Şeytan ile anlaşma yapmak...

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Ben dun aksam denedim hicbirsey olmadi neyi yanlis yapmis olabilirim fikriolan varmi ? Bir ucgen cizdim ilerisinede daire icinde pentegram ve dairenin icindedurup ezbere okudum. Tek eksigim parsomendi ki aslinda parsomene kanimla yaziyi yazdim ama el degmemis bulamadigim icun internetten siparisle a4 boyutunda parsomen aldim ondan mi acaba yoksa dairede falan mi bir yanlisim var ? Oneself ne diyorsun sen bilgili gibisin

Bu uygulamanın tam hali olmadığı gibi orjinal haliyle bile herkes tarafından uygualabilir değildir. Demonoloji bilgisi ve inisiyasyon gerektirir.
Konunun altında Şeytanla anlaştığı söylenilen kişilere bakın isterseniz hepsi okült konular hakkında bilgili insanlar urban grande papaz, cornelius kabalist ve bu insanlar ritüel bilgisine sahip konuya vakıf insanlar. Sizin bu uygulamayı yapmanız için çok fırın ekmek yemeniz gerekiyor.

Ebus0914

Kayıtlı Üye
Tam halini nerede bulabilirim? Heryerde sadece bu sekli var. Yardimci olurmusunuz?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Tam halini asıl kaynağından bulabilirsiniz Bazen bu tür bilgiler kanallardan alınan bilgilere dayanabiliyor orada bir majisyen olmadan kaynağa gidebilmek pek mümkün değil diye düşünüyorum gene de daha yetkin birisinden fikir isteyin.

Champagne

Kayıtlı Üye
Ben bunu uzunca bir süredir düşünüyodum ve kesin kararımı verdim ama nasıl yapacağım hakkında herkes gibi benimde en ufak fikrim yok. Ne yapmam gerekiyo ve şeytan beni buldu demişsiniz, sizi nasıl buldu? Bu antlaşmanın nasıl olduğunu bilen biri bana her hangi bi yerden yazabilirmi

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Eski bir konu ve geçerliliği yok. Şeytanla anlaşma konusunda yeni konu açmayın burada bunun bir formülü verilmez. Bu site de diğer siteler gibi tck ya uyumlu olmak zorunda. Derin internet sitelerinde araştırma yapmanız gerekmekte ama bir çok dili öğrenmeden o forumlardan da bir sonuç alamazsınız. Eğer bir güçlü varlıktan isteğiniz varsa türkçeye hakim olan bir dilden ziyade bir çok dili bilmeden o sonuca ulaşmanız mümkün değil.

X6K3

Kayıtlı Üye
Paylaşılıp paylaşılmamasının TCK ile bir alakası yok, kurallar gereğince paylaşılmaz ve paylaşılırsa hem paylaşan ceza alır hemde uygulama etkisiz hale geçer. Az önce dediğim gibi paylaşıldığı an etkisi gider, bu yüzden değil derin web en kıdemli hocalardan bile öğrenseniz fos -direk yemek tarifi alır gibi davet alırsanız tabii-.. Ayrıca varlık daveti yemek yapmaya benzemez, yemek yapınca bile en ufak hatada yemek bozulabilirken varlık davetinde en ufak hatada hayatınız kayabilir. Bu işleri eskiden -2011-2015- bende araştırdım ve zamanla ilgim azaldı, davetler dizi/filmlerde görüldüğü gibi olmuyor ve sonuçları çok keskin bir bıçak gibidir. Tutturamazsanız -aynı yemek yaparken ki gibi- kendinizi kesersiniz..

