Seda Bağcan RA MA DA SA, SA SAY SO HUNG

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
RA MA DA SA, SA SAY SO HUNG

için söylenen Siri Gaitri Mantrasιdιr. Ra Günes, Ma Ay, Da Dünya, Sa Sonsuzluk, Say Sonsuzlugun Bütünlüǧü, So Hung ben O'yum ya da Ben Benim anlamιndadιr. Ra Ma Da Sa Dünya, Sa Say So Hung Eter mantrasιdιr. Sa Say So Hung'ι söylemek etrafιmιzdaki eteri genişletir.

mally

Kayıtlı Üye
Seda Bağcan ı tanımadığım günlere yanarım. Meditasyonlarımda en sık kullandığım eseri bu. Bilgi için çok teşekkürler Sayın Yeşil Çingene.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Seda Bağcan'ı tanımayanlar varsa mutlaka dinlemeli. Yoga yaparken, enerjilenmek istediğinizde, huzur için dinlemelisiniz.
Merak edenler olursa Selda Bağcan'ın yiğenidir.

schutze07

Kayıtlı Üye
Ben dinlediğimde boğazımda ve başımda şiddetli ağrı hissettim ve öksürmeye başladım yarım bırakmak zorunda kalmıştım meditasyon için olanın bir tanesinde sizce sebebi nedir?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Demek ki blokaj vardı ve çözüldü. Öksürmek negatifi dışarı atmak sayılır.

schutze07

Kayıtlı Üye
Birde son iki haftadir neye dokunsam elektrik çarpıyordu bulaşık makinesi ocak kapı herhangi birşey çok canım yanıyordu arkadaşım dokundu koluma bütün ağrım ona geçmişti sonra bendeki kalıcıda olsa neler oldugunu anlayamadım sebebi nedir acaba? Topraklamayla biraz kurtuldum sadece.Bu arada yarım bırakmam sorun olmaz değil mi dayanamamıştım ağrısına çünkü?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Birde son iki haftadir neye dokunsam elektrik çarpıyordu bulaşık makinesi ocak kapı herhangi birşey çok canım yanıyordu arkadaşım dokundu koluma bütün ağrım ona geçmişti sonra bendeki kalıcıda olsa neler oldugunu anlayamadım sebebi nedir acaba? Topraklamayla biraz kurtuldum sadece.Bu arada yarım bırakmam sorun olmaz değil mi dayanamamıştım ağrısına çünkü?

Yarım bırakmak sorun değil ama bence tekrar deneyin işe yarayacaktır.
Toprak alanlarda çıplak ayak yürüyün, imkanınız varsa denize girin, yoksa sitede bir çok kere paylaştığımız tuz banyosu yapın. Yani banyonuz bitince az suyla çözeltilmiş kaya veya deniz tuzunu bütün vücudunuza sürün sonra durulayın. Fazla enerji birikmiş, belki fazla bilgisayar kullanmış, televizyon izlemiş veya elektronik aletlerle bir arada olmuş olabilirsiniz.
Bedeninizdeki aşırı enerji yüklenmesinin zihinsel karşılığı olarakta, bu aralar kendinize aşırı yüklenmiş, veya başkaları tarafından yük bindirilmiş olabilirsiniz. (stres yada iş anlamında)

schutze07

Kayıtlı Üye
Uykusuzluğada neden olmuştu şiddetli baş ağrısından dolayı yarın mutlaka deneyeceğim.Tuz'u uzun süredir yapmiyorum onada devam edeceğim en cok iyi gelen sanirim o bana.Anlayamadım bir türlü o kadar birikmesinin sebebini kollarımda aylardır hissediyorum aynı şeyi.Çok teşekkürler Embriyo:)