Sihirli Tilsimlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Medyum-´Bioenerji ve Sifa calismalari
:DPembe kagitmi? Ama yaman pembe kagida falan gerek yok ki:)
Bir metall parcasi yeterli olurdu.Paylasimdaki sigeler pembe degildir aslen,manyetizmaya güclendiren metal parcalar üzerine yapiliyor ama kimi normal bildigimiz pergament de kulanabililiyo.;)

yaman

Kayıtlı Üye
perşomen gibi bir kağıt tüm kağıtlar gibi bitkisel malzemeden yapıpılıyor şuan kullandığımız ağaç tan yapılan kağıtta olur sorun değil

Urum böyle dedi valla :)

Yerinde olsam pembe bir kağıt üzerine gümüş renkli kalemle çizerdim...Örneklerde görüldüğü üzere vefkler pembe yazılar beyaz gümüştür...Malzemeler ne kadar doğal olursa o kadar iyi, o yüzden ben safran ve beyaz miski amber ile mürekkep hazırlayıp içine az miktarda metal tozu attım koyu pembe kağıt üstünde gayet başarılı bir çalışma oldu...Bu arada renkli saman kağıt bulmak zordur matbaacılardan bulamazsanız kırtasiyeden pembe dosya kağıdı alın...
PUNKY'de böyle diyor:)

sende böyle diyorsun :D

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
neyse bildiginiz gibi yapin,ben öyle olmaz desem bile yine aksini söyleyenler olacaktir muhakak.Önemli olan zaten biseye inanmaktir yani biseyi sizin inanarak yapmanizdir böyle yaparsan karpuz kabuguna bile yapsan yarari olur;),ama ben ne diyom,hatali olan benim islerini ve kafani karistirmak istemedim.Sadece metaller ve manyetizima konusunda bir bilgi vereyim dedim yaman sen yinede pembe kagitlarla bir dene mutlaka faydasini görürsün,;) Urum persomen konusunda yanlis bilgi vermiyo herkesin evinde metall levha ve gümüs parcalari bulunmadigi icin bunu rahatlikla kulanabilirsin o konuda ayni fikiri paylasiyoruz

4c7e_2.JPG
45208.jpg

örnek

yaman

Kayıtlı Üye
ARADIA tabiki metal ve gümüş kadar etkisi olamaz ama dediğin gibi metal ve gümüşü bulup yapmak zor kağıtada yazılsa metal veya gümüş kadar olmasada etkili olur bence.

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
tabi tabi mutlaka etkili olur.biz Wicca oldugumuzda gümüs levhalar mi vardi saniyosun.kagitla basladik tabi,ayrica kagit suyu temsil eder bi sekilde,venüs uygulamalarinda ne dercece yararli olur tartisilir ama persomen kagiti bi alternatidir,sen benim dediklerime bakma sen yap ve sonra anlat bakalim,;)ama gercekten kagit pembe olmak zorunda degil:)

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ben gümüş veya metal üzerine çizemeyeceğim için mürekkebin içine metal tozu attım, sonuçta içinde element olarak metal var, kağıt zaten kağıt ama parşomen kağıdının gerçeğinin ne kadar zor bulunduğundan ve fiyatından haberiniz yok galiba , eminönünde satılıyor gerçi ama onlarıda ancak parşomenden anlamayanlara satarlar...:) Aslında daha iyi bir fikrim var gümüşçüye şablon olarak vereyim yapsın hatta kenarlarınada pembe zikon taşlar yapıştırmasını rica edeceğim...sonuçta kağıt olarak taşımaktan çok daha iyi yıpranma yırtılma olayı olmaz...kağıt ille pembe olmak zorunda değil ama olursada iyi olur :) Solomonun tılsımlarından bahsediyoruz pembe diyorsam vardır bir bildiğim Aradia...