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Kardeşim büyü kitapları gerçek kitaplar onlarda ki uygulamalar da aklının almayacağı şeyler var. Ne alakası var formülü paylaşınca etkisi gidecek diye. X bir varlığın tek üyesiyle yapılan anlaşma mı genel olarak varlıklarla anlaşmamı. Aradaki farkı bilmiyor musun? Tck la nasıl alakası olmasın. Biri gerçek formülü bulur da paylaşır uygulaması durumunda yaşayacağı şeylerin sorumlusu kim olacak? Böyle bir site açtınız böyle bir şey paylaşılmış ve kontrol etmediniz mi? Yada bu kanun da yasak değil mi? Bu soruların cevabını sen tck la bir alakası yok diyerek de vermeyeceksin. Kendi varsayımlarınızın önünde bazı etkenler var bunu da düşünün.

X6K3

Kayıtlı Üye
Hayır yasak değil çünkü bu tür elle tutulur -somut- olmayan kavramlar/yasalar kanunda yer almaz/alamaz -tipik durumlar dışında, örneğin büyü yapmanın dolandırıcılık sınıfına girmesi gibi-. Kitaplarda bulunan uygulamalar bilgi niteliği taşır ve geçersizdir -şifreli ve bazı harici özel duruma sahip olanlar hariçtir-. Formüller şahsa özgü olduğundan dolayı tektir, kapı aynıdır ama anahtar farklıdır bu nedenden etkisizdir. Siz o uygulamayı aldığınız an uygulama geçersizleşir ve sahibi cezalandırılır. Bu kitapları üstatlar son zamanlarında ölecekleri için öğrencilerine bilgi kaynağı olması için yazarlar. Biri gerçek formül paylaşacak kadar ilerlerse paylaşacak salaklığı göstermez, hadi diyelim gösterdi, direk uygulama iptal edilir ve ceza alır. Bırakın paylaşmayı sohbet sırasında kısmi olarak bile bir şey derse çok ağır cezaları vardır -ölüm,sıkıntı,yetenek iptali vs.- Sitede bu tür uygulamaların çıplak biçimde sansürlenmeden paylaşılması yasaktır ve böyle bir çıplak uygulamayı şimdiye dek forumda görmedim, daha önce paylaşanlar oldu ve gerekli uyarılar yönetim tarafından yapılarak konular kapatıldı/sansürlendi. Dediklerim bir varsayım değildir, çok bilmiş şekilde insanları yanıltmayı bırakmanızı tavsiye ediyorum, lütfen tamamen bilgi sahibi olmadığınız konularda bilgi sahibiymiş gibi açıklamalar yapmayınız! Yazdıklarımdan şüpheniz var ise, forum yetkililerine danışarak soru yöneltebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sevgi ve ışık sizlerle olsun.

Keira

Moderator
Tartışma yaratacak üsluplardan kaçınmanızı öneriyorum. Birbirinizin fikirlerine saygı gösterin.

X6K3

Kayıtlı Üye
Daha önce belirttiğim gibi tüm görüşleri anlayışla karşılıyorum, ancak ilgili üye yanlışında ısrar edince diğer üyelerin yanlış bilgilenmemesi amacıyla yanıt verdim tekrardan. Sizden ricam hangi tarafın doğru olduğunu belirtmeniz, böylece üyeler daha doğru bir şekilde karar verebilecektir. Teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
X6K3 yüzde yüz doğru yazdıkların.

Eyoo87

Kayıtlı Üye
Kitaplarda bulunan uygulamalar sadece bilgi niteliği taşır demek çok yanlış 2017 yılındayız artık internette çoğu majikal order’ın bütün külliyatları uygulamaları var. En basitinden küçük defetme pentagram (KDPR) ritueli rituelik majiye girişdeki en temel uygulamardan. Bu uygulamayı internetde binden fazla yerde bulabilirsin. Bu uygulamanın geçersiz olduğunu göstermez. Tabikide bazı konularda formüller şahsa özeldir. Ama bir uygulamanın bir temeli vardır. Majisyen kendine göre uygulamayı düzenleyebilir. Bu uygulamayı geçersiz kılmaz. Örneğin KDPR’nin Thelemic versiyonu Star Ruby gibi herkes kendi inancına görüşüne göre uygulamayı düzenler. Zaten gerçek bi majikal order majisyen adayına rituel de kullanılıcak bütün malzemeleri vermez kendi yapmasını hazırlamasını ister. Mesela bir evokasyon için gerekli olan çağırma duası bu duayı aday kendi yazar. Lamenini kendi hazırlar. Rituel bir sanattır. Hazıra konulmaz konulursa başarılı olunmaz. Bu tabikide benim görüşüm...

