Sevgilimin Benden Başkasını Görmemesi

aiai1010

Kayıtlı Üye
Sevgilimin benden başkasını görmemesi ya da bunu da içine alan bir büyü, maji, ritüel veya bu tarz da bana yardımcı olacak herhangi birşey için yardım istiyorum sizden. Bu arada göz bağcı denilen şeyi, artık kinezi mi maji mi bilmiyorum yaptım. İşe yaradığına inanıyorum çünkü sevgilimle ayrıldıktan 2 ay felan sonra denedim ve şuan tekrar çıkıyoruz. Ama ben daha kuvvetli birşey istiyorum, benim eksiklerimi veya normalde benden soğuyacağı şeyleri görmemesini, hatta köpeğim olmasını istiyorum. Bu intikam gibi birşey değil ona aşık olduğum için onu kaybetmemek için istiyorum.

aiai1010

Kayıtlı Üye
Bir de ek olarak yapacağım şey için malzeme lazımsa çok abartılı olmasını istemiyorum. Yok kurbağa bacağı, martı gagası. Çünkü ailemle yaşıyorum, bunu yapıcak ortam pek mümkün değil.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Sevgilimin benden başkasını görmemesi ya da bunu da içine alan bir büyü, maji, ritüel veya bu tarz da bana yardımcı olacak herhangi birşey için yardım istiyorum sizden. Bu arada göz bağcı denilen şeyi, artık kinezi mi maji mi bilmiyorum yaptım. İşe yaradığına inanıyorum çünkü sevgilimle ayrıldıktan 2 ay felan sonra denedim ve şuan tekrar çıkıyoruz. Ama ben daha kuvvetli birşey istiyorum, benim eksiklerimi veya normalde benden soğuyacağı şeyleri görmemesini, hatta köpeğim olmasını istiyorum. Bu intikam gibi birşey değil ona aşık olduğum için onu kaybetmemek için istiyorum.
Hastasınız siz.

Peribiri

Kayıtlı Üye
Bir başkasının kaderine sırf siz istiyorsunuz diye müdahele etmek dogru mu? Ben 1 senedir acıdan ölüyorum yine de kaderine müdahele etmedim çünkü inaniyorum ki ben de beni büyülere ihtiyaç duymadan sevebilecek bir insani hak ediyorum o da kaderindeki insani bulma şansına sahip olmalı. Ümit ederim böyle şeylerle kendi kaderinizi de mahvetmezsiniz... ?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Biri bana sihirle aşık olacaksa hiç olmasın daha iyi canım, sadakatsiz biriyse şayet o yaşa kadar öğrenemediği terbiyeyi ben büyüyle tamamlamak zorunda değilim buna ihtiyaç olmadan da bana sadık kalabilecek bir yenisiyle devam ederim, şüphen varsa sen de öyle yap :)

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
@aiai1010 kendinize güvenin biraz

Hem kadınsınız sanırım hangi akli basinda kadın köpeği olacak bir erkek ister ki sahsen ben istemen ama istiyorsaniz da madem öyle gidin bir fino alın:D

Ilişki sevgi aşk bu değil kendinizi gelistirin

Bir de bisey uygulayıp o insanla yeniden beraber olduğunuzu yazmışsınız kendinizi de bu kadar ciddiye almayın siz uyguladığınız için değil karşı taraf da istediği için berabersiniz

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Çok bencilce düşünceler bunlar. Hatta kolaya kaçmak, acizlik.
Eğer gerçek anlamda sevseydiniz bir insanı bu işlere kalkışmazdınız, düşüncesi bile kötü.
Hem bırakın bu kara sevda numaralarını. En iyisi o diye bir şey yok, tek bir kişiyi hayatınızın merkezine koymayın ve binlerce hatta milyonlarca insanı görmezden gelmeyin.

asliyigit

Kayıtlı Üye
Yargılayanlar doluşmuş yine..Herkes aynı düşünecek diye bir kural yok.Sitenin amacını yöneticiler daha kaç kere söyleyecek ? Arkadaşım pek bir bilgim yok fakat böyle şeyler olsa da söylenmez diye biliyorum.Umarım seni kandırıp hem maddiyen hem de manen yormayacak insanlarla karşılaşırsın.internetteki kimseye güvenme.Bu sitedekiler de dahil.

Crew_black

Kayıtlı Üye
9 kişi yorum yapmış.. 2 tanesi ya hiç okumamış.. ya da okuduğunu anlayamama kıtlığı var.. diğer 6 kişi ise bu sitede ne işi var anlamış değilim.. sadece @asliyigit konuyla alakalı ve düzgün yorum yapmış. Yazık çok Yazık..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Böyle amaçlar için bazen telapatik sülükler yaratılabilir, kişinin aklına sürekli sizi sokacak sizi düşündürtecek bir parazit gibi diyim, ama nasıl olduğunu anlatmayacağım :p Kişinin yeteneğine kalmış :cool:

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Bu
bunu yaparsan kıyamete kadar lanetlenirsin ölümün ise cok kötü olur kan kusa kusa ölürsün ister dikkate al ister alma. Ömrünün sonuna kadar çekersin

Snooww

Kayıtlı Üye
Büyüyle birşeyler neden yapmak istiyorsunuz bu kendi hayatinizi öteki ahir zamaninizi bile etkileyecektir.Pişman olmadan önce vazgeçin bence dua edin , duasız kapı açılmaz.

Hopemore

Kayıtlı Üye
9 kişi yorum yapmış.. 2 tanesi ya hiç okumamış.. ya da okuduğunu anlayamama kıtlığı var.. diğer 6 kişi ise bu sitede ne işi var anlamış değilim.. sadece @asliyigit konuyla alakalı ve düzgün yorum yapmış. Yazık çok Yazık..

Herkes siteyi büyü amacıyla kullanmak zorunda değil. Site bu amaçla da kullanılabiliyo diye büyünün olumsuz etkileri hakkında kişileri uyarmayacak değiliz. Burda bahsettiğiniz 'sitedeki amacını anlamadığınız 6 kişiden' biri olduğum için yazma gereği duydum. Sitedeki amacım enerji çalışmaları yapmak ve parapsikolojide faydalı bilgiler edinerek spritüel mânâda yol kat etmek. Pardon sizin sitedeki amacınız neydi? :) eğer sizin bildiğiniz bir 'büyü' varsa buyrun soruyu soran arkadaşa yardımcı olun? Birilerine yazık diyebilmeniz için büyük bir bilgi birikimi ve özgüven sahibi olmanız gerekiyor. Öyle misiniz? Öyle değilseniz asıl size yazık, maalesef.