Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girip Celp Etme

miya88

Kayıtlı Üye
çok yalın ve yüzde yuz sonuç vermez cunku enerjı cıkısını saglıcak hıcbı meteryal yok sadece sözcüklerle dırek yanıt alamazsınız eksık var gbı gorunuyo mutlaka oncesınde yada sonrasında yada o anda yapılması gereken seyler vardır ..tesekurler paylaşım ıcın..

yankimano

Banlı Kullanıcı
Dostlar denedim dun aksam denedim kabus gordum uyku felci geciriyodum,kac senedir kabus gormuyodum.ve ruyasına girmek istedigim ksii icin degisen bisey yok.Bu kabusun sebebini acıklayabilir misiniz neden bu duadan sonra kabus oldu bi yerde yanlıs mı yaptım??

origanum

Yönetici
Evet işin ehli olmayanların başına gelebilecek en sıradan durumlardan birisi.

yankimano

Banlı Kullanıcı
@origanium bu konu ustunde biraz calıscam 1 hafta boyunca her gun yapsam basarıya ulasır mıyım bu baslık altında?

origanum

Yönetici
@origanium bu konu ustunde biraz calıscam 1 hafta boyunca her gun yapsam basarıya ulasır mıyım bu baslık altında?

Şöyle anlatayım, çalışma ile olmaz, zira sürekli bu işe yoğunlaşmak ve tekrarlamak yapılan işin hatalı olduğu ve tekrarlandığı enerjisini yayar, iptal de edilmediği için bu üstüste yapılan çalışmalar negatif üstüne negatif enerjinin açığa çıkmasına ve sonunda sizin o işin tam tersi bir durumla karşılaşabilmenize yol açar. Ayrıca bu kadarla da kalmaz, diğer işlerinizin de aksi gitmesine, bereketinizin kaçmasına, sağlığınızın bozulmasına, en yakınınızda bulunan masum bir sabiinin başına da aynısının gelmesine ve ömür boyu bu kaderi paylaşmanıza yol açar.

codzombi

Kayıtlı Üye
nedense venüs yardıma geldiğinde yönlendirememiştim , o sıra çevremdeki çoğu kız bana yazmaya başlamıştı . sanırım yönlendiremedim , çevreye saçıldı . bu da olabilecek hataların mantığını anlatmak için çok basit ve tabi zarar biraz aşk acısı oldu . ölüm yıkım getirmeye çalışsaydım allah sonumuzu hayr etsin derdim :D ya ölürdüm ya sakat kalırdım , ille de bir şeyler olurdu :D

BeyazGolge1

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır çalışma yapmamıştım. Bugun Merkür saatinde yaptım çalışmayı. Başardığma inanıyorum.

yankimano

Banlı Kullanıcı
merkur saati ya da venus derken bana acıklayabilir misiniz ne oldugunu :D @BeyazGolge

Jackles

Kayıtlı Üye
Çok saol deneyeceğim inşallah başarılı olur :beta1:

Staphyle

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Şöyle anlatayım, çalışma ile olmaz, zira sürekli bu işe yoğunlaşmak ve tekrarlamak yapılan işin hatalı olduğu ve tekrarlandığı enerjisini yayar, iptal de edilmediği için bu üstüste yapılan çalışmalar negatif üstüne negatif enerjinin açığa çıkmasına ve sonunda sizin o işin tam tersi bir durumla karşılaşabilmenize yol açar. Ayrıca bu kadarla da kalmaz, diğer işlerinizin de aksi gitmesine, bereketinizin kaçmasına, sağlığınızın bozulmasına, en yakınınızda bulunan masum bir sabiinin başına da aynısının gelmesine ve ömür boyu bu kaderi paylaşmanıza yol açar.

