Şeytani bir varlığı fiziksel bedende diriltmek mümkün mü?

Red Robit

Banlı Kullanıcı
yani diyorsunuz ki sizin neyinize tutunmaya çalıştığını görmeye çalışın teşekkür ederim umarım insanlara yardımcı olmuştur
"Bana büyü yapıldı ve büyü kötü bir şeydir" tarzındaki peşin yargı ve fikrinizden vazgeçin, sadece izleyin; görceksiniz ki büyünün üzerinizdeki tesiri, sizin yargı ve fikriniz sırf kötü yönde olduğu için sizi kötü etkiliyor. Başınıza gelene tarafsız, arzu ve korku olmadan umarsızca yaklaşabilirseniz bir çocuğun düşe kalka yürümeyi öğrenmesi gibi, size yapılan büyü de sizi zamanla çok harika biri haline getirecek. Unutmayın, büyü değil; onun hakkındaki yargı ve fikirleriniz incitiyor sizi. Kendi tarafınızı tutup ajitasyon yapmayı terkedince, büyü tek başına kabul edilmiş ya da edilecek bir duadan daha faydalı hale gelebilir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
büyü tek başına kabul edilmiş ya da edilecek bir duadan daha faydalı hale gelebilir.

Örneğin hastalanman ölmen için büyü yapıldı, ölmüyorsun ama yaşıyorsun da sayılmaz, yapılan şeylerin bedenini etkilediğinin farkındasın, bunu nasıl dönüştürebiliriz bizim iyiliğimize işte sorun bu.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Örneğin hastalanman ölmen için büyü yapıldı, ölmüyorsun ama yaşıyorsun da sayılmaz, yapılan şeylerin bedenini etkilediğinin farkındasın, bunu nasıl dönüştürebiliriz bizim iyiliğimize işte sorun bu.
İyilikten kastı gelişmen kendini geliştirmen. Diğer sorununa gelince büyünün işleyişini dennise yazmıştı sana kendini kendine kullandırıyor kendine zayıflama hasta olma motivasyonu verdirtiyor intihar etmen ve ölmen için motivasyon veriyor ve bu da aklında seni intihara itecek düşünceleri parçaları gereken neyse bir araya getirmene sebebiyet veriyor örneğin kendinizi başarısızlığa motive ederseniz bir beceri oyunu oynasanız oyunda engellerin olduğu kısmı geçersiniz ama en saçma yerlerde yanarasınız hataya itersiniz kendinizi bilmezseniz bunun farkında olmazsınız farkında olmayınca emeğiniz doğrultusunda engelleri aşarsınız ama en olmayacak yerde dediğiniz yerlerde zor soruyu yapıp kolay soruda hataya düşersiniz ittirirsiniz kendinizi

Red Robit

Banlı Kullanıcı
Ölmem için sanırım beş veya altı kez büyü yapıldı, elbet büyük kısmı çocukken :^) Akrabalarım eksik olmasınlar, çocukluğumun nerdeyse tamamı ki korkutularak veya da ölümcül badireler atlatarak geçti. Fakat bunca kötülüğün arasında kendime, gerçekte ne olduğuma acıktım ve kendimi bulduğumda, yaklaşık sekiz küsür senedir bi' kez dahi grip bile olmadım. Şimdi, beni böyle güçlü kıldıkları için nasıl kızabilirim akrabalarıma? Hissettiğiniz kötü duyguların sorumlusu büyü de değil, size büyü yapanlar da; kendinizi bilmeyişinizde arayın çektiğiniz acıların nedenini.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
kendinizde şüpheye yer bırakmayın diye de anlatabiliriz dediğinizi öldürme ve hasta etme büyüsünde auranıza da zarar gelmesi gerekir aura zayıflarsa hastalık da gelir auranızı kendinizi güçsüzleştirmeye güçsüz düşürmeye zayıflatmaya çalışıyor olabilirsiniz büyüden dolayı farkına varın ve bu motivasyondan kurtulmaya çalışın şifaya ve pozitif enerjiye motive edin kendinizi

Red Robit

Banlı Kullanıcı
Tarafsız izleyebilmek gözü güçlendirir ve güçlü göz, güçlü mide demektir. İnsanın içindeki samuray, onun midesidir ve bir insan en fazla midesi kadar güçlüdür. Kötülüğün kötü olduğunu kim söyledi? Bir dostum düzenli şekilde vücudunu arıya sokturuyor ve yıllar içinde arı zehrini tolere ede ede bünyesi öyle sağlam hale geldi ki buz gibi havada üzerindeki ıslak elbise vücudunda kuruyor. Gene başka bir arkadaşım el atından belli yılanların zehrini getirtip vücuduna çok küçük miktarlarda zerk ediyor ki ömrümde henüz onun kadar akıllı, güçlü ve ister psikolojik anlamda olsun, gerekse de fiziksel manada o gibi dirayetli birini daha görmedim. Kötülük değil, tolere edememek, yani hazımsızlık hasta eder. Bunun dermanı da acıya kendi tarafını tutmadan tarafsız şekilde bakabilmektir...

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Tarafsız izleyebilmek gözü güçlendirir ve güçlü göz, güçlü mide demektir. İnsanın içindeki samuray, onun midesidir ve bir insan en fazla midesi kadar güçlüdür. Kötülüğün kötü olduğunu kim söyledi? Bir dostum düzenli şekilde vücudunu arıya sokturuyor ve yıllar içinde arı zehrini tolere ede ede bünyesi öyle sağlam hale geldi ki buz gibi havada üzerindeki ıslak elbise vücudunda kuruyor. Gene başka bir arkadaşım el atından belli yılanların zehrini getirtip vücuduna çok küçük miktarlarda zerk ediyor ki ömrümde henüz onun kadar akıllı, güçlü ve ister psikolojik anlamda olsun, gerekse de fiziksel manada o gibi dirayetli birini daha görmedim. Kötülük değil, tolere edememek, yani hazımsızlık hasta eder. Bunun dermanı da acıya kendi tarafını tutmadan tarafsız şekilde bakabilmektir...
mideden kastınız nedir :(