Şeytan Geçirmez Kalkan Yapımı

Pioneer

Kayıtlı Üye
Name-i Peygamber konusu tamamen uydurmadır. Sakın denemeyin, daha çok musallat alırsınız üstünüze.

nohot

Kayıtlı Üye
İlginçmiş...Demir ve tuz daha önce hiç duymamıştım...Güzel bilgi,teşekkürler arkadaşım!

klaroline

Kayıtlı Üye
​çok teşekkür ederim benimde bu konuda çok yardıma ihtiyacım vardı ,denedim ve artık bir şey olmuyor.

Amele

Kayıtlı Üye
Name-i peygamberi çok etkili duadır fakat unutulmamalıdır ki cinlerin de bizim gibi hayatları vardır , yakın akrabaları gibi birçok ilişkisi olduğu varlıklar vardır , bu dua eğer yastık altına konulursa size bulaşan cin yanar ve iki ihtimal vardır ya çekip gider yada ona zarar verdiğiniz için daha birçok cin size bulaşabilir.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Bu mektubu daha önce araştırmıştım ve bir islami soru sitesinde şu yazıyı görmüştüm.

" Peygamber Efendimiz (sav)'in cinler için yazdığı ve Name-i Peygamberi -Cin Mektubu- denilen bir dua olduğu söyleniyor; bunun aslı var mıdır?

- İntertte dolaşan bu rivayeti, el-Mevduat (Uydurma rivayetler) adlı eserine alan ünlü hadis alimi İbn el-Cevzî, “Bunun uydurma olduğunda hiç şüphe yoktur” diyerek değerlendirmiştir.(bk. a.g.e, 3/169). Beyhakî “Delailu’n-nübüvve” adlı eserinde(8/188) “Bu rivayetin uydurma olduğunu ve hadis olarak kullanılmasının caiz olmadığını” belirtmiştir. Bu rivayetin uydurma olduğunu yazan şu kaynaklara da bakılabilir: “ Suyutî, el-leâliu’l-masnua, 2/292; Muhammed Tahir b. Ali el-Hindî, Tezkiretu’l-Mevduat, 1/212)"

Bilginiz olsun.

hadess

Kayıtlı Üye
cin mektubu adı altın da bir çok görsel bulunmakta lakin hangisi doğru olanı bilinemiyor malesef bende bundan 2 yıl önce araştırdım musallt durumu vardı çok uğraştım kurtuldum sonunda şu anda bir adet dii cinim var hafta en az bir kez geliyor sık sık geldiğidde oluyor ilk önce ayak seslerini duyuyorum sonra yanıma yatağıma gelip başımı okşuyor yanıma uzanıyor bir kaç dakika sonra kalkıp giiyor musallat durumunda gittiğim hocaya tekrar gittim cinle görüşmeyi denedi ama başaramadı 1 hafta sonra tekrar gittim dişi olduğunu sna zarar vermeyeceğini seni korumak için geldiğini söylemişti
daha sonramuska bulan biriyle tanıştım beni rahatsız eden birşey vardedim oda baktı hocanın dediklerini bir bir söyledi en sonda teyzemin manisadan arkadaşı geldi eşiyle beraber onunda cinleri vardı durumu anlattık almak istedi ama almadı oda hocanın dediklerini söyledi korkmamamı hatta konuşmaya çalışmamamı söyledi sadece seni korumak için geliyor kontrol edip gidiyor dedi iletişime geçmeyi dene geldiğinde demişti newden bunu dedi bilmiyorum açıklamadı sadece konuşmaya çalış diye tembihledi bu yüzde pc ye indirdiğim bir çok cin mektubunu evime almıyorum korkmuyorumda değil hani ZİRA BU ARALAR EVDE BANA AİT EŞYALARIM KAYBOLMAYA BAŞLADI

AMA DOĞRU CİN MEKTUBU NU BİLEN VARSA BANA BİR ŞEKİLDE ULAŞTIRSIN

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sirkeli suyu demir bir kolyeye ilave edersek yani bardak gibi içine koymak anlamında kombo olarak korunmuş oluruz

