Sayın Hocalarım HIV/AIDS Hastalığına Yakalandım

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Değerli dostlarım ilaçlarım fayda etti sonuçlarım negatif ama bu hastalığın vücuttan gittiği anlamına gelmiyor belirli bölgelerde uykuda kalmaya devam ediyorlar dua edin bana inşAllah ...

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba dun aksam bi habere rastladim aklima da geldiniz direkt, 3 kez test yapilmis aids hastasi bir ingiliz uzun yillardir hasta degilmis tedavi gormedigi halde, bagisiklik gelistirmis olabilecegi söylentisi varmis internetten aratin isterseniz linki yok ama haber boyleydi

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Güzel insanlar var mı bana güzel bir önerisi olan ?

Impulse

Kayıtlı Üye
Endişelenmemen tabiki :giggle:?
Allah a her aklına geldiğinde şükrünü eda et inşallah. Çünkü sen elinden geleni yaptın.

Açıkçası saysız insanla düşüp kalkanlar düşünsünler ama lütfen sen düşünme.

İçi içini yiyor onların acaba ben AİDS oldu mu diye her altı ayda bir checkup yaptırıyorlar.
Endişe insanı yer bitirir. Endişelenmesi gerekenler başkası, sen degilsin.

Sevgiyle ?

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Valla bende 24 yaşındayım tüm vücudumda neredeyse kireçlenme var bu yaşta , ayrıca şiddetli 3-4 noktada şiddetli kas ağrıları , şiddetli sinüzit vs. dua ettim kadir gecesine kadar denk getirip dua etmeyi denedim ancak değişen pek bir şey olmadı sanki işte o zamanlarda kafama bir şey dank etti dua etmeyi bırakıp kaynakları araştırmayı başladım 6 aydır ciddi araştırma yapıyorum hastalıklarla ilgili şu an eskiye göre daha iyiyim. Dua etmeye devam etseydim yine o eski kötü halimde olacaktım muhtemelen he inancımı yitirmedim ancak hayatımda tek bir şey istedim ondan gerçek manada ilk kez bir şey istedim ancak vermedi bana o yüzden yukarı taraf ile aram pek iyi değil bu aralar :) sana tavsiyem hoca moca uğraşma bilime yönel araştır

kazaneşeni

Kayıtlı Üye
Bediuzzaman hazretlerinin hastalıklar risalesini oku ama tıbbıda aynı zamanda bırkma. Yukarıdaki aklı evvelin yaptığı gibi yapma. Allah resulunu tıbbı yapamamazlık yapmadı duayıda asla bırakmadı. Allah bazı olaylar ile kişinin imanını imtihan eder yukarıdaki vatandaş kaybetmiş gibi duruyor Allahu Alem lakin sen asla bu çukura düşme. Namazını kıl. Vucudun mikropla dolu olsa bile namazını kil kalbin tertemiz olsun . Sana bir tavsiye şimdi googleye gir imsak vaktine bak imsak vaktinden bir saat once gece kalk teheçcut namazı kıl ve 1 saar Allah'ı an imsal vaktiyle sabah namazını kıl yat. Ezana gerek yoktir imsak vaktinin girmesi şartt8r. Kardeşim ben şuan üye oldum bu gruba ve bu formu ilk defa görüyorüm Allahtan asla ümidini kesme. Gerçekten herşeyde bir hayır vardır. Sen Allahı gece çok an çünkü gece herkes gaflet uykusunda olur sen ise rabbini anarsın Allahin iznitle gelecekte Allah'a hamd edeceksin iyiki aids oldumda rabbime yakınlaştım diye. Ama gece namazını asla bırakma 5 vakit namazıda. Allah'a emanet ol birdaha karşılaşamayız şifa veren Allah sana şifa versin.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Dostum büyü forumunda ne işin var çok imanlı isen ? Üstelik benim inancım sizi ilgilendirmez.Bu forumda kimseye dini inancı veya düşüncesi yüzünden hakaret edemezsiniz haddinizi bilin