Sağlıcakla...

X6K3

Kayıtlı Üye
Selamlar @Eyoo87,

Belirttiğim gibi; "Kitaplarda bulunan uygulamalar bilgi niteliği taşır ve geçersizdir -şifreli ve bazı harici özel duruma sahip olanlar hariçtir-." burada belirttiğim "uygulamalar" anahtarı şahsa özgü olan "büyü" niteliğinde ki uygulamalardır. Anahtar ve kapı farklı olduğu için etkisizdirler, başkasına geçtiği anda da zaten tamamen etkisini kaybeder. Yoksa dediğiniz gibi durumlarda bir etkisizlik/iptal durumu -genel uygulamalarda olduğunu gene belirteyim, şahsa özgü olanlar iptal edilir paylaşılırsa- yoktur.

cadıı85

Kayıtlı Üye
Çok zor durumdayım, şeytanla anlaşma yapmak istiyorum fakat anlaşmadan sonra yaşıcaklarım beni korkutuyor.Birisi bana anlaşma için 3ay şeytanla beraber olmam gerektiğini söyledi anlaşmaya bağlı kaldığım süre boyunca istediğim çoğu şey gerçekleşecekmiş.Aslında ben farklı şekilde güç sahibi olmak istiyodum lakin durumum buna müsait değil müslüman bi cin almak isterken şeytanla anlaşma yapmanın daha kolay olduğunu öğrendim.

Şeytanla anlaşma için ne gerekiyor

Bende anlaşma yapmak istiyorum

origanum

Yönetici

Onun da her anlaşma yapmak isteyeni beklemediğinden emin olun önce. Öyle her isteyene gelmez, çünkü enerjisini değerli bulmaz. Çok yüksek titreşimde enerjiye sahip olması gerekir insanın ki cezbetsin ve anlaşma yapmaya değer görsün. Şöyle düşünün jet sosyetenin kumar masasındaki meblağ ile sokak arasında zar atan garibanınki bir midir? İnsanla boşuna anlaşma yapmaz, kendi denginde insan da olmaz, ateşe değince yanmamak mümkün mü, bu yüzden çok dayanıklı olanı ile idare eder, kendi de değil elemanlarından bir aracı ile olur bu anlaşma haliyle. Gücünüz yeterli ise o sizi zaten bulur, zira gerekli gücü olan yaydığı frekans ile otomatikman görüşme isteğini ulaştırır, görüşme sırasında sizden harcanan enerji miktarı hayatta kalmanıza yeter ise uygunsunuz demektir. Anlaşma karşılığında vereceğiniz bedeli ve isteyeceğiniz şeyi düşünmeye başlayabilirsiniz, işin olması için gereken enerji miktarı ile vereceğiniz enerjiler eş olmazsa yine ölürsünüz.

Çok zor durumdayım, şeytanla anlaşma yapmak istiyorum fakat anlaşmadan sonra yaşıcaklarım beni korkutuyor.Birisi bana anlaşma için 3ay şeytanla beraber olmam gerektiğini söyledi anlaşmaya bağlı kaldığım süre boyunca istediğim çoğu şey gerçekleşecekmiş.Aslında ben farklı şekilde güç sahibi olmak istiyodum lakin durumum buna müsait değil müslüman bi cin almak isterken şeytanla anlaşma yapmanın daha kolay olduğunu öğrendim.

Şeytanla anlaşma için ne gerekiyor

Birilerinin söyledikleri ve piyasada yazılı olan herşey külliyen yalan. Öncelikle zor durumunuzu gidermek için şeytanın size birşey vereceği koca bir palavra ama 3 ay kısmı daha beter bir palavra. Sizin buna inanmış olmanız ise çok acı. Ama insan çaresiz kaldığında mantığı devre dışı kalabilir. Bizim konulara aşina olmadığınız zaten belli bilmediğiniz için de bunları düşünmüş olabilirsiniz tabi.
Dediğim gibi sizin şeytanla anlaşma yapmanız zaten söz konusu değil. Bu işler belirli bir kökten gelen ve eğitilen bazı insanlara hastır. Bu işleri yapabilecek seviyeye gelmek onlarda bile bir ömür boyu sürüyor. Müslüman cinden kastınız hadim edinmek sanırım bu tabi ki zor evliya gibi olmanız lazım. Ama şeytanla anlaşmanın daha kolay olduğu kısmı da gerçek değil.
Kısaca istediğiniz her ne ise farklı şekilde elde etmeniz gerekiyor, eğer sizin yapabileceğiniz ve çaba sarfetmeyi gerektiren birşey ise çalışıp da yapın örneğin iş dünyası, zenginlik. Birisinin sevgisini kazanmak ise o kişiye kendinizi sevdirecek iyi bir insan olun. Ama sizin çabanız dışında olabilecek birşeyse olmazı oldurmak istiyorsanız bu işi meslek olarak yapan birine gidin ve tertemiz yaptırın, sonra keyfini sürün.

Red Robit

Banlı Kullanıcı
Şeytanla anlaşmak, şeytanlaşmak ve bir perspektif kazanıp yalnızca o iğne deliğinden seyretmek evreni. Şeytan Allahʼa düşman farzedilir, fakat işin inceliği, yaradılanlar ve yaradılış Tanrıʼnın aynasıyken şeytan Rahmanʼın celali yönünü simgeler ve altını sınayan ateş gibi, özü apaçık eder. Unutulmasın el-Kebir Allahʼın ismidir ve bütün kibirlenmeler Allahʼın aynalardan görünmesidir. Şeytan da cemali yöne muhalif olarak celali cihetin kutbudur. Ve bir insan şeytanı layıkı veçhile tanıdığında, -ki buna değecek insanlar her ilçede bir elin parmaklarını geçecek değildir ve hem de bu insanların böyle bir merakı olup-olmaması da ayrı bir sorunsaldır- kişi şeytandan daha şeytan olur, hırs ve öfke babında gerçekten de tuttuğunu kopartabilecek bir seviyeye ulaşır, hatta şeytandan alacağı derslerle hipnoz ve idare sanatı olan manipülasyonu öğrenerek dilediğini dilediğince herhangi bir yola sokabilir veya kişiyi en emin olduğu yoldan bile çıkarabilir. Böyle bir kişi elbette yeterince sadık ve canını dahi gözardı edebildiyse şeytan uğrunda şeytandan yaradılışın en nihai hikmet ve maksadını da dinleyebilir bizatihi, çarpıtma veya yönlendirme olmaksızın. Ama böyle birisi bir il içinde yine bir elin parmaklarını geçmez, ki zaten o insanlar da öyle absürt işlerle meşgullerdir ki böyle bir muratları yoktur. Söyleyebileceğim tek şey neredeyse hiçbirimizin kendine ait bir bakış açısı yok. Büyük güçlerin görmemizi istediği şeyleri, görmemizi istedikleri şekilde görebileceğimiz bir tarzda eğitilip yetiştiriliyoruz. Bu yüzden kimsenin şeytanı küçümsemesine aldırış edilmemeli, insanı şeytandan daha aşağı kılmaya önyargıları yeterken bu küçümseme hiç kimseye zerrece menfaat kazandırmayacaktır. Bilgi güçtür ve ne kadar yalnız ve de kimsesiz olduğumuzu düşününce ise güç her şeydir. Şeytan bile Allahʼın sırrını bilmek, sır olmak noktasında eğer yeteri kadar samimiyseniz çok etkili bir vasıta olabilir. Kötülüğü zayıflığınızda arayın, günahları ise kendi nefsinizde. Saygılarımla.