Şeytanla Anlaşma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bu anlaşmada sadece 1 tane mi birşey isteyebiliyoruz ? Yoksa 1'den fazla isteğimiz olabilir mi ?

Ruhumu mu ?

Kesin cehennemliğim o ayrı birşey de zaten .
Burda bi konu açılmıştı yine şeytanla anlaşmayla ilgili , karşılığında ne alacak benden merak ettiğim bu .

Chery

Kayıtlı Üye
Ne yani ne istersek verecek mi bize ? İstediğimiz ölümsüzlük olsa bile ?

yapacağımdan değil ama merak ediyorum sadece

Chery

Kayıtlı Üye
hani 21.yüzyıl vampirleri diyoruz ya filmlerde izlediğimiz kadarıyla ateşle yok oluyorlar. 8 Komik kaçtı biraz ama :) ) Efsaneye göre yüzyıllarca yaşıyorlar. Peki böyle bir şey verebilir mi ?

Chery

Kayıtlı Üye
Peki nasıl bir sonla karşılaşacağımızın anlaşmasını yapabiliriz mi ?

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bende bilmiyorum ki.
Öğrenmeye çalışıyorum ama cevap alamadım henüz .

Chery

Kayıtlı Üye
:D Peki sadece şeytanla konuşmak istersek napıcaz?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Çok yanlış düşünüyorsunuz bir üye demiş ölümsüzlük tanrıya mahsus diye çok yanlış düşünüyorsunuz hele ki müslüman iseniz bu çok yanlış.Ölüm diye bir şey yoktur.Ruhun varlığına inanıyorsanız ölüm diye bir şey yoktur kendi dininizle çelişiyorsunuz birde gelmiş burada müslümanlık taslıyorsunuz.Fiziki olarak ölümsüzlük verebilceğini sanmıyorum şeytanın fakat müslüman iseniz fiziki hayattan sonrada bir hayat olduğunu bilirsiniz ruh yok olmaz çünki o ruh allahın parçasıdır müslümanlığa göre ki allah kendi parçasını yok etmez ister şeytan ister cin ister melek hepsi allahın parçasıdır önce bi bunu öğrenelim sonra müslümanlık taslarız. :)

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
O arkadaşımız bedensel olarak ölümsüzlükten bahsetmişti , ölümsüzlük tanrıya mahsustur diyen arkadaşımız da bedensel olarak ölmekten bahsetti zaten.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Son bir ekleme yapmak istiyorum zaten şuan ki bilinciniz ölümsüzlüğü istese bile asıl şuurunuz yüksel öz bilinciniz bunu istemez çünki dünya hayatının basit bir sınavdan ibaret olduğunu bilir ki buda islami bir bilgidir benden size.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Çok yanlış düşünüyorsunuz bir üye demiş ölümsüzlük tanrıya mahsus diye çok yanlış düşünüyorsunuz hele ki müslüman iseniz bu çok yanlış.Ölüm diye bir şey yoktur.Ruhun varlığına inanıyorsanız ölüm diye bir şey yoktur kendi dininizle çelişiyorsunuz birde gelmiş burada müslümanlık taslıyorsunuz.Fiziki olarak ölümsüzlük verebilceğini sanmıyorum şeytanın fakat müslüman iseniz fiziki hayattan sonrada bir hayat olduğunu bilirsiniz ruh yok olmaz çünki o ruh allahın parçasıdır müslümanlığa göre ki allah kendi parçasını yok etmez ister şeytan ister cin ister melek hepsi allahın parçasıdır önce bi bunu öğrenelim sonra müslümanlık taslarız. :)

komikleşiyorsunuz yani şuan ölüm yok öylemi ??? eğer ölüm yoksa sen bedeninle deil ruhunla yaşıyorsun bedenin yok senin ozaman :hurray::hurray::hurray:

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
komikleşiyorsunuz yani şuan ölüm yok öylemi ??? eğer ölüm yoksa sen bedeninle deil ruhunla yaşıyorsun bedenin yok senin ozaman :hurray::hurray::hurray:
Ben sadece fiziki dünyada ölümsüzlük istemenin mantıksızlığını ortaya koymaya çalıştım ki bu hayattaki bilincinizin böyle bir hakkı olamaz asıl şuur herşeyin farkındadır.Fiziki dünyada ölümsüzülük olsa ne olur olmasa ne olur...

