhatap olmayacak. Konuyu biraz daha açarmısınız Hopemore?

Dnz1

Kayıtlı Üye
Örneğin herkesin iyi olduğunu düşünen bir insan var hayat buna sürekli kötü insanlar çıkarır taki aslında her insanın içinde kötülükten olduğunu anlayana kadar bu küçük bir örnekti olaydan öğrenmeniz gereken nedir siz ancak bilebilirsiniz zorlamayin kendinizi çok rahat bir şekilde anlamaya çalışın

makssenberg

Kayıtlı Üye
Örneğin herkesin iyi olduğunu düşünen bir insan var hayat buna sürekli kötü insanlar çıkarır taki aslında her insanın içinde kötülükten olduğunu anlayana kadar bu küçük bir örnekti olaydan öğrenmeniz gereken nedir siz ancak bilebilirsiniz zorlamayin kendinizi çok rahat bir şekilde anlamaya çalışın
Anlamaya çalışamam çünkü mantıklı gelmiyor, birilerinin yaşadıklarımızdan ders almamızı istemesi bir yaratılışçı bakış açısıdır, ben dinlere inanmıyorum.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Benim yazdığım uygulama istemedigin Kişiyi uzaklaştırma uygulaması. Kehf suresi 78. Ayet meali: "Bu seninle benim aramda ayrılıktır." Uzaklaştırma uygulaması olarak geçiyor. Kişinin soğuması nasıl tehlike olabilir onunla muhatap olmayacak. Konuyu biraz daha açarmısınız Hopemore?

Siz neden üstünüze alındınız

Efset

Kayıtlı Üye
Eşimle herşey için sonsuz mücadele ettik.
Hep çok yalnızdık.
Ben eşime çok büyük bir sevgi bağı ile bagliyim oda bana.
Sevgimiz ile çok şeyi basardik.
Hiç bir suçum yok iken benden bu derece nefret etmeleri onların problemleri umrumda bile değil.
Yumusamasinlar.
Yalnızca uzak dursunlar.

Efset

Kayıtlı Üye
Anlamaya çalışıyorum .
Anlamdirmaya çalışıyorum . Herkesin açısından bakiyorum olaylara .
Olmuyor.
Öyle cok şey yaptım ki onun için teşekkür etmek yerine hakaret ettiler .Hiç bir zaman hayatımda olmalarini istemiyorum .
Iyi veya kötü .
Herkes yerinde olsun iyi olsun.
Hiç bir şey baki değil elbet herşey durulcak.
Ama.daha zamanı var demek ki

Hopemore

Kayıtlı Üye
Eşimle herşey için sonsuz mücadele ettik.
Hep çok yalnızdık.
Ben eşime çok büyük bir sevgi bağı ile bagliyim oda bana.
Sevgimiz ile çok şeyi basardik.
Hiç bir suçum yok iken benden bu derece nefret etmeleri onların problemleri umrumda bile değil.
Yumusamasinlar.
Yalnızca uzak dursunlar.

İnsanın üst benliği (ego) gurur duygusundan dolayı şunu yapamıyor
3 şey ; direnme-şükret-kabul et
Bu üç şey frekansınızı değiştirir ama üst benlik veya gururumuz bunu kaldıramıyor
Bir de şu var : rahatla-boşver-olduğu gibi kabul et
Bunu bazıları 3 parmağına dövme bile yaptırıyor :)

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın yolunuz açık olsun işiniz kolaylaşsın