Secret uygulayanlar deneyimleri

Creative34

Kayıtlı Üye
Lütfen bizimlede paylaşın bu konuyu çok seviyorum evrensel enerjiler su götürmez gerçektir gerçekleşmiş deneyimlerinizi paylaşırmısınız sevgiler gizli mabet cemaati.

Ü

Üye silindi 55028

Bana bu konu çok basit geliyor.Enerji enerji bloklanması???Bir kaç konu okudum.Biri insanın iç huzuru varsa enerji bloklanması olmaz diyordu.Epiktetos'u şahit tutmuş.Bu çok basit geliyor bana iyi düşün iyi ol der gibi.Uygulama alanı sadece çinli bir adamın yaptıklarıyla belki gizli veya nadir bir yetenek izlenimi verdi.Onun söylediğide çakra çıkışlarını temizle ve sorunlu alana enerji ver.Çakra temizlemek için çakra çıkışlarını tanımlayan bir resme bakmak temizlendiğini düşünmek yeterli.Enerji verme konusu(çinli) enerjiyi bedenin soğurması ve bu enerjiyle kişinin hızlı iyileşmesi.Siyah hariç diğer enerjilerin(soğurmak için) kötü olduğunu düşünmüyorum.Bunu da düşünmek canlandırmak kişinin bunu başarmasını sağlar.Peki enerjinin neyi iyileştirdiğine odaklanmak ve onu ortadan kaldırmak sorunu en kısa yoldan çözmek olmaz mı?

Creative34

Kayıtlı Üye
Bana bu konu çok basit geliyor.Enerji enerji bloklanması???Bir kaç konu okudum.Biri insanın iç huzuru varsa enerji bloklanması olmaz diyordu.Epiktetos'u şahit tutmuş.Bu çok basit geliyor bana iyi düşün iyi ol der gibi.Uygulama alanı sadece çinli bir adamın yaptıklarıyla belki gizli veya nadir bir yetenek izlenimi verdi.Onun söylediğide çakra çıkışlarını temizle ve sorunlu alana enerji ver.Çakra temizlemek için çakra çıkışlarını tanımlayan bir resme bakmak temizlendiğini düşünmek yeterli.Enerji verme konusu(çinli) enerjiyi bedenin soğurması ve bu enerjiyle kişinin hızlı iyileşmesi.Siyah hariç diğer enerjilerin(soğurmak için) kötü olduğunu düşünmüyorum.Bunu da düşünmek canlandırmak kişinin bunu başarmasını sağlar.Peki enerjinin neyi iyileştirdiğine odaklanmak ve onu ortadan kaldırmak sorunu en kısa yoldan çözmek olmaz mı?
Çakra gerçekten doğru kalp çevresindeki manyetik rezonans iyi enerji yaydığı zaman Dilek gerçekleşiyor bu yüzde yüz doğru bişey zihin bloke ediyor murhrpy yasaları rahat ol diyor buda bir gerçek zihini bloklamak kendi tecrübem zihin mutsuzluktan besleniyor bloke ediyor böylece yalandan rahat olmayı seçtim elim Yaman beymi Yaman zihin en büyük engel

Ü

Üye silindi 55028

Psikolojik olarak iyi halde olma ilk teknik oluyor.Birçok yön bulunduruyor kendi içinde bu alanın.Kime hangisi iyi gelir bilinmez.Kendimizi iyi etmek için birçok bilgi toplamalıyız.Gerçekte olduğumuz kişi ve olmak istediğimiz kişiyi ne kadar yakınlaştırırsak eminim bir çok insandan daha mutlu olabiliriz.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
İstediğim özellikte kelimesi kelimesine uygun sevgilim oldu.
Hayal ettiğim eve çıktım(kira)
İstediğim tatili yaptım.
İstediğim pahalı objeler elime geldi.
Kendimi bir farklı sever oldum.
Gerçekten de oluyor.