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Ben sadece fiziki dünyada ölümsüzlük istemenin mantıksızlığını ortaya koymaya çalıştım ki bu hayattaki bilincinizin böyle bir hakkı olamaz asıl şuur herşeyin farkındadır.Fiziki dünyada ölümsüzülük olsa ne olur olmasa ne olur...

bu kadar olumsuz olmanıza gerek yok biraz pozitif olun müzlümanların sizinle bi alıp veremedikleri yok ki forumda biliyorum sizi ve hep müslümanlara saldırıyorsunuz insanların yanlışları olur eksikleri olur bu hristiyan içinde müslüman içinde ateistler içinde geçerlidir siz bü müslümanın yanlışını görünce saldırırsanız olmaz insanlık adına o yanlışı nazik bi biçimde söylemeniz yeterlidir ben müslümanım inşallah doğru yolu bulursunuz iyi forumlar

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
evet ta kendileri geliyorlar :) nasıl desem bi büyü yapıyorsunuz ve oı büyüde görevli cinler size yardım ediyor karşılığı varmı bilemiyorum vu bu kitabı yazanda tek tek denemiş bunlarıki resimlerini eliyle çizmiş ve şimdi iyi düşün şeytanla anlaşma yaparsan bunun gibi pis çirkin ve çokta ürkütücü varlıklarla arkadaş olacaksınız onlar yanınıza gelcek ve onlarla beraber negatifleşeceksiniz ..bide şu var o kadar cesaretliyseniz bi hadim çağırırsınız eli yüzü temiz nurlu (tabi bunun için çok uğraşacasınız ) bu hadim yaşar gidersiniz Allaha yakın olursunuz Allahın sevdiği kullardan olursunuz :)
İmzanı değiştirsene yazık ya :D :D :D :D :D SAKIN AÇMAYIN ÇIĞLIK SESİ VAR

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Arkadaşım Merhaba :

AsLında Söylemiyecektim Ama Sana Sağlam Bir Demon Daveti Lazım Ritüelleri Öğrenmen Lazım Koruma Çemberi Yapmayı Öğrenmen Lazım Kısacası Biraz Uğraşman Lazım Daveti Siteden Yada Netten Araştırarak BuLabilirsin ...

Bu Arada Tanrıya Defalarca Dua Ettim Dualarım Kabul Olmadı Diyorsunuz Daha Kutsal Kitaba Göz Dahi Atmamışsınız İçten Dua Etmişsiniz Tamam ama Yani Allah İçin Ne İbadet Yapmışsınız , Ne Şükür Etmişsiniz /Kutsal Kitabı Hiç Okumadığınızdan Belli Oluyor) Sonrada Zor Zamanlarınızda İşiniz Sıkışınca Allahım Beni Kurtar Allahta Duanıza Cevap Vermeyince Allah Beni Duymuyor Diyorsunuz Hayır Yaratıcı Her Dua Eden İnsanı Duyar Ama Kimi Duaya Kasten Cevap Vermez Kimide Olmuyacak Dualar Ediyolar Güzel Bir Söz Var Olmayacak Duaya Amin Denmez Kimisinede Hayırlı Olmayacağı İçin Veya Zamanı Uygun Olmadığı İçin Kabul Etmez Allah Herşeyin En Hayırlısı İster ...

demon çağırman için satanist olman lazım ayinlere katılman ve demonla sıkı bi pazarlığa girip anlaşman lazım ben kişiyi özel mesajdan aydınlattım inşallah onları uygularsa hem ahiretini hemde dünyasını karartmamış olur :)

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Evet :)
Ama öbür isteğim nolcak ona bi çare yok galiba ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...