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
gümüscü yapabilir muhakak.sonrasinda yani yapimi tamamlandiktan sonra soguk suda yikayin ve kurlayin,ardindan enerji yüklemesi yapin.Bu sekilde da etkili olur diye düsünüyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Herkesin affına sığınarak ve muhakkak dedikleriniz de doğrudur diyerek bu tılsımlar hakkında öğrendiğim birşeyi aktarmak istiyorum.Yukarıdaki tılsımların satıldığı siteye mail yoluyla bu tılsımlar nasıl geliyor diye sordum.Aldığım cevap şu yöndeydi:
Hello,
We offer the regular talisman on parchment paper,We also have metal talisman which are very powerful and re available in gold and silver. Olağan tılsımları parşomenle sunuyoruz.Çok güçlü olan metal tılsımlarımız var yine altın ve gümüş olarak da.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Solomon tılsımlarının bulunduğu kitabın kopyasını hiç gördünüz mü?Bununla ilgli efsanevi bilgilierin haricindeki gerçek bilgileri birinci elden okudunuz mu?Bazı şeyler sizin rahat rahat ulaşabileceğiniz kadar kolay bulunmuyor ne yazıkki...Bu durumda para ve şans ile ilgili olan tılsımlarda pembe rengin, sağlıkla ilgili olanlarda yeşil rengin ve koruma ile ilgili olan tılsımlarda mavi rengin kullanıldığınıda bilemezsiniz tabiiki...Geçmişten günümüze gelenek devam eder ve bu yüzdendir ki Sinagoglarda Tora'nın bulunduğu dolabın içi koyu mavi kadife kumaş ile kaplanır sanırım bu durumda bunu ilk defa duyuyorsunuz...

Herkesin affına sığınarak ve muhakkak dedikleriniz de doğrudur diyerek bu tılsımlar hakkında öğrendiğim birşeyi aktarmak istiyorum.Yukarıdaki tılsımların satıldığı siteye mail yoluyla bu tılsımlar nasıl geliyor diye sordum.Aldığım cevap şu yöndeydi:
Hello,
We offer the regular talisman on parchment paper,We also have metal talisman which are very powerful and re available in gold and silver. Olağan tılsımları parşomenle sunuyoruz.Çok güçlü olan metal tılsımlarımız var yine altın ve gümüş olarak da.

:) Fiyatınıda sorsaydın keşke :)

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bu günlük hayatta kullandığımız korunma tılsımlarından biridir, üzerinde kısa bir dua çeşitli simgeler ve arkasında 10 Emir yazar bu yüzdündendirki üzerinde mavi renk kullanılmıştır. ne yazıkki üzerindeki imgeler fotoğrafta görünmüyor yakın zamanda daha kaliteli bir çekim ile ekleme yapacağım..hatta bir tane daha olacaktı fakat şu an bulamadım, bulunca ekleyeceğim...

Ya uygun olmaz diye yazmadım yoksa adamlar yolladılar.:D

İyi yapmışsın :) Adamların reklamını yapmayalım şimdi...

