Satanizm ve Şeytanın Planları

mally

Kayıtlı Üye
Uyandırma Projesi nden hiç haberim yoktu. Kendileri itiraf ediyorlar :O Sn. Necromancer, elinize sağlık. Çok teşekkür ederim.

Necromancer

Kayıtlı Üye
Artık uyanma vakti.Tek göz tarikatını bilirsiniz oradaki göz deccalin gözüdür.Çünki deccal tek gözlüdür...

mally

Kayıtlı Üye
Tek göz tarikatını İlluminati ve Siyonizm e özgü sanırdım. Abhullah Hashem direkt köklerine inmiş. Bu konu her zaman yukarıda kalmalı. Çok vahim hadiseler irdelenmiş. Sn Necromancer, paylaşımınız için tekrar teşekkür ederim. Gerçekten kan dondurucu gerçekler.

mally

Kayıtlı Üye
Bu konuya eğilmeli... Tekrar yukarıda durmalı...

paranoise

Kayıtlı Üye
"Tanrılar hakkında gerçekler" linki çalışmıyor Necromancer göz atarsan sevinirim paylaşım için teşekkürler.

Midnite

Kayıtlı Üye
video lar banada kesilmiş gibi geldi ve ayrıca inançlar hakkındaki karalamalar her çağda doğal bir tepki oldu karşıt dinlerden gelen . son derece anlamsız olmuş oda bir inanç nasıl ki dinden vazgeçmiş bir müslüman neden olarak müslümanlığın ona göre yanlış olduğunu söylerse aynı mantıktır , video nun bu kadar şeye yorumlanması gereksiz geldi

mally

Kayıtlı Üye
Vidyolar kesik değil arkadaşlar. Belki netten izliyorsanız yavaş gidiyor veya takılıyordur.

Sayın Xero, bence belgeselin tamamını yani tüm bölümlerini izlemeden karar vermeyin.

Midnite

Kayıtlı Üye
sağolun sayın mally ama televizyona çıkıpta saçmalayan S.İ.T. üyleride geldi ama bu tüm inancın karalanması veya yorumda bulunulması için yeterli bir şeymiş gibi gelmiyor:)
ne düşünürseniz düşünün satanizm bir inançtır inananları vardır haklı haksız nedenleri vardır inanmalarında diğer BÜTÜN dinler kadar kabul edilebilir birşeydir ve böyle direk yargılarda bulunulunması hoşuma gitmiyorki diğer dinlerde bu direk yargılar çooook daha kolay yapılabilir , ben el kaideyi müslüman olmalarıyla değil terörist olmalarıyla yargılıyorum mesela

paranoise

Kayıtlı Üye
Çok güldüm dünya dışı varlıkları yani şu arada gördüğümüz tv'den ordan burdan (u.f.o.) 'ları bile cin yaptılar ya.Sözde senaryo. Bırakınız bu adam ne konuştuğunu bilmiyor. Öyle ortamlara gireceksin, akıl almaz şeyler yaşayacak göreceksin sonra çıkıpta bunları insanlara apaçık anlatacaksın? Yok lambanın cini neden mavi yok işte televizyonlar da verilen mesajlar tamam iyi hoşta bu adam kim? Neden öyle ortamlara girmiş hadi girmiş sonra ne olmuşta terk etmiş belkide etmedi belkide bir ajan. Çok mu paranoyağım?

Necromancer

Kayıtlı Üye
Roger Morneau adamın ismi araştır istersen ilk defa bu forumda böyle bir tepki aldım...

Midnite

Kayıtlı Üye
uyandırma projesi baştan başa komik bir şey , taraflı tek yönlü ve çocukça hepsini izledim sadece komikti :)

Necromancer

Kayıtlı Üye
Size çocukça olup olmadığı sorulmadı.Size göre çocukça olabilir varsa daha iyisini yapabiliyorsanız kendi inancınıza göre bide sizin projenizle ilgilenelim?

Midnite

Kayıtlı Üye
sana bişey sorup sormadığını sormadım , benim inancım seni ilgilendirmez senin attığın şey saçmaydı ki yersiz ve kanıtsız (destekleyeceğin hiç bir şey yok orda herkes atıp tutyor arkaya müzik koyup konuşmak pek proje değil ) diğer inançları karalayacak birşeydi ,tıpkı cahil ve etkisiz birinin düşüncelerini kanıtlama çabası gibi :) yani sadece komik benim proje bulup bulmam bunun saçmalığını gidermez bilginize

paranoise

Kayıtlı Üye
sana bişey sorup sormadığını sormadım , benim inancım seni ilgilendirmez senin attığın şey saçmaydı ki yersiz ve kanıtsız (destekleyeceğin hiç bir şey yok orda herkes atıp tutyor arkaya müzik koyup konuşmak pek proje değil ) diğer inançları karalayacak birşeydi ,tıpkı cahil ve etkisiz birinin düşüncelerini kanıtlama çabası gibi :) yani sadece komik benim proje bulup bulmam bunun saçmalığını gidermez bilginize

+1

Gereksiz vede yalan dolan sohbetlerden ibaret bir takım kesimin bir takım şeyleri karalama çabası diyorum ben buna kısaca.. Sevgiler hörmetler.