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Bediuzzaman hazretlerinin hastalıklar risalesini oku ama tıbbıda aynı zamanda bırkma. Yukarıdaki aklı evvelin yaptığı gibi yapma. Allah resulunu tıbbı yapamamazlık yapmadı duayıda asla bırakmadı. Allah bazı olaylar ile kişinin imanını imtihan eder yukarıdaki vatandaş kaybetmiş gibi duruyor Allahu Alem lakin sen asla bu çukura düşme. Namazını kıl. Vucudun mikropla dolu olsa bile namazını kil kalbin tertemiz olsun . Sana bir tavsiye şimdi googleye gir imsak vaktine bak imsak vaktinden bir saat once gece kalk teheçcut namazı kıl ve 1 saar Allah'ı an imsal vaktiyle sabah namazını kıl yat. Ezana gerek yoktir imsak vaktinin girmesi şartt8r. Kardeşim ben şuan üye oldum bu gruba ve bu formu ilk defa görüyorüm Allahtan asla ümidini kesme. Gerçekten herşeyde bir hayır vardır. Sen Allahı gece çok an çünkü gece herkes gaflet uykusunda olur sen ise rabbini anarsın Allahin iznitle gelecekte Allah'a hamd edeceksin iyiki aids oldumda rabbime yakınlaştım diye. Ama gece namazını asla bırakma 5 vakit namazıda. Allah'a emanet ol birdaha karşılaşamayız şifa veren Allah sana şifa versin.

Flood olacak ama kusura bakmayın ... --- Üstelik sen benim yaşadıklarımı nereden biliyorsun ? Ben bunları yazacak seviyeye geldim isem gerçekten ciddi sıkıntılar yaşamışım demektir.Acaba siz benim çektiklerimi çekseydiniz ne derece sabredebilecektiniz çok merak ediyorum başınıza gelmeden ASLA BİLEMEZSİNİZ ! Yukarıdaki arkadaşa yazmışsınız ama muhtemelen o bilmiyordur ama ben hastalık ile ilgili olan risaleyi biliyorum ancak bu gerçeği değiştirmiyor ben halen bu sıkıntıları çekiyorum.Bilmem sabrımı arttırdı ama sabrettim ama bir yere kadar dediğim gibi çekmeyen insana öğüt vermek kolay gelir.

Beylane

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm güzel insanlar halk arasında HIV / AIDS olarak bilinen hastalığa yakalandım Kazanılmış Bağışıklık sistem yetmezliği ... Ancak durum bildiğiniz gibi değil sağlık personeliyim uzun zamandır sitedeyim ve ilk defa çaresiz bir şekilde bu konuyu açtım Allah için sizden yardım istiyorum ... Hastalığa yakalanma durumum özetle Bir hastaya müdehale esnasında iğne batması sonucu ve sonrasında tedbir alınmasına rağmen Prep tedavisinin uygulanmasına rağmen virüsün direnç geliştirmesi sonucu bu hastalığa yakalandım ve gerçekten okadar çaresizlik içerisinde hissettim ki kendimi 24 yaşında hayatım karardı Allah derdimizi unutturacak dert vermesin... virüsü durduracak bir tedaviye başladım ömür boyu kullanmam gereken haplar var evlenme niyetim varken böyle birşey başıma geldi... Rabbimin elbet vardır bir bildiği dedim tevekkül ettim sırtımda çok ağır bir yük hissediyorum Rabbim Şifa verendir elbet bu yükü sırtımdan alır inşAllah ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şifa ilmine sahip gerçekten Allah rızası için bana yardım edecek biri var mı kul kula vesiledir... Bir insanın hayatını kurtarmak için hayatımı ortaya koyduğum zamanlar oldu insanların ölüm haberlerini vermem gerektiği durumlar oldu herzaman insanlara iyi niyetli oldum Rabbim bunu neden verdi diye sorgulamıyorum ancak derdi veren Rabbim şifasınıda verir ne olur bana yardım edin ... Günlerdir ağlıyorum beni bir kardeşiniz oğlunuz yiğeniniz olarak görün ... Sormak istediğiniz ne varsa herşeyi anlatabilirim cevaplayabilirim sevgilerim ile selam ve dua ile ...

