Şifreyi Kırabilir misiniz? (Bilmece / Oyun)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Teşkkür ediyorm. Çok güzel açıkladınız. @Vampir Poe @Mr. Şeytan
Ben ilk defa sizden öğreniyorum bunu, iyiki de ögrendim. daha önce kimsenin bana ögretmemiş olmasından ötürü kendimi çok cahil hissettim doğrusu.

Zira küçükken günlüğüm için özel şifre hazırladım ama bu anlattgnz sistematik.
Severim böyle şeyleri.
Hatta Akıl Oyunları nı, Enigma yı o tür filmleri çok sevmişimdir, dedektiflik te öyle çok zevkli geliyor bana. Zihinsel bir tatmin galiba. Bir şey izlerken zevk almak aynı zamanda kafayı çalıştırmak işte hatta kaliteli komedileri de sırf bundan ötürü seviyorm. ☺️? Kim Carrey mesela deli ?? buz devrindeki Miskin karakteri de favorim ? neyse uzattım ?

Vampir Poe

Kayıtlı Üye
Teşkkür ediyorm. Çok güzel açıkladınız. @Vampir Poe @Mr. Şeytan
Ben ilk defa sizden öğreniyorum bunu, iyiki de ögrendim. daha önce kimsenin bana ögretmemiş olmasından ötürü kendimi çok cahil hissettim doğrusu.

Zira küçükken günlüğüm için özel şifre hazırladım ama bu anlattgnz sistematik.
Severim böyle şeyleri.
Hatta Akıl Oyunları nı, Enigma yı o tür filmleri çok sevmişimdir, dedektiflik te öyle çok zevkli geliyor bana. Zihinsel bir tatmin galiba. Bir şey izlerken zevk almak aynı zamanda kafayı çalıştırmak işte hatta kaliteli komedileri de sırf bundan ötürü seviyorm. ☺️? Kim Carrey mesela deli ?? buz devrindeki Miskin karakteri de favorim ? neyse uzattım ?
Bir video hazırladım. Cinayet zeka sorusu... Bu akşam paylaşacağım, hoşunuza gidecektir o zaman :)

YasayanEfsane

Kayıtlı Üye
Ben çözmüştüm ama birisinin çözdüğünü görünce hevesim kırıldı.. Basitti ama eğlenceli geliyor böyle şeyler :)

İbisu

Kayıtlı Üye
Seni pataklamaya mı, neyeee ooolum neyee

Burada ne yazıyor tam anlamadım ama "love" ile hakaret eden ilk türksün bana göre. ? Ben gül atıcam ama ?? yüzüne ?
hani bir ara dennise profil fotoğrafına siyah bir yaratık koymuştu ya o venom oluyor venom tarafını seviyor

Enneagram

Banlı Kullanıcı
hani bir ara dennise profil fotoğrafına siyah bir yaratık koymuştu ya o venom oluyor venom tarafını seviyor
Sagol İbisu sende olmasan bu çocugu anlamak zor.laştı iyice zaten. ☺️?
Venom yüzüne valla ben hasret kalmadım kendi çok seviyorsa da artıkın bilemicem.
Halim selim bi Dennis olsun yeter yaaaaanii☺️