ARADIA

Kayıtlı Üye
İş
Solomon tılsımlarının bulunduğu kitabın kopyasını hiç gördünüz mü?Bununla ilgli efsanevi bilgilierin haricindeki gerçek bilgileri birinci elden okudunuz mu?Bazı şeyler sizin rahat rahat ulaşabileceğiniz kadar kolay bulunmuyor ne yazıkki...Bu durumda para ve şans ile ilgili olan tılsımlarda pembe rengin, sağlıkla ilgili olanlarda yeşil rengin ve koruma ile ilgili olan tılsımlarda mavi rengin kullanıldığınıda bilemezsiniz tabiiki.
aa ne alakasi var bence biraz abartiyorsun gibime geliyor."solomon tilsimlari"bulundugu bir cok kitab gördüm ve sunu kesinlikle söyleyebilirim gördügüm tilsimlarin hicbirtanesi pembe degildi bu bir.Bunu "efsanevi bilgiler haricindeki gercek kitablariniz" söylemiyor heralde? Eski kitabciklarinda renkli oldugunuda düsünmüyürum bu iki.Ulasilmasi kolay olmayan kitablardan bahsediyorsunuz,siz ulasabiliyorsunuzda biz mi ulasamiyacagiz sevgili Punky allah askina ? Pembe olmasi sart degildir punky bunu tekrar söylüyorum.Basarili olan yesil ve sari olani ile de basarili oluyor o yüzden kendinizce bir standart bir ön sart getirmeyin isteyen istedigi gibi yapsin.Renkler ve sembolik anlamlarini kendine göre degerlendiriyorsun bunlar senin ezoterik düsüncelerin.Yesil rengi sadece korumada mu kulaniriz aksi takdirde yanlis mi yapariz tamamiyla yazmisin kusura bakma ama gelenekler sende kalsin.Herkes istedigi rengi kulanabilir Tarih boyunca, gezegenlere çeşitli renk, sembol ve tekabül verilmistir punky. Misal, marsın rengi kırmızıdır, çıplak gözle gözlenen marsta bu renk açıkla görülür. Savaş tanrısı marsa kan hakim olması ve kırmızının ihtiras rengi olması bu rengin marsa tekabül edilmesinde etken rolleri vardır. Marsın simgesi bir daireden yukarıya doğru çıkan oktur. Bu aynı zamanda erkek unsurun sembolüdür. Venüsün rengi yeşildir. Venüsün simgesi bir haç üzerine oturtulmuş dairedir ve dişi unsurdur.Venus konusunda mükemmel üzeri kitabiniz bilgi vermiyormu? Yoksa cok eski olup sadece geleneklere dayandigi icinmi bu devirde gecersiz oluyor? . Kırmızı renk ve yeşil renk birbirleri ile zıttır ama nerdeeeee sizde.....Birakin bunlarin hepisinide herkes kendi inancinda ezoterik düsüncelerinde uygun gördügünü yapsin,bunun torayla yada musevi inanci ile ne alaksi var analamdim ? Bilgilerinizi kendinize saklayin,ben bu sekildede olabilir diyorsam bir bildigimi vardir heralde ama siz ilaki gelenek diyorsaniz buyurun ama herkesin kendi fikri vardir birakin istedigi gibi yapsinlar.;) ayrica bunun aksini anlatan "Pembe solomon"tilsimlarini gösteren resimler ekleseniz da uygun olmazmiydi?