Demre

Kayıtlı Üye
Secret falan uygulamadim hic ama bazi anlar dilek zamani oluyor galiba ve oylesine icimizden gecen bir dilek, bi gün getceklesiyor. Benim basima oyle cok geliyor ki sayisini bilmem inanin. Ornegin bigün trafikte giderken bi markanin yeni cikan aracini ilk kez gormustum kirmizida durdugumuzda, cok begendim, keske bizim de bu arabadan olsaydi arabamiz diye gecirdim icimden. Bi kac yil sonra kendime araba marka ve modeli arastiriyodum netten, cok secenek vardi bi turlu karar veremiyodum. Derken baska kararimi verip bayiye arac almaya gittigimde, o gun gorup begendigim araba modeline ozel bi indirim oldugunu soyledi gorevli. Oysa ben baska bi model almak icin gitmistim. O indirim sayesinde daha iyi bir sınıf araci az bir farkla alabilecektim. Hemen fikrimi degistirdim tabi. Renk secimini de yapip araci aldim. Sonra aklima geldi iç gecirdigim o an, o kırmizi ışıkta bekledigimiz yol, o araba, rengine kadar ayniydi sectigim arac.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Olay tamamen @Demre nin dediği gibi aslında. Kendinize ve çevrenize masum olduğunuz zamanlarda oluyor. Bu biraz birçok insanın yaşadığı durum. Önemli olan o haldeki çocuksu isteyiş ve ardından unutuş.. Bunu bilinçli hale getirmek biraz zor. Çünkü dedikleri gibi evrene sipariş et ve unut meselesinde zihinde zorlayıp imkansıza sürükleme de var sonuçta. Bazıları deftere resim yapıştırarak da yapıyor, yazarak da ben hayal edip belli bir süre sonra tekrar o anı yaşayıp bırakıyorum. Süresi sizinle alakalı, istediğinizle ve dozunuzla alakalı. Mesela en hızlısı şöyle oldu. Yalnızım evimde dolabımı topluyordum. Dolabından bir şeyler azaltmazsan yenilenmez gibi bir şey okumuştum. Ah dedim ne kadar haklı aslında.Bir iki eski şeyimi ayırdım. Keşke dedim param olsa da hepsini yenilesem. Tabii o anı yaşıyorum. Aman dedim ya ne diyorum. Bir gün sonra kütüphaneye gittim. Sevgilim eve gelmiş. Başka birine gittiğimi zannedip (içkiliymiş ki genel de içkiliyken 3 yaşında çocuk gibi olur. ) tüm kıyafetlerimi çöpe atmış. Ertesi gün oldu ve söylediği sözler:Aşkım çok özür dilerim. Sana yenilerini alıyım. Neden yaptın bunu diyorum. Ne alaka yani kıyafet atmak? Bilmiyorum diyor. Kıyafetlere üzülemedim bile. Bu basit bir örnekti. Diğer örnekler hemen pat diye olmadı ve olduktan sonra farkediyorsunuz tabii. Ben bunu istemiştim ya! Diye. Bunu daha geliştiren var mı diye de ben sormak isterim? Çünkü her gelen negatifiyle geliyor bir bakıma.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
secret uygulaması diye bir şey yok. The Secret insanlara "para, aşk, başarı" gibi nefsi gıdıklayan şeyleri vaadederek marketingi amaçlamış ve modası geçmiş bir kitap ve belgesel...

hayatın öyle işlemediğini 2006 dan beri milyonlarca insan deneyimledi.

Ü

Üye silindi 58480

Işin sırrı :

Kendinizi istediğiniz bir şeyi kazanma anınızda sevinirken değil, sevincinizden sonraki periyottaki rutininizle görebilmek.

Secret bundan ibaret.!

Ve işe yarıyor. Evren böyle işler. Hatta rüyalar da böyle işler.

Yusuf'a rüya soran zindan arkadaşlarının rüyaları bile aynı prensiple görülüyor. Biri hükümdara şarap ikram ettiğini görüyor. Hapisten kurtulduğunu görmüyor ?

Hapisten kurulduktan sonraki periyottaki rutininden bir kesit görüyor. İşte sır bu.

Siz secret çalışması yaparken taşıyamayacağınız bir sevinç ve zihninizin de kabul etmeyeceği bir manzara dayatiyorsunuz kendinize. Ve secret ise yaramıyor.

İse yaraması için beyninizin rutinine girmeli. Şok yaşadığı ana değil.

Ü

Üye silindi 58480

Mesela ben eskiden profesyonel Bi kamera almak isterdim. İnternetten hep modellere bakardım. Vaktim mercek setlerinin incelemekte geçerdi. Hiç bir zaman da alamadım.

Sonra yollarda giderken değişik perspektif acılarından bakmaya başladım. Hani kameram olsa daha o anda çekebilmek için pratik bakış açıları geliştirmeye başlamıştım. Sonra onları not almaya da başladım kendimce.

Ve evren, ben farkına bile varmadan kameranın cismine tapmaktan vazgeçip, hayalini kurduğum görüntüleri elde edebilmem için bana bir Nikon hediye etti.

Çünkü benim amacım kameranın kendisi olmaktan çıktı sanatın kendi ahengine evrildi. Ve bir kameranın bana hizmetçi olması kozmosun üstüne borç bildiği vazife haline geldi.

Ü

Üye silindi 58480

Uzun lafın kısası; verilmek istenmeseydi, istemek verilmezdi.

Ama biz istemenin usulünü kafamızda tam oturtamadigimiz gibi, onu başkalarının ondan mahrum tutulduğu gerçekliklerde kurguluyoruz.

Biz istemeyi başkalarını mahrum bırakmış olmak için istediğimizi göremiyoruz.

