Sevdiğim kız beni rüyasında görmüş..Yorumlarmısınız?

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Bir kaç gün önce sevdiğim kız beni rüyasında görmüş ve bu rüyayı bana anlattı lütfen yorumlarmısınız?
Rüyaya geçelim;
Sevdiğim kız Bir sokakta kavga ediyorken bir yerden çıkıp gelmişim ve ona yardım etmişim kavga bitince kolumun kesildiğini fark etmiş ve bana hadi size gidip pansuman yapalım demiş ve Bize gitmişiz evde bir çocuk varmış kıza sarılıp anne demiş ve benim annem çıkıp gelmiş cocuk ona sarılıp babaanne diye bağırmış ondan sonra ben çocugu yatırmışım ve yanında uyuya kalmışım Sevdiğim ise kapıdan bizi izlemiş ben uyanıp sende gelsene demişim Gelmemiş yola çıkmışız O çocuğumuz ve Ben yolun etrafı yeşillikmiş.Yolun sonunda ise bir çukur varmış orada tartışmışız ve o "Bu güne kadar bana yaşattıkların yeter" deyip beni öldürmüş sonra annem gelmiş iyi yaptın demiş çocuğumuz anneme sarılmış ve sevdiğim kızda kendini öldürmüş ve kendini öldürdüğünde benden hamileymiş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle bu rüyanın temeli sevdiğiniz kişi ile aranızda ki bazı anlaşmazlıklara dayanıyor. (Bu anlaşmazlıklar ailevi ya da maddi olabilir. Manevi yönde herhangi bir eksiğiniz olduğunu hissetmiyorum.) Rüyayı yorumlamam gerekirse;

Rüyanızda sevdiğiniz kızın sizi öldürmesi ve annenizin "oh iyi oldu" gibi bir tepki vermesi, hayatınızda bazı konularda annenize kulak vermediğinizi ve buna bağlı olarak "anne ahı" aldığınızı gösteriyor. (Anneniz ah etmemiş olabilir ancak dualarında bir serzenişte bulunmuş) Kız arkadaşınızın ise sizi "kuyuya atarak" öldürmesi bazı konularda aşırı derecede sinirli yapınızdan kaynaklı kırıcı olduğunuzu gösteriyor. Bu yapınız çevrenizde ki bir çok insan tarafından eleştiri almış ve almaya devam etmekte. Sevdiğiniz kızın ailesi ile sizin ailevi yapılarınızın birbirinden az da olsa farklı olması sizi düşündürdüğün den hissettiğiniz gibi davranamıyorsunuz bu da karamsarlığa sürüklüyor sizi. Bir an önce öz eleştiri yapmanızı öneriyorum ve bu rüyanın haberci niteliğinde olduğunu unutmamanızı rica ediyorum.

Bilginize, Saygılarımla.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle bu rüyanın temeli sevdiğiniz kişi ile aranızda ki bazı anlaşmazlıklara dayanıyor. (Bu anlaşmazlıklar ailevi ya da maddi olabilir. Manevi yönde herhangi bir eksiğiniz olduğunu hissetmiyorum.) Rüyayı yorumlamam gerekirse;

Rüyanızda sevdiğiniz kızın sizi öldürmesi ve annenizin "oh iyi oldu" gibi bir tepki vermesi, hayatınızda bazı konularda annenize kulak vermediğinizi ve buna bağlı olarak "anne ahı" aldığınızı gösteriyor. (Anneniz ah etmemiş olabilir ancak dualarında bir serzenişte bulunmuş) Kız arkadaşınızın ise sizi "kuyuya atarak" öldürmesi bazı konularda aşırı derecede sinirli yapınızdan kaynaklı kırıcı olduğunuzu gösteriyor. Bu yapınız çevrenizde ki bir çok insan tarafından eleştiri almış ve almaya devam etmekte. Sevdiğiniz kızın ailesi ile sizin ailevi yapılarınızın birbirinden az da olsa farklı olması sizi düşündürdüğün den hissettiğiniz gibi davranamıyorsunuz bu da karamsarlığa sürüklüyor sizi. Bir an önce öz eleştiri yapmanızı öneriyorum ve bu rüyanın haberci niteliğinde olduğunu unutmamanızı rica ediyorum.

Bilginize, Saygılarımla.
Teşekkürler kesinlikle önerlerinizi dikkate alacağım.Ama neyin habercisi acaba?

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilginize, Saygılarımla.
Rüyanızda demişsiniz yukarıda da belirttiği üzere ben onu değil o beni görüyor rüyasında