PUNKY

Kayıtlı Üye
aa ne alakasi var bence biraz abartiyorsun gibime geliyor."solomon tilsimlari"bulundugu bir cok kitab gördüm ve sunu kesinlikle söyleyebilirim gördügüm tilsimlarin hicbirtanesi pembe degildi bu bir.Bunu "efsanevi bilgiler haricindeki gercek kitablariniz" söylemiyor heralde? Eski kitabciklarinda renkli oldugunuda düsünmüyürum bu iki.Ulasilmasi kolay olmayan kitablardan bahsediyorsunuz,siz ulasabiliyorsunuzda biz mi ulasamiyacagiz sevgili Punky allah askina ? Pembe olmasi sart degildir punky bunu tekrar söylüyorum.Basarili olan yesil ve sari olani ile de basarili oluyor o yüzden kendinizce bir standart bir ön sart getirmeyin isteyen istedigi gibi yapsin.Renkler ve sembolik anlamlarini kendine göre degerlendiriyorsun bunlar senin ezoterik düsüncelerin.Yesil rengi sadece korumada mu kulaniriz aksi takdirde yanlis mi yapariz tamamiyla yazmisin kusura bakma ama gelenekler sende kalsin.Herkes istedigi rengi kulanabilir Tarih boyunca, gezegenlere çeşitli renk, sembol ve tekabül verilmistir punky. Misal, marsın rengi kırmızıdır, çıplak gözle gözlenen marsta bu renk açıkla görülür. Savaş tanrısı marsa kan hakim olması ve kırmızının ihtiras rengi olması bu rengin marsa tekabül edilmesinde etken rolleri vardır. Marsın simgesi bir daireden yukarıya doğru çıkan oktur. Bu aynı zamanda erkek unsurun sembolüdür. Venüsün rengi yeşildir. Venüsün simgesi bir haç üzerine oturtulmuş dairedir ve dişi unsurdur.Venus konusunda mükemmel üzeri kitabiniz bilgi vermiyormu? Yoksa cok eski olup sadece geleneklere dayandigi icinmi bu devirde gecersiz oluyor? Erkek unsuru ve dişi unsuru simyada birbirine zıttır. Kırmızı renk ve yeşil renk birbirleri ile zıttır ama nerdeeeee sizde.....Birakin bunlarin hepisinide herkes kendi inancinda ezoterik düsüncelerinde uygun gördügünü yapsin,bunun torayla yada musevi inanci ile ne alaksi var analamdim ? Bilgilerinizi kendinize saklayin,ben bu sekildede olabilir diyorsam bir bildigimi vardir heralde ama siz ilaki gelenek diyorsaniz buyurun ama herkesin kendi fikri vardir birakin istedigi gibi yapsinlar.;)