Darkon

Kayıtlı Üye
Olay tamamen @Demre nin dediği gibi aslında. Kendinize ve çevrenize masum olduğunuz zamanlarda oluyor. Bu biraz birçok insanın yaşadığı durum. Önemli olan o haldeki çocuksu isteyiş ve ardından unutuş.. Bunu bilinçli hale getirmek biraz zor. Çünkü dedikleri gibi evrene sipariş et ve unut meselesinde zihinde zorlayıp imkansıza sürükleme de var sonuçta. Bazıları deftere resim yapıştırarak da yapıyor, yazarak da ben hayal edip belli bir süre sonra tekrar o anı yaşayıp bırakıyorum. Süresi sizinle alakalı, istediğinizle ve dozunuzla alakalı. Mesela en hızlısı şöyle oldu. Yalnızım evimde dolabımı topluyordum. Dolabından bir şeyler azaltmazsan yenilenmez gibi bir şey okumuştum. Ah dedim ne kadar haklı aslında.Bir iki eski şeyimi ayırdım. Keşke dedim param olsa da hepsini yenilesem. Tabii o anı yaşıyorum. Aman dedim ya ne diyorum. Bir gün sonra kütüphaneye gittim. Sevgilim eve gelmiş. Başka birine gittiğimi zannedip (içkiliymiş ki genel de içkiliyken 3 yaşında çocuk gibi olur. ) tüm kıyafetlerimi çöpe atmış. Ertesi gün oldu ve söylediği sözler:Aşkım çok özür dilerim. Sana yenilerini alıyım. Neden yaptın bunu diyorum. Ne alaka yani kıyafet atmak? Bilmiyorum diyor. Kıyafetlere üzülemedim bile. Bu basit bir örnekti. Diğer örnekler hemen pat diye olmadı ve olduktan sonra farkediyorsunuz tabii. Ben bunu istemiştim ya! Diye. Bunu daha geliştiren var mı diye de ben sormak isterim? Çünkü her gelen negatifiyle geliyor bir bakıma.

Söylediğiniz olaylar için nasıl uyguladınız?. Eve çıkma, pahalı eşya gibi... Anlatırsanız sevinirim.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ev için yaptıklarımdan çıkarımlarım sayın @Darkon.
Sizin için istediğiniz şeyin bir iki yıl içinde olması istiyorsanız kendi çapınıza uygun olanını isteyeceksiniz. Öğrenciyken yalı istememek gibi.
Diretmeyecekseniz. Olursa hediyedir gözüyle bakacaksınız evrenden çünkü bulunduğunuz hale de şükreder pozisyonda olacaksınız her halükarda.
**Ruhunuzun sevgiye ve huzura en doygun olan anında sahip olmak istediğiniz şeyin içinde yaşayacaksınız. Hatta Bana kalırsa bayağı şöyle olsun arkadaşlarım gelince böyle yaparım VS gibi eylemler, renkler, sesler, kokular ekleyip yapmak daha etkileyici bilinçaltı için. Kısacası iyi hissetmek gerçekten isyan etmemek.. Gerisi imajinasyon, kurgu, inanç ve var olduğunu kabul etmek..

Demre

Kayıtlı Üye
Ev için yaptıklarımdan çıkarımlarım sayın @Darkon.
Sizin için istediğiniz şeyin bir iki yıl içinde olması istiyorsanız kendi çapınıza uygun olanını isteyeceksiniz. Öğrenciyken yalı istememek gibi.
Diretmeyecekseniz. Olursa hediyedir gözüyle bakacaksınız evrenden çünkü bulunduğunuz hale de şükreder pozisyonda olacaksınız her halükarda.
**Ruhunuzun sevgiye ve huzura en doygun olan anında sahip olmak istediğiniz şeyin içinde yaşayacaksınız. Hatta Bana kalırsa bayağı şöyle olsun arkadaşlarım gelince böyle yaparım VS gibi eylemler, renkler, sesler, kokular ekleyip yapmak daha etkileyici bilinçaltı için. Kısacası iyi hissetmek gerçekten isyan etmemek.. Gerisi imajinasyon, kurgu, inanç ve var olduğunu kabul etmek..
Işin sırrı ısrarcı olmamakta diyorsunuz anladığım kadarıyla. Çok tecrube ettigim bi ornek daha vermek isterim buna hayatimdan; hiç bogazima düşkün biri olmamakla birlikte, bazen bi kac saniyeligine bir yiyecek gecer aklimdan, ya da kokusunu animsarim. Sonra unuturum. O gün o yiyecek mutlaka bana gelir. Artık şaşırmiyorum bile yani düşünün. Ama yemek olayina genel bakisim şöyledir; saglikli yasam icin yerim, masada fazla çesit görünce üzülürüm hem israf odugu icin hem de sonrasinda vücudumun rahatsiz olacagini bildigim icin, porsiyonlarim normal birinin yediginin 3/1 i kadardir vs. Belki de sebebi budur diye düsünüyorum; yemek icin yasamiyorum diye, nadiren canim bisey cektiginde, o gun o bana sunuluyor. Çünkü ben pesine düşmem, coktan unutmusumdur zira ?

İbisu

Kayıtlı Üye
secret uygulaması diye bir şey yok. The Secret insanlara "para, aşk, başarı" gibi nefsi gıdıklayan şeyleri vaadederek marketingi amaçlamış ve modası geçmiş bir kitap ve belgesel...

hayatın öyle işlemediğini 2006 dan beri milyonlarca insan deneyimledi.
sen diyene kadar seceret diye okuyordum şu konu adını çok teşekkürler