Şın ve Bemeremeleber İsimlerinin Sırlarını Bilen ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ailionora_Seda

Kayıtlı Üye
İş
NOW
Bemeremeleber kelimesinin manası ve kökeninin nereden geldiği,bu bilgiye nereden ulaştığınızı kaynak olarak belirtebilir misiniz?Teşekkürler...

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bemeremeleber kelimesinin manası ve kökeninin nereden geldiği,bu bilgiye nereden ulaştığınızı kaynak olarak belirtebilir misiniz?Teşekkürler...

Farklı bir forumda buldum, reklam olacağı için yazamıyorum. Orada bir kişinin özel çalışması olduğu yazılıydı. Hintlilerden çıkma bir tılsım büyük ihtimalle :)

Babillll

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu tılsım sesli mi okunacak? İçimizden okusak olur mu. ?

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kardesim sen bunu okudugunda nasil bir fayda gordun :)

Normalde anlatılmaması gerekir, özetle anlatacak olursam;

- Gece yatmadan düşündüğüm insanın 1-2 gün sonraki yaptıklarını görüyordum, yada kendi yaptıklarımı.
- Odaklanarak düşündüğüm insanın konuşmalarını dahil duyabiliyordum... vb. vb..

Ama zamanla arada gelen bir ürperti, boyunda soğuk bi el varmış gibi bir takım şeyler hissettikten sonra bıraktım.. :)

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Normalde anlatılmaması gerekir, özetle anlatacak olursam;

- Gece yatmadan düşündüğüm insanın 1-2 gün sonraki yaptıklarını görüyordum, yada kendi yaptıklarımı.
- Odaklanarak düşündüğüm insanın konuşmalarını dahil duyabiliyordum... vb. vb..

Ama zamanla arada gelen bir ürperti, boyunda soğuk bi el varmış gibi bir takım şeyler hissettikten sonra bıraktım.. :)
o sondakini soylemeyeydin iyiydi :) peki insanlar seni daha cok sevmeye filan basladi mi

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
o sondakini soylemeyeydin iyiydi :) peki insanlar seni daha cok sevmeye filan basladi mi

Ya zaten çok şükür ki sevilen biriyim, pek bi artış olmadı ama yolda yürürken bile tanışmak isteyen oldu, numarasını veren oldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...