Bahsettiğim kitaplar Hahambaşılık bünyesinde bulunuyor ve elbetteki renkli değiller fakat her türlü ritüeller ve tılsımların yapım aşamaları bu kitapların içlerinde bulunuyor şimdi bana söyler misin alelade bir insan hangi sıfatla Hahambaşılığın kütüphanesine girebilecek ve hangi sıfatla bu kitapları görmesine izin verecekler? Verdiğin tılsımlar ibranicedir bununla yahudi inancı arasında bir bağlantı kuramadın mı biz yüzyılardır aynı ritüelleri kullanıyoruz komik olma...Bunlar ezoterik düşünce değil tamamen bu tılsımların çalışmasına yardımcı olan ritüellerdir. Lütfen gerçekten bilginin olmadığı bir konuda tartışmayı uzatma, bu simgeler satansitlik smgeleri ile aynı paralelde yürümez...

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Efendim iyi aksamlar diyerek birsey söylemek istiyorum bu konu ile alakali olarak eger musade buyurursan.Hahambaşılık konusu oldukca ilginc geldi bana ama gezegenler renkleri ve buna paralel olarak elementler konusunu bilmek icin ilaki "Hahambaşılık Kütüphanesine"girmek zorunda degiliz.Bana göre herkez diledigi rengi kulanabilir.Sana Kirmizi ask ifade edebilir misal ama bana belki Ölümü semoblize eden bir renktir degilmi? Tilsimlarin calismasina yardimci olan tek sey inancinizdir yani o tilsima verdiginiz evrensel enerji ve sizin beklentilerinizin fluidi.Renkler sadece sembolik anlamda önem tasiyor sizin gezegenler ve görevlileri arasindaki baglantiyi kurmaniza yardimci oluyor bunu bilmek icin musevi inancina mensup olmak zorunda degiliz.Musevi inancida hic yoktan meydana gelmedi elbete bazi seyler analog halde gelenek haline getirildi dogrumu yanlismi tartisilir.Satanizimle ayni paralelerde yürüyor demedi zaten kimse lütfen kimseye yakistirmalar yapmayiniz,musevilikle satanzimin arasinda paralel kurmak isteyen yok burda sadece herkes kendi mutlu oldugu sekilde calismalarini gercekelstirsin deniliyor.Musevi inancin ve özelikle Kabbalistik ögretilerde elbette mükemmel degildir bu her din ve inanc sistemi icin gecerlidir.Ama geleneklere dayanarak birseyin argumentasyonunu yapmak bana yanlis geliyor.Arkadianin dedigi gibi herkesin bakisacisi farklidir burda somut olan ele tutulan birsey yoktur ortada o yüzden birbirimizi kirmanin bir anlami yok.Kabbala derken Gizli ilimden bahsedilir,binlerce seneler önceki geleneksel bir sekilde kulanilan tilsimlar bugün birsey ifade etmek ozrunda degildir bize,kötü türkcem icin özür dilerim ama umarim ne demek istedigimi anlamisindir,birak herkez istedigi gibi kulansin.Zaman ilerledikce hersey farkli anlam kazaniyor majide sekileniyor ve ilerliyor.Maji biliminde Yaratici kimligi ile önplanda olan majisyendir ve insanin hayal gücü hicbir sinir tanimaz.Ikinizde hakksizsiniz ben olsam tilsimi sari kirmizi yaparim.;=)Anlayisiniz icin tesekür ederim.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Efendim iyi aksamlar diyerek birsey söylemek istiyorum bu konu ile alakali olarak eger musade buyurursan.Hahambaşılık konusu oldukca ilginc geldi bana ama gezegenler renkleri ve buna paralel olarak elementler konusunu bilmek icin ilaki "Hahambaşılık Kütüphanesine"girmek zorunda degiliz.Bana göre herkez diledigi rengi kulanabilir.Sana Kirmizi ask ifade edebilir misal ama bana belki Ölümü semoblize eden bir renktir degilmi? Tilsimlarin calismasina yardimci olan tek sey inancinizdir yani o tilsima verdiginiz evrensel enerji ve sizin beklentilerinizin fluidi.Renkler sadece sembolik anlamda önem tasiyor sizin gezegenler ve görevlileri arasindaki baglantiyi kurmaniza yardimci oluyor bunu bilmek icin musevi inancina mensup olmak zorunda degiliz.Musevi inancida hic yoktan meydana gelmedi elbete bazi seyler analog halde gelenek haline getirildi dogrumu yanlismi tartisilir.Satanizimle ayni paralelerde yürüyor demedi zaten kimse lütfen kimseye yakistirmalar yapmayiniz,musevilikle satanzimin arasinda paralel kurmak isteyen yok burda sadece herkes kendi mutlu oldugu sekilde calismalarini gercekelstirsin deniliyor.Musevi inancin ve özelikle Kabbalistik ögretilerde elbette mükemmel degildir bu her din ve inanc sistemi icin gecerlidir.Ama geleneklere dayanarak birseyin argumentasyonunu yapmak bana yanlis geliyor.Arkadianin dedigi gibi herkesin bakisacisi farklidir burda somut olan ele tutulan birsey yoktur ortada o yüzden birbirimizi kirmanin bir anlami yok.Kabbala derken Gizli ilimden bahsedilir,binlerce seneler önceki geleneksel bir sekilde kulanilan tilsimlar bugün birsey ifade etmek ozrunda degildir bize,kötü türkcem icin özür dilerim ama umarim ne demek istedigimi anlamisindir,birak herkez istedigi gibi kulansin.Zaman ilerledikce hersey farkli anlam kazaniyor majide sekileniyor ve ilerliyor.Maji biliminde Yaratici kimligi ile önplanda olan majisyendir ve insanin hayal gücü hicbir sinir tanimaz.Ikinizde hakksizsiniz ben olsam tilsimi sari kirmizi yaparim.;=)Anlayisiniz icin tesekür ederim.