RoyalArch

Kayıtlı Üye
sirkeli suyu demir bir kolyeye ilave edersek yani bardak gibi içine koymak anlamında kombo olarak korunmuş oluruz

güzel fakat bunlar yetersiz değil mi? En başta inanç olması gerekmez mi? enerjiye,korumaya vs. inanmayan kişi için bir tesir göstermez bence. enerjiye inanan üzerinde çalışmalar yapan içinse bu tür şeylere gerek duymaz zaten. Yinede teşekkürler. rahatsız edilenler için basit ve etkili bir uygulama olabilir =)

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
Cin mektubu diye bi sey yoktur arkadaşlar bir kişide çıkıp ben cin mektubuyla cin musallatını engelledim diyemez çünkü yoktur ve bu bende çok kullandım denedim duanın güç kaynagı yoktur bu mektuplada kimse ne cin kaçırmış nede yakmıştır ben daha raslamadım bende çok denedim hiç bir etkisi yok

enesuynk

Kayıtlı Üye
mektubu diye bi sey yoktur arkadaşlar bir kişide çıkıp ben cin mektubuyla cin musallatını engelledim diyemez çünkü yoktur ve bu bende çok kullandım denedim duanın güç kaynagı yoktur bu mektuplada kimse ne cin kaçırmış nede yakmıştır ben daha raslamadım bende çok denedim hiç bir etkisi yok
şimdi öncelikle olayı şuradan ele alalım cin mektubu rivayetlere göre Peygamber efendimiz (sav) zamanında bir sahabeye cin musallat olması dahilinde hz. Muhammet efendimiz tarafından hz. Ali (ra) eli ile yazılmıştır dikkatinizi çekmek istiyorum hz. Ali tarafından , şimdi bu tip yazılarda ve hatta büyüde bile kişi yazıya kendi enerjisini aktarır burdaki şahıs hz. Ali onun enerjisinden bahsediyoruz böyle düşününce o zamanki yazılmış cin mektubunun etkisinin bu denli olması normal olarak degerlendirebiliriz , gelgelelim bu zamanda hz. Ali gibi bir enerjinin bulunmadığını göz önüne alırsak aynı etkileri gösterecek bir cin mektubu olanaksız ama korunma amacı için şahsen ve kendi gözlemlerimce uygun olduğunu düşünüyorum , ki birçok arkadaşım bu mektup sayesinde kurtulmuşlardır . bendeki örneğini isteyenlere ulaştırabilirim , tabiki enerjisine güvendiğiniz birine yazdırırsaniz etkisini görebilirsiniz saygılarımla . İyi forumlar

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
peygamber efendimizin yazdıgını sanmıyorum yazsaydı bütün dünyada işe yarar bi sey olarak kabul edilirdi museviler hırırstiyanlar bu mektupla iyleşirdi bi tane tedavi olan hasta bu mektupla yok duanın güç kaynagı yokkkkkkkkkkkk küçük çaplı parazit cinlere etki ediyor göz parden açıksa dener görürsün bu duayı 20 tekrar yazıp taşısan bile bi seyi ırgalamaz

bizim müslümanlar böle bi sey doru yada yalnış olsun içinde peygamber efendimiz konuşulsun yeter onda diretiyorlar bu duayı peygamber efendimiz yazmamıştır sadece sölenti celcelüyete bile bu mektuptan 100 kat etkili

enesuynk

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım burda yok diyerek kukremenin kimseye bir faydası yok öncelikle bunu anla canım kardeşim , şimdi sen diyorsunki ''ben şu zamana kadarki yaşantımda cin mektubundan ne fayda gördüm , nede fayda göreni gördüm. '' şimdi anladığım kadaryla sizin beyanatiniz bu ve kendi görüşünüze göre cin mektubu diye birşey yoktur . Öncelikle yazınızda şunu düzeltmek isterim cin mektubunu zaten Peygamber efendimiz yazmamıştır , yukarıdada belirttiğim gibi rivayete göre Peygamber efendimiz söylemiş Hz. Ali kağıda dökmüştür , şimdi sen diyeceksinki adi üstünde rivayet kanıtı yok , canım kardeşim zaten bütün hadisi şerifler günümüze rivayet yolu ile ulaşmadı mi soruyorum sana . Biz müslümanların yaşantısına 2 şey ışık tutar biri kuran-ı kerim diğeri sünneti seniyye değil midir . sünneti seniyye nedir bilmez misin , Peygamber efendimizin yaşayış tarzı , hal ve hareketleri , olaylara karşı tutumudur bizim örnek olarak almamız gereken insan modeli şüphesizki odur . Öyle ise Hz. Muhammet efendimiz böyle bir durumda bahsi geçen hal ve hareketi takınmış ise bizimde onun izinden gitmemiz gerektiğini düşünüyorum . Hem bendeki ve birçok örnekte Besmele ile yani Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla diye başlar , şimdi soruyorum sizlere eğer bu mektup işe yaramaz ve hurafe olsaydı sizce yüce Allah onun kendi adı ile başlamasına musade eder miydi ??? Bu arada sevgili arkadaşım sen bu mektubun faydasını görmedin diye kesin hükümde bulunman yanlış ben dahil forumdaki arkadaşlarımız fayda gördüğümüzü beyan ettik . istersen bizede yalancı diyebilirsin bu sana kalmış ama nacizane tavsiyem ulaşamadığın ciğere mundar demeyi kesmelisin . İyi forumlar