hocam üzülerek söyliyeyim. İnsanoglu virüslere tedavi edebilecek bir şey bulamadı. Tıp doktoru olarak söylüyorum sana bunu. AIDS olduysan işin cok zor ama HIV varsa bi nebze diyorum

sudaki_izim

Kayıtlı Üye
İş
financial adviser
İnsan aynı durumu yaşamadan karşıdakini tam manası ile anlayama ama hissederiz insanoğlunun başına gelen her şeyin bir sebebi olduğunu düşünenlerdenim ve bildiğim kadarı ile bu hastalık artık öldürmüyor sadece ömür boyu bu hastalıkla yaşamak zorundasın zaten sağlık personeli olduğun için biliyorsundur eğer evlenmeyi düşünüyorsan yada birlikte olacağın kişiye bir iğne yapılıyor ve ona bulaşmıyor ancak çocuk yapmak istediğinde aktarılıyor hastalık bir sürü insan var çocuğu olamayan yada olup nice acılarla sınanan o yüzden sakın üzülme hayatını istediğin gibi keyfini çıkar sevdiğin insan da seni seviyor ise bunu kabul edecektir , sen önlemlerini al hastalığını tıbbı yöntemlerle en düşük hale getir yeter kendini asla ama asla suçlama elinden gelen faydayı sağla ne yapabiliyorsan yap ... hayat çok kısa ve kimin ne zaman nasıl öleceği yada başına ne geleceği asla belli değil
Öldüğümüz zamanda sadece yaptıklarımızla , ürettiklerimizle ile anılacağız iyi bir dünya için ne kadar insanlığa doğaya evrene faydalı olursak o kadar iyi emin ol başka hiçbir şey değil...
Bu hastalığında ilerleyen zamanlarda çözümü bulunur tıp artık çok ilerledi ... içine ferah tut

abc123

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kardeşim. Daha yaşın çok genç. Tıp da ilerliyor sürekli yeni gelişmeler var.

Sen virüsü alternatif tıp ya da diğer yöntemlerle yok etmeyi başara masan da sonuçta su an ki mevcut yöntemlerle bu pasif tutulabiliyor. ve sen hayatını güzel bir şekilde yaşarken bu hastalığının tamamen tedavi edilebileceği bir döneme geleceksin

Ben bugün kötü bir haber aldım ve bu konuyu okuyunca bu haberin hiç de kötü olmadığını farkettim. Keşke senin gibi manevi yönüm güçlü olsa

51mecnun38

Kayıtlı Üye
kardeşim öncelikle rabbim acil şifalar ihsan etsin ben yıllar önce basit bi herpes birüsünden dolayı psikolojim bozuldu sanırım okb hastası oldum bu yüzden ve psikolojik ilaç tedavisi gördüm ve okb hala beni ciddi anlamda etkiliyor konuya gelecek olursak bu okb beni sanki bi tıp doktoru yaptı araştırmadığım herbalist vs ykalmadı hemde 6 yıldır hatta belki duymuşundur hiv takıntısı olanlarıda hatta bugün bile kbb dotorundan elisa istedim yapmadı neyse ben bu konuların dibine inmiş bi insan olarak sana şunları söyleyebilirim 1 dıbbıl salavatı yaz nete ama mutlaka en az 313 kere zikret iki mms sıvısı yaz araştır netten gümüş suyunu filan geç cildine renk veren pikmentleri bozuyor zaten tedavide etmez ankarada bikaç kişi vardı adı aklıma gelmedi tıbbın bulamadığı hastalıkları bulup tedavi ediyorlardı ama içlerinde sahtekarıda çok urfada ibrahim hakkari var benimle ilgilenmemişti ama bu adam hem herbalist hemde sağlam bi hocadır netten bakabilirsin sadece bi yerde çıkar biorezonns araştır aslında çok ama çok şey varda neden bilmiyorum aklıma gelmedi birde unutmadan teheccüt namazını mutkk kılmaya gayret et daha etkili silah görmedim ben burdan özwl mesaj atılıyormu bilmiyorum atılıyorsa bana mesaj at aklıma geldikçe yazarım senin için araştıracam son olarak şunu söyleyim bana bir hastalık söyle ben sana mutlak kurtulanları göstereyim bunun içinde kuduz da dahil bilirsinki kuduz virüsü beyne ulaştıktan sonra hiv bile yanında hiç kalır dönüşü yoktur ki kuduzdan bile kaç insan beyne ulaşmasına rağmen kurtulmuştur buna hivde dahildir demem o ki zaten ecel gelmeden ölmezsin burdaki asıl gaye kalan ömrümüzü normal insanlar gibi yaşayıp evlilik vs gibi şeyleri de yaşayabilmek allah ümidimiz kırılmasın diye en ölümcül hastalıklardan kurtulanları bizlere ibret olarak sunmuştur karmaşık olduğunu biliyorum yazdıklarım çünkü çok şey demek isteyşnce böyle oluyor mümkünse bana özelden yaz ne geliyorsa elimden yapmaya hazırım ve inanıyorum ki bu azim ve gayretinle neler neler olacak işte sende de bir mucize olacak inşallah kardeşim dualaşalım inşallah şimdilik selametle kal