Biz burada musevlik inancını veya kabalanın mükemmeliği üzerinde fikir yürütmüyoruz...Binlerce yıl önce geleneksel biöçimde kullanılan tılsımlar bu gün bir şey ifade etmiyorsa bunu yapma zorundada değilsiniz :)Peki CREEPA sana bir şey soracağım diyelimki bir vefkte kişinin burcu kova olduğu halde sen hava burcu vefki değil ateş grubu vefki yaparsan o vefk çalışır mı?Çalışmaz değil mi? Peki bunu neye göre belirliyoruz kendi kafamızdan mı yoksa bunun bir rütüeli veya yapım şekli mi vardır? Anlamadığnız şey şu, nasılki vefklerde havassta veya tılsımlarda hatta majisyenlerin,ustaların kullandığı teknikler vardır ve bize yol gösterirler, aynı şekilde bizim ustalarında teknikleri vardır ve bu gezegen renkleri ile doğru orantılı bir şey değildir...Bu durumda benim burada yazacağım 3 satır cümle benim bu konudaki bilgilierimi küçümsemek olacaktır...inan bana bunu öğrenmek sandığınız kadar kolay olsaydı her önüne gelen üstad olurdu :)İsteyen istediği şekilde yapsın fakat sonra neden çalışmadığını merak etmeyin nedeni ritüelleri gerçekleştirmemiş olmanızdır...Bu arada sarı-kırmızı fikri fena değil, olabilir bak :)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Malesef tahmin etigim olmus.Beni yanlis anlamisin yada israrla anlamamak icin caba göstermisin.Burda kisinini kisisel düsünceleri zevklerinden bahsediyorum ben.Vefkler ile Kabbalistik tilsimlar ayni sey degildir bu yüzden kiyaslanilmaz dolayisiyle verdigin örnegi gecersiz kabul ediyorum anlayisina siginarak.Aktif rol oynayan elementdir ve Arkadia arkadasimizin dedigi gibi manyetizmadir.Pembe olmaz kisacasi.Bunlar genel basari tilsimlaridir kisiye özel spesifik fonksyonlar barindiran vefk degil,öncelikle lütfen bunu anlayalim.Verdiginiz örnek yanlisdir.Bakin kimse kimsenin bilgisini soruglayamaz ve sorgulamazda ama bayan arkadasimiz sadece konu ile alakali görüslerini bildirmistir bunun üzerine siz "benden iyimi bileceksin"gibi benzer bir tarzda karsilik verme geregini hisetiniz ve geleneksel argumentasyonlar yaptiniz efendim.Belki elestirdiginiz önerinin arkasinda duran kiside bir musevidir bunu hic düsündünüzmü? Herkesin bildigi birsey vardir elbete yani uzman oldugu konular vardir ama lütfen bunlari zorlana degistirmeye kalkmayalim,kisiliklere müdahale etmeyelim ablasi.Kücümsemek degil,kisi sizin tavsiyelerinize uymak zorunda degildir eger hatali buluyorsa kendisini bunlardan distanze eder bu hakka sahiptir Punky! Yani kisacasi senin ustan senin ustan ve aradianin ustasi onun ustasi bu meseleyi neden büyütüyorsun ve "satanist yakistirmalarinda" bulunuyorsun? Kendi kendine kafanda birseyler kurmusun bunu su sözünden cikardim "inan bana bunu öğrenmek sandığınız kadar kolay olsaydı her önüne gelen üstad olurdu " ustayim diyen oldumu yada bunlari ögrenmek kolaydir diyende yok,nedir sendeki anlamadim ki? Kisiler sadece kendi fikirlerini beyan etmektedir bunu kimse engeliyemez,yanlis dogru dinlemek zorunda degilsin.Yanlis mi söylüyorum ablacim? Ben herseye neutral bir pozisyondan bakiyorum sakin ha taraf tutuyor deme,ve ben istedikten sonra (kendim icin söylüyorum)bu Tilsimlari kavunici rengte hazirlayarak da calisdiririm,buna ne diyeceksiniz ? Tilsimin pembe olmasi bu ara gercekten ilginc.Metall olmasi simya ve manyetizma ile ilgilidir ama zevkler ve renkler tartisilmaz demek zorunda kaliyorum punkyis,keske senin gibi bana kabbalayi ögretebilme yetenegine sahip olan bir ögretmenim olsa,ama gercekten senden korkulur ya ,diktatörlük var sende;)Saka bir yana ikinizde hatalisiniz,sadece CREEPA dogrulari söyler!:D

renza

Kayıtlı Üye
selam razyel iki tılsım hazırlayıpta üzerimizde taşıyabilirmiyiz ters bir etki olurmu