Şöyle bir denesem mi diye düşündüm,bu yorumun ardından bende bu çalışmayı deneyecek cesaret kalmadı :)) Deneyecekler de umarım olumsuz şeylerle karşılaşmazlar..

alinazik

Kayıtlı Üye
Ben bunu ne zaman yapsam cunup oluyorum sebebi neden olabilir

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Ben bu celb meselesinde çok talihsizim, büyüden kaçınmaya çalışıyorum, ayetlerle esmalarla bişiyle yapıyordum ama geçen bakım yaptırdım hocaya hepsi bana dönmüş geri, karşıya tesir etmediği gibi zararı bana olmuş. zaten ben olayların gidişinden durumun böyle olduğunu anlamıştım ama iş içinden çıkılmaz hal almıştı, şimdi hocadan unutmak için bişiyler aldım onun suyunu içiyorum inşallah kurtulurum, hülasa bu işlerde büyü bile yapacaksan işin ehli nefesi kuvvetli biri yapabilir bunu ancak, öyle herkesin yaptığı şey tutmuyor bende de olduğu gibi, düşünüp ibret almak isteyenler için bu kadarı yeter.

black-red

Kayıtlı Üye
Ben bu celb meselesinde çok talihsizim, büyüden kaçınmaya çalışıyorum, ayetlerle esmalarla bişiyle yapıyordum ama geçen bakım yaptırdım hocaya hepsi bana dönmüş geri, karşıya tesir etmediği gibi zararı bana olmuş. zaten ben olayların gidişinden durumun böyle olduğunu anlamıştım ama iş içinden çıkılmaz hal almıştı, şimdi hocadan unutmak için bişiyler aldım onun suyunu içiyorum inşallah kurtulurum, hülasa bu işlerde büyü bile yapacaksan işin ehli nefesi kuvvetli biri yapabilir bunu ancak, öyle herkesin yaptığı şey tutmuyor bende de olduğu gibi, düşünüp ibret almak isteyenler için bu kadarı yeter.

Herkes kolay kolay büyü yapmaya vs cesaret edemez ve evet bencede bilmeyen veya yarım bilgili insanların bu tür şeyleri yapmaması ve önce kendini tamamlaması gerektiğini düşünüyorum

kausa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bunu uygulayıp farklı sonuçlar elde eden arkadaşlar nasıl bir uygulama yaptı bilmiyorum ama ben dün gece uyguladım bunu. Ve istediğim sonuca ulaştım, uygulamayı da aynı açıklandığı gibi yaptım herhangi bir ekleme ya da çıkarmada bulunmadım.Yaparken enerjimin yüksek olduğunu hissettim ama , belki de enerji konularıyla daha önce çok uğraştığım için emin olamıyorum . En son 1 ay önce konuştuğum insanın beni rüyasında görüp , bana seni rüyamda gördüm yazmasını ve eski yakınlığımızda konuşmaya çalışmasını bunun sonucu olarak görüyorum. Ben başarılı oldum yani.

Nunutte

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi--- ala muhabbeti ---kendi isminiz--- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha."

Merhaba,
Bütün sayfada ki yorumları okudum. Ben bu gece denemek istiyorum. Fakat ne kadar yorumları okusam da bu konularda bilgim çok zayıf.
matlubun ismi ve kendi ismimizin önüne bir şey geliyor mu? Yoksa direk ala muhabbeti --deniz-- gibi mi okuyoruz?
Bir de ben anne isimleriyle okumayı düşünüyorum. Mesela 'ala muhabbeti --nezaket kızı deniz-- gibi. Bu konuda yardım eder misiniz?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Matlubun ve isminizin önüne birşey gelmiyor, dediğiniz gibi okuyorsunuz.
Anne isimleriyle okumak isterseniz
Eğer evlat kızsa : 'deniz binti nezaket'
Erkekse: 'deniz ibni nezaket' olarak okunur. Başına veya sonuna daha fazla birşey koymadan okunur. Evlat deniz bu arada.

Nunutte

Kayıtlı Üye
O zaman şu şekilde doğru mudur? Yanlış bir şey yapmamak adına.
önce kendi isimlerimiz sonra anne isimleri sanırım'

"Akaddu nevme ---ismail ibni meryem--- ala muhabbeti ---deniz binti nezaket--- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha."