soğuma büyüsü /duası

ceylinmaya

Kayıtlı Üye
Birinin benden soğuması değilde kendim birinden soğumak, unutmak istiyorum. Bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

serseri34

Kayıtlı Üye
Sanırım böyle bir uygulama var ve benim sevgilim kendine yapmış:)

ceylinmaya

Kayıtlı Üye
Zamanla yada başka işlerle ilgilenince olacak gibi değil. Acil yardıma ihtiyacım var lütfen...

nahrun

Kayıtlı Üye
güzel kardeşim bir insanın üstüne ne kadar gidersen o kadar kaçar... bence onu unutmak istiyorsan önce kendini meşgul edecek bir şeyler yap...yeni insanlarla tanış ve kendini geliştirecek işlerle uğraş en güzel bu yollar Allah (s.a.v)yardımcın olsun

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
kardeşim yok yok yok işte olsaydı zamanında biz yapardık ama en güzeli kendini tut o kişiyle canın ne kadar çok istiyor onla muhabbet etmek biliyorum ama kaçan kovalanır biraz uzak dur ondan

Styxq

Banlı Kullanıcı
Banada Acil Lazım Kardesler Geri Gelmesine Gerek Yok Giden Gittigi YoluBilsim Sadece Gözümdeki Saflıgını Temizligini Silmek İstiyorum Cünkü Bu Okadar Dogru Degil Aklımdan da Kalbimdende Silmem Lazım Acil LAzım ARTIK GÜNAHINIDA CEKERİZ NAPALIM CÜNKÜ O İNSANI İSTEMİYORUM...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bir seyi unutmak icin odak noktasi degisyirme baska seylerle ilgilenme bunlar gercekten ise yariyor, ama unutmayi sogumayi istediginiz kisi hep cok yakininizda ise biraz zor olabiliyor yani bilen varsa gercekten yuregimdeki sevgiyi beklentiyi en aza indirmek ve ya tam anlamiyla sogumak istedigim biri var lutfen bilen var ise yardimci olsun ne yapilabilir

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Defne yaprağına unutmak istediğin kişinin adını yaz. Ahmet i unuttum ya da Ahmetten ayrıldım gibi. Cuma, cumartesi,pazar akşamları ,her akşama bir yaprak olacak şekilde yak.Yakarken konuya odaklan,bir iki hafta devam et. Ayrıca onunla vedalaşıp aranızdaki bağı kestiginizi imgeleyin.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle kendinize ve evrene dürüst olmalısınız. Birisini kendinizden soğutmak, verdiğiniz değeri azaltmak için var olan doğal yolları denemelisiniz. Öncelikle bu kişiyi sevdiğinizi ya da kişiye değer verdiğinizi ancak sevginizi haketmediğini kabullenmelisiniz. Hayatı ve yaşattıklarını daha mütevazi bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Yanınızda olması gereken insanlar zaten hep yanınızdadır ve orada kalacaklardır. Gidenler ve gitmeyi seçenler için yapılacak bir şey kalmamıştır. Kendinizi o kişiden soğutabilmek için her yolu denediğinize ikna olmalısınız.

Bilginize Saygılarımla

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ben acikcasi bunu kabullendim zaten, ama su var ki sevgi tek basina yeterli olmuyor ne yazikki, ustelik gayet durust bir sekilde ne yur beklentilerim var ise bunu karsi tarafa sayisizca anlattim dile getirdim, yapamiyorsan yapamayacaksan ve ya sen bu isen durustce soyle dedim, karsi taraf hep bana hak verip duzelecegini soyleyip sonrasinda 3 5 gun istedigim gibi olup sonra normale donuyor bir nevi kandiriliyorum, oysaki diyorum ki ben bir insan baska biri istiyor diye degismemeli kendi gonlunden geceni yapmali ama bunu yaparkende karsi tarafi asla kandirmamali zamanini calmamali durust olmali..
Ne yazikki yapmiyor, gitmeyi denedim dusundum gonlum asla izin vermiyor 31 yasindayim hayatimda ilk defa gonlume soz geciremiyorum.. sonrasini hissedemiyorum, ama suna eminim ki ben asla boyle olmasini istemiyorum..
2.5 yildir hep bi savas icindeyim kendi psikoljim onun yasadigi psikoloji ( bende musallat onda yakininin hastaligi ile uzun sure ugrasip sonradan kaybetmesi ve artik iyi olmasi ) hadi hersey duzeldi ondada bende de..
Demekki diyorum bu boyle biri ya kabul et ya da git, ama gitmemen icin elinden geleni yapiyo benimde gonlum caresizce kaliyor ???

comeback111

Kayıtlı Üye
Bağ kesme meditasyonu yapabilirsiniz,videoları mevcuut