PUNKY

Kayıtlı Üye
Malesef tahmin etigim olmus.Beni yanlis anlamisin yada israrla anlamamak icin caba göstermisin.Burda kisinini kisisel düsünceleri zevklerinden bahsediyorum ben.Vefkler ile Kabbalistik tilsimlar ayni sey degildir bu yüzden kiyaslanilmaz dolayisiyle verdigin örnegi gecersiz kabul ediyorum anlayisina siginarak.Aktif rol oynayan elementdir ve Arkadia arkadasimizin dedigi gibi manyetizmadir.Pembe olmaz kisacasi.Bunlar genel basari tilsimlaridir kisiye özel spesifik fonksyonlar barindiran vefk degil,öncelikle lütfen bunu anlayalim.Verdiginiz örnek yanlisdir.Bakin kimse kimsenin bilgisini soruglayamaz ve sorgulamazda ama bayan arkadasimiz sadece konu ile alakali görüslerini bildirmistir bunun üzerine siz "benden iyimi bileceksin"gibi benzer bir tarzda karsilik verme geregini hisetiniz ve geleneksel argumentasyonlar yaptiniz efendim.Belki elestirdiginiz önerinin arkasinda duran kiside bir musevidir bunu hic düsündünüzmü? Herkesin bildigi birsey vardir elbete yani uzman oldugu konular vardir ama lütfen bunlari zorlana degistirmeye kalkmayalim,kisiliklere müdahale etmeyelim ablasi.Kücümsemek degil,kisi sizin tavsiyelerinize uymak zorunda degildir eger hatali buluyorsa kendisini bunlardan distanze eder bu hakka sahiptir Punky! Yani kisacasi senin ustan senin ustan ve aradianin ustasi onun ustasi bu meseleyi neden büyütüyorsun ve "satanist yakistirmalarinda" bulunuyorsun? Kendi kendine kafanda birseyler kurmusun bunu su sözünden cikardim "inan bana bunu öğrenmek sandığınız kadar kolay olsaydı her önüne gelen üstad olurdu " ustayim diyen oldumu yada bunlari ögrenmek kolaydir diyende yok,nedir sendeki anlamadim ki? Kisiler sadece kendi fikirlerini beyan etmektedir bunu kimse engeliyemez,yanlis dogru dinlemek zorunda degilsin.Yanlis mi söylüyorum ablacim? Ben herseye neutral bir pozisyondan bakiyorum sakin ha taraf tutuyor deme,ve ben istedikten sonra (kendim icin söylüyorum)bu Tilsimlari kavunici rengte hazirlayarak da calisdiririm,buna ne diyeceksiniz ? Tilsimin pembe olmasi bu ara gercekten ilginc.Metall olmasi simya ve manyetizma ile ilgilidir ama zevkler ve renkler tartisilmaz demek zorunda kaliyorum punkyis,keske senin gibi bana kabbalayi ögretebilme yetenegine sahip olan bir ögretmenim olsa,ama gercekten senden korkulur ya ,diktatörlük var sende;)Saka bir yana ikinizde hatalisiniz,sadece CREEPA dogrulari söyler!:D

Satanist yakıştırmasında bulunmadım CREEPA, satanistlik ritüelleri ile benzeşmediğini yazdım :) ARADIA arkadaşımız fikrimi kendime saklamamı salık verdiğine göre sanırım bu konuda benden daha bilgli sana onun öğretmesi daha iyi olur hem ikinizde(!) Hannover'da yaşıyorsunuz sana yüzyüze öğretmesi daha kolay olur haksız mıyım? :)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Satanist yakıştırmasında bulunmadım CREEPA, satanistlik ritüelleri ile benzeşmediğini yazdım :) ARADIA arkadaşımız fikrimi kendime saklamamı salık verdiğine göre sanırım bu konuda benden daha bilgli sana onun öğretmesi daha iyi olur hem ikinizde(!) Hannover'da yaşıyorsunuz sana yüzyüze öğretmesi daha kolay olur haksız mıyım? :)

Cok sükür ögretiyor zaten bu konuda rahat olabilirsiniz ama Kabbalayi bilirim iste uzmanim diyen sen olduguna göre bunu senden ögrenmek daha uygun olur diye düsündüm Punky.Evet,bir üstümde kaliyor daha dogrusu ayni yerde calisiyoruz punkyis ama ne zaman Aradia desem yanimda oluyor ve bana her konuda destek oluyor.,Ondaki acikyürekligi ve bu pozitifligi baska birisinde bulmak kolay degildir.Insani insan yapan zaten Kültür seviyesi ve vicdanidir bana göre.Bu ara su anda telefonunmun öbür ucunda senden özel bir randevou talebinde bulunuyor,"ablamla ne zaman "Hahambaşılığın kütüphanesini "gezecegiz diye soru soruyor ,ne dersin.Mümkünse bende gelebilirmiyim Hahambasina:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...