Sihirli Tilsimlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Cok sükür ögretiyor zaten bu konuda rahat olabilirsiniz ama Kabbalayi bilirim iste uzmanim diyen sen olduguna göre bunu senden ögrenmek daha uygun olur diye düsündüm Punky.Evet,bir üstümde kaliyor daha dogrusu ayni yerde calisiyoruz punkyis ama ne zaman Aradia desem yanimda oluyor ve bana her konuda destek oluyor.Ondaki acikyürekligi ve bu pozitifligi baska birisinde bulmak kolay degildir.Insani insan yapan zaten Kültür seviyesi ve vicdanidir bana göre.Bu ara su anda telefonunmun öbür ucunda senden özel bir randevou talebinde bulunuyor,"ablamla ne zaman "Hahambaşılığın kütüphanesini "gezecegiz diye soru soruyor ,ne dersin.Mümkünse bende gelebilirmiyim Hahambasina:D

Tabiiki benimle birlikte gelebilirsin Creepacığım...Çok iyi sevindim adına peki Karanlıkların Efendisi,Razyel ile İntercreptor'da sizinle aynı binada mı kalıyorlar? Bir kapıları tıklatıp sor birlikte çalışın isterseniz, birbirinizden kuvvet alırsınız :)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Genelde bir binada birden fazla insan ayni internet girisinden yararlanabilmektedir.Sizin orda nasil? Herseyin altinda bir kötü niyet aramayin,bana güvenseniz ne kazanirsiniz güvenmeseniz ne kaybedersiniz,malesef yanlis:p

PUNKY

Kayıtlı Üye
Genelde bir binada birden fazla insan ayni internet girisinden yararlanabilmektedir.Sizin orda nasil? Herseyin altinda bir kötü niyet aramayin,bana güvenseniz ne kazanirsiniz güvenmeseniz ne kaybedersiniz,malesef yanlis:p

:) Tabiiki Creepacığım fakat Hannover'da aynı apartımanda 5 Türk'ün aynı anda bu forumda bulunması forumumuz açısından çok mutlu edici bir şey...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
:) Tabiiki Creepacığım fakat Hannover'da aynı apartımanda 5 Türk'ün aynı anda bu forumda bulunması forumumuz açısından çok mutlu edici bir şey...
hmmmmmm tahmin edilen şey mi oldu?Yoksa kötü niyet mi sergiliyorum?:)

PUNKY

Kayıtlı Üye
hmmmmmm tahmin edilen şey mi oldu?Yoksa kötü niyet mi sergiliyorum?:)

Tabiiki tahmin ettiğin şey, modlar yanılmaz :) Neyse buda aynı anda birden fazla nickle giren üyelere ders olsun...Laf aramızda arkadaşımızın tam 7 ayrı nicki varmış forumda...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tabiiki tahmin ettiğin şey, modlar yanılmaz :) Neyse buda aynı anda birden fazla nickle giren üyelere ders olsun...Laf aramızda arkadaşımızın tam 7 ayrı nicki varmış forumda...
Bu şekilde hareket edenleri kınıyorum.Başka birşey söylemiyorum.

eyip

Kayıtlı Üye
bir kadıda çizsek veya kurşundan yapsak aynı işi görürmü

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Teşekkürler Razyel.

Bunlar altın ve gümüş üzerine
işleniyor. Tabii oluşturmak biraz
uğraştırır ve maddi yükümlülüğü de
cabası. Fakat, tılsımları kullanacak olan
kişinin kendisi hazırlaması gerekir.

Tılsımlardaki rumuzların harekete geçebilmesi
için O'nları sadece kazımak yetmiyor.
Rumuzların her birisi birer varlıktır.:)
O'nları zikr'ederek yapmak gerekir.

Sayın Mahara,
Lütfen yazı fontunuzu normal kullanınız.

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
Bu yazılanlar tılsımlar hangi kaynakdan ve de hangi dilde yazılı olduğunu bilen arkadaşlar var mı aramızda acba?

gelecekler20

Kayıtlı Üye
dün bunu yaptım üzerımde taşıdım şans topunda tam 3+1 tuttu ınanılmaz şans topunu yıllardır oynarım hiç tutturmmaıştım şimdiye kadar

neelneel

Kayıtlı Üye
Teşşekkürler. Tilsimlari obje olarak satan inernette mağazalar var. Oradan alip kullanmak da ayni etkiyi sağlar mi.. Mutlu günler.

kayabey

Kayıtlı Üye
shoplardan aldıklarımızın gezegen saatine uygun yapıldığından nasıl emin olacağız

brokenonyxus

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Resimlerin tekrar yükler misiniz?
Konu açan arkadaş yasaklı görünüyor, onun için bunu site yöneticilerinden rica ediyorum.
Teşekkürler.

habibi

Banlı Kullanıcı
İş
OTELCÄ°LÄ°K
Tilsimlarin olduğu link açilmiyor yardimci olurmusnuz

origanum

Yönetici
Konuyu açan kişi yani yardım istediğiniz kişi yani verdiği bilgi her ne ise yenileyebilecek kişi yasaklanmış dikkat etti iseniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...