Şifa Yetilerinin Açılması İçin

D

DAİMON

Herkes bunu yapamaz.
Denemeye çalışın ne demek istedigimi anlayacaksınız
1001 fatihayı bir günde okuyabilen kişiler sürekli zikir çekenden başkası değildir.
Beynin hazırbulunuşlugu ve nasip burada önem arzediyor.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Esimin nanasi bir saniye durmadan 24 saat okuyor kadincagiz. 98 yasinda :) uzun omrunu bilmem ama ne sifaci ne kendine hayri ne baskasina var. Ha okurken niyetini bilemem. Can tatli haci kadin bile olumden korkuyorsa bu yasinda oruc tutuyorsa bu sartlanma takdir edilir ayri ama iste detayli girersek olaya baska seylere gireriz. :)))

dhardhar

Kayıtlı Üye
@Metafizikçi bugun kolayca deneyebilecegimiz soucunu hemen alabilecegimiz bir dua var mi? Deney yapalim

D

DAİMON

Esimin nanasi bir saniye durmadan 24 saat okuyor kadincagiz. 98 yasinda :) uzun omrunu bilmem ama ne sifaci ne kendine hayri ne baskasina var. Ha okurken niyetini bilemem. Can tatli haci kadin bile olumden korkuyorsa bu yasinda oruc tutuyorsa bu sartlanma takdir edilir ayri ama iste detayli girersek olaya baska seylere gireriz. :)))
Ölüm korkusundan degil de Allah korkusundan yapıyor olabilir.
Bizler daha toyuz dünya gözümüzü kamaştırıyor onlar yalan dünyanın gerçeklerine gözlerini açıyorlar. Yaşlılık bu yönüyle rahmettir, nimettir. Nine bahtiyar olanlardan. Allah cümlemize ibadet zevkini duyursun. O yaşa gelmeden de duyanlardan olabilelim.

Ü

Üye silindi 58480

Günlük 1001 defa fatiha şerifeyi okumaya devam edenlerin şifa yetileri açılır ve gaybi bilgileri artar.

Günde 1000 kere Fatiha okursanız size sadece 1000 kg çeşit çeşit ilaç verilir.
O ilaçların verilmesi sizde bir şifacı rolüne bürünme telaşı oluşturadabilir. Çünkü 1000 Fatiha boşa gitmez. İlla ruhsal bir elektrik yüklemesi oluşur. Onu da zaten birilerine iletmek zorundasınızdır çünkü baz frekansınıza dönmeye programlısınız. Üzerinizde istidadınızı aşan haller oluşabilir ama kalıcı olmaz. Hatta herkesin bildigi üzere yıkıcı olur çok kasarsanız.

1000 Fatiha Şehitlere okunur. Askere okunur. Son zamanda niye dilime dolandı bilmiyorum ama halifeye okunur. O devrin alimine, padişahına vs okunur. Bu devrin kutbu azamı hala saklanıyor. Ona okunur. Yani öyle bir niyet ile o dua akımına yön verilmelidir ki ve öyle bir alıcısı makbul olan birine okunmalıdır ki, sizden 1000 tane haddi aşan Fatihadan razı olunsun.

Böylece istidadınız o 1000 fatihayı barındırabilir hale gelir. O bile o 1000 fatihayı hakeden kişinin hürmetine verilir. 4444 Salavat anca PEygambereSAV okunur mesela. Kendiniz için değil salavat bir Vedud ismini bile 1000 kere okursanız aşkı ile size soluk aldırmayacak kadar ihtiraslı biri çıkıverir karşınıza. Boğulursunuz.

Doktor 1000 kilo ilacı rastgele hastalara dağıtır mı ?
1000 Fatihayı okuyup şifacı olmak isteyen kişi bunu itibar için yapıyopsa başkalarının da frekansını bozar.

Ü

Üye silindi 58480

Paylaştıklarım çok eleştiri almaya başladı ( haklı yada haksız ) en iyisi biraz ara vermek

Hayır yanlış anlamayın ben havas ebced sayılar ve tekrarların hikmeti üzerine de 100den fazla yazı yazdım. Çok eleştiriliyordu o dönemde batıl mi bu işler Kuranda geçiyor mu diye.

Hatta yüzlerce esmayi tek seferde çekmenin zihinde nasıl bir block chain teknolojisi oluşturduğunu bile anlattım. Esma ile ilgili konularda zaten çok bile savundum.

