Size büyü yapan kişiyi buldunuz , ne yapardınız ?

Core

Kayıtlı Üye
Emin olmadığım için yüzüne karşı söyleyemiyorum, söylesemde daha beter büyülere maruz kalmaktan korkuyorum.

Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekir ?

S

SoldierO

Yaptırdığına eminsem ve büyüyü bulmuşsam önce bi şişe sirke içirip büyüyü yedirirdim. Saka bir yana öğrenme bozdur, korun.

Aymira

Kayıtlı Üye
Hiçbir şey yapmazdım. Zaten büyü yaparak özgür irademe müdahale etmiş, hakkıma girmiş. Karşılığını kat kat görecek, cezalandırılacak. Keyifle o anı beklerdim.

Aisling

Kayıtlı Üye
Emin değilseniz o kişiyle görüşmeyin, araya mesafe koyun. Hayatınızda yer vermeyin. Soğuk durun. Aksi takdirde içinizdeki şüphe filizleri iyice büyür. Suçsuzsa da kalbini boşu boşuna kırmış olursunuz. En iyisi üstünü kapatmak, muhatap olmamak. Gözden ırak olan, gönülden de ırak olur bir süre sonra. Bu benim için irade katilliğidir. Yapanın boynuna dolanacak bir ilmektir. Alıp verdiği her nefeste, geçirdiği her saniyede, sona yaklaşıyor, ipi darlıyordur. O ilmeğin boynuna dolanacağı, boğulacağı, hiçbir sırrın kalmayacağı gün kim olduğunu öğreneceksiniz zaten ilahi huzurda. Tanrı sever, ama intikamınıda alır.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Emin olmadığım için yüzüne karşı söyleyemiyorum, söylesemde daha beter büyülere maruz kalmaktan korkuyorum.

Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekir ?

Ben direk söylemiştim çünkü şüphem yoktu.. Fazlasıyla uğraştığı için korkmayacak kadar hırslanmıştım. Tabi yeminler etti yalanlar söyledi.. Sizin durumunuzu karşıdakinin sadistlik derecesini bilmiyorum. İsterseniz emin olana kadar bekleyin.. Sonra da bildiğinizi belli edin. Tabi bu ne yapmak istediğinize bağlı büyüye karşı büyüyle karşılık verecekseniz hiç bilmiyormuş gibi yapın.

Teyla

Kayıtlı Üye
Biz aramiza ciddi bir mesafe koyduk ama bu mesafeyi anlayip her yanasma atagini bahaneler one surerek gecistirdik.Yuzune direkt soylemeyi uygun bulmuyorum kendi adima daha beter buyulere maruz kalmamak adina.Ne olur ne olmaz tedbirli olmak gerek.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Eğer söylemeyeceksen de bunu korktuğun için değil başka planların olduğu için söylemediğine inandır kendini. O tipler korktukça üstüne gelir. Zaafların onların gücünün kaynağı. Sen güçlü durursan daha kolay olur her şey emin ol.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu zor bir soru aslında. Eğer bana veya çevreme çok büyük hasar vermediyse büyünün bozulumunu gerçekleştirir ve Yüce Tanrıdan korunma dilerim. Ama gerçekten zorlayıcı şeyler vuku bulmuş ise büyünün ters teptirilmesi yapacağım ilk şey olurdu sanırım.

Ozlemoz

Kayıtlı Üye
Kendisine bana büyü yaptirmissin demezdim.ayni yaptığını ona iade ederdim sessizce.kendimede koruma yaptirirdim bir daha aynı şeyi yaşamamak adına.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Emin olmadığınız bir konuda birisini yargılamanızı kesinlikle önermem. Eğer ki içinize sinmeyen, şüphe duyduğunuz bazı davranışları gözlemliyorsanız bunu açık bi şekilde dile getirmenizi öneririm. Doğruluk ve dürüstlük her daim galip gelir. Ancak bu kişiyi çok iyi tanıdığınızı düşünüyor ve etrafınızda size büyü yapabilecek başka kimse olmadığını düşünüyorsanız o zaman sessiz kalmanızı ve yapılan büyüyü ivedi bozdurmanız gerekmektedir. Büyünün kim tarafından yapıldığını tespit edebilen ritüeller vardır ancak bu bilgiyi öğrenmek istediğinize emin olmalısınız.

Bilginize Saygılarımla

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Emin olmadığınız bir konuda birisini yargılamanızı kesinlikle önermem. Eğer ki içinize sinmeyen, şüphe duyduğunuz bazı davranışları gözlemliyorsanız bunu açık bi şekilde dile getirmenizi öneririm. Doğruluk ve dürüstlük her daim galip gelir. Ancak bu kişiyi çok iyi tanıdığınızı düşünüyor ve etrafınızda size büyü yapabilecek başka kimse olmadığını düşünüyorsanız o zaman sessiz kalmanızı ve yapılan büyüyü ivedi bozdurmanız gerekmektedir. Büyünün kim tarafından yapıldığını tespit edebilen ritüeller vardır ancak bu bilgiyi öğrenmek istediğinize emin olmalısınız.

Bilginize Saygılarımla

Nedir o ritueller paylaşsanız lutfen

Dnz1

Kayıtlı Üye
buyu yapildi bana kimin yaptigini su falı ile ögrendik hiçbirşey yapmadım bazen durup izlemek daha zevkli dengeyi bozdular bedelini ödeyecekler zaten. oturup perişan olmalarını izliyorum sizede aynisini öneririm

Ü

Üye silindi 58480

Yenilen pehlivan daha cok et yer daha guclu olur.
Iki lafi ust uste getiremeyen kisi bir sosyal ortamda mahcup olursa daha cok kitap okur daha cok kendini gelistirir.

o halde buyulenen kisi de daha cok korunmali, ruhunun isitkrar performansina daha cok manevi yatirim yapmalidir.

Box macinda yenildi diye, kendisini yenen boxore sopayla saldirmak olmaz. Buyuyu kim yaptiysa yapti. Siz kendi ruhunuzun manevi aleme tutunamadigini ve zayif kaldiginizi gordunuz ve odediginiz bedel kadar da bunun onemini anladiniz. E artik kendinize yatirim yapmanin zamani geldi demektir. Hem de sakasinin olmadigi bu kadar asikarken hala kisilerle ugrasmak olmaz

Hasvili

Kayıtlı Üye
Ona hicbir seyden haberim yokmus gibi davranir, bedeninden gerekli materyelleri elde ettikten sonra en babasindan sabun buyusu yapar dunyasini bitiririm.

taroh

Kayıtlı Üye
Bozdurma ve geri döndürme yapardım.yediği naneyi. Bide kendi tatsın

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ozellikle o kisiye karsi cok daha iyi bir insan olurdum bildiğimi belli etmeden, ve onun seyrini izlerdim

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ya bu kisi oz anneniz ise? Ve tam da emin degilseniz? Kim benim yerimde olmak ister?