Semboller Tılsım

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Bunun Ne olduğunu bilen kişilere ihtiyacım var bundan kurtulmam lazım!!!

Ekli dosyalar

• IMG_4768.JPG
    IMG_4768.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_4769.JPG
    IMG_4769.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 26

Snooww

Kayıtlı Üye
Bu yaptırdığın bir dövme mi , anlamını bilmeden falan mı yaptırdınız acaba ?

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
bu dövme değil bu göz kalemiyle yapılmış bir çizim zaten yamuk yapılmış dövme olmasına imkan yok zaten iğne izide yok kalın ve yeni yapılmış azcık gölgelenmiş akmış yani biri küçük biri büyük çizgiler var acemice konuyu açan arkadaş detaylı bilgi paylaşmamış ne öğrenmek istiyor kim yapmış nasıl olmuş ne amaçla çizmiş vs.. amacın ne arkadaşım ?

Dyg067

Kayıtlı Üye
bu dövme değil bu göz kalemiyle yapılmış bir çizim zaten yamuk yapılmış dövme olmasına imkan yok zaten iğne izide yok kalın ve yeni yapılmış azcık gölgelenmiş akmış yani biri küçük biri büyük çizgiler var acemice konuyu açan arkadaş detaylı bilgi paylaşmamış ne öğrenmek istiyor kim yapmış nasıl olmuş ne amaçla çizmiş vs.. amacın ne arkadaşım ?
yamuk çizilmiş evet ? hiç bir dövme bu şekilde olamaz dövmenin doğasına ters

Dyg067

Kayıtlı Üye
3 yıllık bir dövme bu kadar koyu renk kalamaz arkadaşım kusura bakma ?

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Bu yaptırdığın bir dövme mi , anlamını bilmeden falan mı yaptırdınız acaba ?
kısaca kız arkadasım satanisti tanıştıktan kısa bir süre sonra bende yaptırdım 3 yıldır dövmeden sonra beden olarak erimeye başladım Ne zaman sildirmeye kalksam bişeyler oluyor sildiremiyorum

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Bur
bu dövme değil bu göz kalemiyle yapılmış bir çizim zaten yamuk yapılmış dövme olmasına imkan yok zaten iğne izide yok kalın ve yeni yapılmış azcık gölgelenmiş akmış yani biri küçük biri büyük çizgiler var acemice konuyu açan arkadaş detaylı bilgi paylaşmamış ne öğrenmek istiyor kim yapmış nasıl olmuş ne amaçla çizmiş vs.. amacın ne arkadaşım ?[/QUOTE bu kadar sert giriş yaparak bu dövmedeki anlamı ve ne olduğunu bildini düşünüyorum

Dyg067

Kayıtlı Üye
F
fotoğrafı ters çektiğim için öyle görünüyor cok bilmişlik taslamadan anlamaya çalış orijinal dövme bu ben neyi soruyorum siz ne sacmalıyorsunuz.
anlıyorum da 3 yıldır aklın nerdeydi kardeşim madem sen çok biliyordun yaptırmadan önce araştırsaydın, burdan görünen o, öyle değilse de kusura bakma bilmişliği sen tasla farketmez ama sende bilmişlik taslayacak durum olsaydı yaptırmadan önce anlamını sorardın diye düşünüyorum, geçmiş olsun

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Onun etkisindeydim galiba öyle hisediyorum bazı şeyler istendiği zaman olmuyor düşünemiyorsun şuanki durumda düşündüğün gibi ben sadece anlamını bilen bi şekilde yardımcı olabilecek birilerine rastlarım diye burda paylaşım yapmak istedim ama burası o yer degil galiba

Demre

Kayıtlı Üye
Neden arkadaşınızı arayıp sormuyorsunuz? Paylaştığınız fotoğrafı 45 derece sola çevirince bana babhomet i çağrıştırdı. Tapınakçılara ait bir anagram. Kesin olmamakla birlikte, tapınak şovalyelerinin taptığı rivayet edilen şeytan. Öyledir demiyorum, sadece çağrıştırdı diyorum. Ayrıca bişeyin etkisine inanırsanız, inandığınızı yaşarsınız. Nacizene tavsiyem, dövmenizi sildirin ve herşeyi geride bırakın. Kendinizi nasıl görmek istiyorsanız, öyle olduğunuza inanın. Insanoğlu, eşrefi mahluktur, potansiyelinizin farkına varın ve hiç birşeyin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Geçmiş olsun arkadaşım.

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Tavsiyelerin için çokça teşekkür ederim babhomet biliyorum onlardan kopmak istemiyorum kafan cok karışık

Zafer34

Kayıtlı Üye
Dövme hakkında bedavadan goygoy yapan (gerçek değil,iğne izi, renk tonlaması, çizgilerin yamukluğu)ndan bahseden arkadaşlara sesleniyorum boş yapmayın hiç bir dövme makinesi iğne izi bırakmaz bırakmışsa handmade makinedir (elektrik motoru ve kalem yardımıyla yapılan makineler) dir onun haricinde desiğim gibi hiç bir makine iz bırakmaz ki dövmenin renk çizgi vs. Onlara gitmiyorum bile yaklaşık 20 yıldır dövme sanatçısıyım o yüzden demem o ki goygoy değil de yardım amaçlı yorum yapın bence

Ü

Üye silindi 58480

Uzman değilim. Ama ilk göze çarpan şey bunun kapalı bir devre içine yerleştirildiği. Uzak köşe yön tayin ediyor. Psikolojide sivri köşeler enerjinin akım yönüdür. Ve noktalı çubuk o uzak köşeye adeta bir kaptan gibi dikilmiş. Sizi de temsil eder başkasının iradesini de. O rolün kime verildiğiyle alakalı Yanlardaki 2 çubuk ise sizin özgür iradeniz olarak atanmış olabilir.

Yani naparsanız yapın o kapalı devre içinde özgür iradenizin sadece tek bir dışa vurum yönü var. O da noktalı olan çubuğun iradesi altında , direk izdüşümüne de baktığı gibi uzak olan köşedir.

İnandınız mı ?

Kuzeyateşşş

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum çıldırcam bu gidişle sildirsem her şey yoluna girer mi

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum çıldırcam bu gidişle sildirsem her şey yoluna girer mi

Aksine sildirmeyin kalsın
Hatta sevin, çok sevin size yakismis, pişmanlık değil ders gözüyle gorun
Siz hayatınıza odaklanin eyleme geçin
Iki cizgi Allah 'ın takdirinin önüne mi geçemez, rahat olun