Şimdi böyle bir ilim var. O konuda hemfikiriz.
Ama çok üst bir lig orası. Siz paylaşım yapmaya devam edin yine de.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Paylaştıklarım çok eleştiri almaya başladı ( haklı yada haksız ) en iyisi biraz ara vermek
Ben elestirmek yermek vs icin yazmadim. Sonucta fizik otesi yani metafizik varsa bile aslinda fizik disi degildir sadece daha kesfedilmemistir aslinda fizik disi birsey olamaz. Ben deneysel olarak uygulayalim derken sistematige dokmek istiyorum. Gercekten inanc parametresi diye bir parametre var mi yoksa brn ateistim ayni zikri duayi ben de soylesem ise yariyor mu? Yaramiyorsa inanc parametresini denkleme nasil sokariz ona kafa yoralim istiyorum.

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Ben elestirmek yermek vs icin yazmadim. Sonucta fizik otesi yani metafizik varsa bile aslinda fizik disi degildir sadece daha kesfedilmemistir aslinda fizik disi birsey olamaz. Ben deneysel olarak uygulayalim derken sistematige dokmek istiyorum. Gercekten inanc parametresi diye bir parametre var mi yoksa brn ateistim ayni zikri duayi ben de soylesem ise yariyor mu? Yaramiyorsa inanc parametresini denkleme nasil sokariz ona kafa yoralim istiyorum.
Sizlere hitaben demedim sorunuz gayet doğaldı. Ben son paylaştığım güncel konular hakkında bir çok kardeşimizin aklının karıştığını gördüm. Paylaştıklarımın uygulama şekilleri mantığa ters gelebilir Anlıyorum sadece kardeşlerimin mantıklarına sindirebilmeleri için ara vermek istedim
@dennisa

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Sizlere hitaben demedim sorunuz gayet doğaldı. Ben son paylaştığım güncel konular hakkında bir çok kardeşimizin aklının karıştığını gördüm. Paylaştıklarımın uygulama şekilleri mantığa ters gelebilir Anlıyorum sadece kardeşlerimin mantıklarına sindirebilmeleri için ara vermek istedim
@dennisa
@dennise

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
@dennise @dhardhar ama elbette bilgileri Allah’ın izni ile paylaşmaktan geri durmayacağım
Belki peygamber efendimizin bu hadisini bilirsiniz
Bildikleriniz ile amel ederseniz Allah bilmediklerinizi öğretir
Vesselam
Seviyorum sizi dostlar

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Zikir, beyinde belirli anlamlar taşıyan kelimeleri tekrar etme çalışmasıdır... Sadece Zaman ve mekânla, inançla kayıtlı değildir! İnşallah anlata bilmişimdir kardeşim vesselam

dhardhar

Kayıtlı Üye
Zikir, beyinde belirli anlamlar taşıyan kelimeleri tekrar etme çalışmasıdır... Sadece Zaman ve mekânla, inançla kayıtlı değildir! İnşallah anlata bilmişimdir kardeşim vesselam
Bir nevi belli bir frekans mi yaratiliyor yani hani mantralar gibi?

Lequor

Kayıtlı Üye
Hani görürüz dizilerde filmlerde cadılar büyücüler büyü yapmak için hokus pokus abra kadabra vs derler ben de zikirler ve mantraların bizim yaşadığımız dünyanın büyülü sözleri olabileceğini düşünüyorum. Açıl susam açıl gibi doğrusunu söylersen o istediğin etkiyi verecek mekanizmayı tetiklemiş olursun. Yanlışını söylersen de hiçbir şey elde edemezsin.

D

DAİMON

Hani görürüz dizilerde filmlerde cadılar büyücüler büyü yapmak için hokus pokus abra kadabra vs derler ben de zikirler ve mantraların bizim yaşadığımız dünyanın büyülü sözleri olabileceğini düşünüyorum. Açıl susam açıl gibi doğrusunu söylersen o istediğin etkiyi verecek mekanizmayı tetiklemiş olursun. Yanlışını söylersen de hiçbir şey elde edemezsin.
Her bir harf sayı her şey ama her eşy kendi içinde bir enerji barındırır.
İsterseniz anlamsızca sürekli '1' deyin
İlle bir şey olur iyi kötü köklü yüzeysel faydalı zararlı...
Tabi zikirde durum biraz daha farklı.
Zikir ibadettir. Yüce Allah ın biz insanlara tavsiye ettigi bir ibadet biçimi. Nitekim namazda bir zikirdir. Zikri, sayılı tesbihten ibaret sanmayınız. Zikir özünde Allah ın huzurundaymışcasına hulusi bir kalple ona rücu etmenin genel adıdır da.

Dünyada ise ilahi bir nizam söz konusu. Bazı ilimlerle bu sırlar deşifre edilmiştir.
Allah ın izni suretiyle bazı insanlar gayret ve istidadlarıyla ilham ve de ilim yoluyla edindiklerini insanlığın hizmetine sunmuştur.
Hatta Kuran ı Kerim de Harut ve Marut isimli iki melegin bazı sırları bazı insanlara öğretmek için gönderildikleri bile if. edilir.