Semboller Hakkında Derin Bilgisi Olanlar Konuma El Atabilir Mi?

guys

Kayıtlı Üye
Merhabalar geçenlerde bir sembol gördüm. Tam olarak çıkaramamakla beraber "Üstü bir yıldız idi, altı ise gezegen sembollerindeki gibi haç şeklinde idi. Alt kısmı bir haç'ın ki kadar uzun değildi." İmaje edebileceğinizi düşünüyorum. Böyle bir sembol var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nerede ne gördüğünüzü tam olarak çıkaramadığınız bir şeyi anlamamız zor. Tarifinizi de çizip buraya koyun zor bir şey değil, herkes kalkıp daha farklı imajine edebilir, kimse sizin gerçekten ne gördüğünüzü bir cümle anlatımla bire bir imajine edemez.

Küçücüğüm

Banlı Kullanıcı
İş
Sürünmece (Öğrenciyim anam öğrenci :D )
sana yardımcı olamayacağım demekle birlikten neden yorum yazdığımı da hemen açıklayayım : benzer bir sembol bende görmüştüm.

tam köşesinden dikine doğru duran ve içeri doğru kıvrılan kare şeklinde bir sarmal vardı.3 kez sarılıydı ve alt köşesinden başlayarak aşağı doğru uzun bir de çizgi çizilmişti. '' BİR ÂSÂ GİBİ! '' ve sarmalın üstünde (x ekseni doğrultunda yani yatay olarak) 5 adet yıldız bulunuyordu.İkisi sağda, ikisi solda biri ise tam ortadaydı.Yani gayet simetrikti.

Ben bu sembolü rüyamda bi kağıt üzerine çizili olarak görmüştüm ve yaklaşık 3 yıl oluyor.Şimdi bu konuyu görünce soruna ortak olayım dedim.Belki bana da biri yardımcı olur.Sevgiler, iyi forumlar...

Vengaence

Kayıtlı Üye
Bu semboli bir yere çizip doğrudan buraya yükleyin ya da hızlı resim sitesine yükleyip linkini paylaşırsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.