51mecnun38

Kayıtlı Üye
Herbalistlerin yardımıyla iyileşen kanser vakaları duydunuz mu?
kardeşim bende genital siğiller çıktı bilen bilir dermatologlar çözüm bulamadı istanbuldan birini bulduk bana bi karışım gönderdi bal 3 günde hepsi gitti yine bi arı işiyle uğraşan arkadaşım var bi yakınında göğüs kanseri vardı ameliyat için gün aldı sadece o güne kadar bu adam o kadına kendi yapımı propolis verdi ameliyat olmadı kadın çok vaka var ama inan aklıma gelmiyor

Beylane

Kayıtlı Üye
Herbalistlerin yardımıyla iyileşen kanser vakaları duydunuz mu?

İnsanoglu virüslere karşı koyabilecek bir şey üretemedi. Hiçbir virüse tedavi yöntemi yoktur. Virüsü uykuya almak vardır. Mesela su çiçeği virüsüne ineklere bulaşan başka bir mutasyonlu su çiçeği virüsünü alıp insanlara enjekte ettiler. O yüzdendir ki kolumuzda izleri halen durur ve uykudadır

HALVET

Kayıtlı Üye
HAVAS ilmi böyle dertler yada hastalıklar için değildir kardeşim.Rabbine sığın,tevekkül et,namazın boşlama,abdestsiz gezme.vs dinimizin ükümlerini elinden geldiğince yap.Derdi veren Rabim Dermanınıd vrir kimin ne kadar yaşayıp yaşamayacağına biz karar vermiyoruz o yüzden en azından buna inan ve buna sarıl RABBİM YAR ve YARDIMCIN OLSUN.

dhardhar

Kayıtlı Üye
HAVAS ilmi böyle dertler yada hastalıklar için değildir kardeşim.Rabbine sığın,tevekkül et,namazın boşlama,abdestsiz gezme.vs dinimizin ükümlerini elinden geldiğince yap.Derdi veren Rabim Dermanınıd vrir kimin ne kadar yaşayıp yaşamayacağına biz karar vermiyoruz o yüzden en azından buna inan ve buna sarıl RABBİM YAR ve YARDIMCIN OLSUN.
Ek yapayim: badeleme yapma. Sonra aids kaparsin. :)

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Hepinizin yazdıklarını teker teker okudum değerli dostlarım şükür sağlığım yerinde günlük zikir virdim var ömür boyu 5 vakit namazımı ve nafile ibadetlerini yerine getiriyorum Allah cc bu durumu kimseye yaşatmasın çok zor değerli dostlarım çok zor.
Ah benim deli gönlüm bunuda yaşamakta varmış kaderimde Rabbim bana her istediğimi verdi ne istersem verdi gerçekten imkansız dediğim şeyler Rabbimin Fazlu keremi ile oldu o sebepten bir yandan korkmuyorum hatta doktorlar deseler ki bir haftaya ölümün gerçekleşebilir deseler herhangi bir hastalıktan Rabbime şükrederim Allah cc iman kuran nasip etsin ... bir dakikamı boşa geçirmemeyi daha iyi anladım hastalık idrakımı ve tefekkürümü arttırdı ... Allah cc. Nin izni ile birgün Kurtulacağımı gönülden inanıyorum ...
Sağlığı korumak vacip ilaçlarımı düzenli alıyorum mutluyum huzurluyumda ama bir okadarda insanız olsun diyorum Allah cc seni kendine bağladı değerini bildin hayatın diyorum :) Rabbül Alemin sizi ve sevdiklerinizi korusun Allah cc gönlünüzden geçeni hayırlı hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin ...sevgilerimle