sigarayı bırakmak için hipnomeditasyon mp3

paskomya

Kayıtlı Üye
Şu sigaradan kurtulmak istiyorum. (30 yıldır içiyorum) Linki tekrar görebilir miyim acaba?

rebellions

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, bende link görünmüyor ve ya bilmediğimiz başka bir sistem mi var çözemedim. Bulamadım indirme linkini. Ya da linkler mi kaldırıldı ? Bir bilgilendirme yapabielcek varmıdır acaba ?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...

efendi82

Kayıtlı Üye
Ben de deneyeceğim faydalı olur ya da olmaz emeğiniz ve zahmetiniz için için teşekkür ederim.

qqqq

Kayıtlı Üye
bulmaca gibi olmuş indirelimiyor.yada bulunamıyor.lütfen mp3 olarak kaydı olan arkadaşlar varsa buraya tekrara yüklerserse memmun olurum

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Benim yaptığım gibi paketi atarsın ve bir daha eline hiç almazssın olur biter...

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
Sigarayi birakmak istiyorum,cep telefonundan indirme linkine tikliyorum,telekom mahkeme karari ile bi indirme sayfasini engelliyor

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Benim tarayıcım Win32 türevi trojan buluyor ve defalarca uyarı veriyor indirmeye çalıştığımda,farklı bir adres hazırlanabilir mi mümkünse çünkü çok yararlı bir konu:) teşekkürler

Xphoenix

Kayıtlı Üye
2. Günümü tamamladım. İnşallah birkaç gün içinde bu illetten tamamen arınacağım. Yardımlarınız ve konu için çok teşekkür ederim. Sevgi ve ışıkla kalın.

Xphoenix

Kayıtlı Üye
Merhabalar, konuya en son mesajı ben bırakmışım. Aradan 4 yıl geçmiş bu yazıyı garip duygular hissettim. Bu mesajı yazdığım zaman meditasyona başlayıp yaklaşık 10-15 gün kadar devam ettim. Sigarayı bırakmanın eşiğine geldiğimi hissetmiştim. Sonrasında bir seyahate çıktım ve yarım bıraktım. Hayatta yarım bıraktıktan sonra en çok pişmanlık duyduğum konulardan bir tanesi oldu. Şimdi yeniden başlamak ve sigarayı bırakmak istiyorum. Linkleri denedim fakat düzgün bir sonuca ulaşamadım. Şuan için elinizde kayıt duruyorsa yeniden yükleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

FKK

Kayıtlı Üye
Merhabalar, konuya en son mesajı ben bırakmışım. Aradan 4 yıl geçmiş bu yazıyı garip duygular hissettim. Bu mesajı yazdığım zaman meditasyona başlayıp yaklaşık 10-15 gün kadar devam ettim. Sigarayı bırakmanın eşiğine geldiğimi hissetmiştim. Sonrasında bir seyahate çıktım ve yarım bıraktım. Hayatta yarım bıraktıktan sonra en çok pişmanlık duyduğum konulardan bir tanesi oldu. Şimdi yeniden başlamak ve sigarayı bırakmak istiyorum. Linkleri denedim fakat düzgün bir sonuca ulaşamadım. Şuan için elinizde kayıt duruyorsa yeniden yükleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Keşke ulaşabilsek bu dosyaya. Ben de çok istiyorum.