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
tamam konuştukların çok güzel ve halkı ama söle şu acıdan bakın bide bu duayı peygamber efendimiz eyerki yazdıysa o zaman bu dua ne olur olur onun sözü yere düşmesin diye melekler üzerine titrerdi ama bakın arkaşım din kardeşim ben 20 yıldır denemediyim metot kalmadı nerdeyse allahın bir çok isminin berhetiye olsun izmi azam olsun esmai hüsna olsun görevlilerini ve güç alanlarını biliyorum seytanı yakan en güçlü görevliler kırmızı ifrit üzeri beyaz tesirli yakanda altın sarısı olan hüdamdır onuda bu namei peygamberin hüdamı bunlardan biri deyildir bu dua yalnızca bir söylemdir gerçek oldugu meçuldur kurani kerimde geçmiyor ve etki alanı yok kardeşim

enesuynk

Kayıtlı Üye
Canım kardeşim sen bu işlerin içindesin demek istediğimi anlayabilecek kapasitedesin şimdi şöyle düşünürsek cinler birer virüs olsun ve dualarda birer antivirüs olsun . Böyle düşünürsek her virüse ayrı bir antivirüs etki etmektedir . antivirüsler 4-4 lük yazılım yapıldığı zaman etkilidir , aynı şekilde dualarda gerekli uygulamaları tam olarak yapıldığı zaman maximum etki alabiliriz , şimdi cin mektubu antivirüsunu ele alalım orjinal hali peygamber efendimizin ağzından , hz. Ali tarafından yazılmış yani programlanmış ve maximum etki alınmış ama bu sadece bir kere olmuş yani zaten aynı etkileri bu zamanda almış olsak her önüne gelen cin mektubu yazardı ve cinler için yaşanılmaz bir dünya oluşurdu , işte tam bu sebeple bizim yazdığımız yani programladigimiz cin mektubu otomatikmen demo versiyon olmuş oluyor yani bu nedir : tamam bizim yazdığımız cin mektubu tam performans değil yani zarar verici değil sadece korunma amaçlı , umuyorum canım kardeşim anlamak istediğim şeyi anladın . Saygılarimla iyi forumlar .

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
duanın hiç bi etkisi yok küçük toz gibi yeşil bi sey geliyor seytanı gıdıklıyor hiç bir etkisi yok 3 fatiha okusan 20 kat büyük melek geliyor

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Şeytan geçirmez kalkankar bile görüyorum acaba benmi yanlış okuyorum yoksa onlarmı öyle yazıyor çok ilginç 3 fatiha 5 ayet el kursi okuduktan sonra melekler iniyormuş ilginç gerçekten.

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Hasan Karacadağ onca film çekti anlattı siz hala akıllanmadınız ne olursa olsun Allah'tan istemek gerekir... Çünkü Allah'ın izniyle mukayese olur herşey... Eğer bir kişiye böyle şeyler muhattab olmuşsa buda onun sınavıdır. Şuan bulunduğum ülke çok pis bi ülke öyleki gece gündüz aldırış etmeden heryere küçük abdestini yapıyorlar ozamn bu insanların soyu kuruması gerekirdi... siz kaynarsu döktünüz diye size bulaşacak değildirler dediğim gibi herşeyde Allah'ı arayın...

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
sizi ne tuz nede sirke nede dua kurtarır basit parazit cinlere etki eder hepsi bu asıl koruma kalkanı yapmak çok zordur çok emek ister düşünün o duanın görevli cini bir yumurta büyüklüyünde size gelen bir adam büyüklüyünde sizce ne olur