Satanist Grupları

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Aynen , once Kutsal kiraplari okusun sonra satanist olsun. (y)(y)
Risaleyi de bi okursa ve sag cikabilirse kesin dogustan satanist. Onun orgut kurmasi lazim gelir o vakit. ?
Risaleyi de okudum ve özel ders veren öğretmenim tek seferde dersleri geçen üstelik dönüp bana ders veren bir seni gördüm demişti, o zaman 20 yaşındaydım geldiğim sonuç tüm ibrani dinler, pagan inanışlar, satanizm, spiritüel satanizm doğu dinleri hepsi tek kaynaktan empoze ediliyor. Zamanın değişen ruhuna göre iyi polis kötü polis rol değiştiriyor, sizi ağılda tutabildikleri sürece hangi isim altında afyonlandığınızın önemi yok.

Ü

Üye silindi 58480

Risaleyi de okudum ve özel ders veren öğretmenim tek seferde dersleri geçen üstelik dönüp bana ders veren bir seni gördüm demişti, o zaman 20 yaşındaydım geldiğim sonuç tüm ibrani dinler, pagan inanışlar, satanizm, spiritüel satanizm doğu dinleri hepsi tek kaynaktan empoze ediliyor. Zamanın değişen ruhuna göre iyi polis kötü polis rol değiştiriyor, sizi ağılda tutabildikleri sürece hangi isim altında afyonlandığınızın önemi yok.

Konuyu acan arkadasa olan tavsiyeni ne ?
Ben onu merak ettik simdi : ))

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bildiğim bir satanist grup yok, forumda biri vardı spiritüel satanistti galiba ama nickini hatırlayamadım. Herkes neye inanıp inanmayacağı konusunda özgür, kendini o gruplarda daha iyi ifade edebileceğini ya da oraya ait olduğunu hissediyorsa tercih ona kalmış ben kimsenin inancına karışmam zaten bu dışardan dürtmekle olacak birşey değil, basamakları idrak ederek kendin çıkmalısın ben seni asansörle en üst kata çıkartırım ama bir başkasıyla da zemine inersin. Yaşayarak, görerek, anlayarak idrak etmesini, taklitçi değil sorgulayıcı olmasını öneririm.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Valla sohbet mohbet varsa giderim öyle Bi gruba. Neler oluyor çok merak ediyorum...

Feyizli bir abi gelip hz luciferin hikayelerini mi anlatıyor. Yasak meyve mi yeniyor... Ya da ne bileyim. Sahneye biri çıkıp Allah'a Diss mi atıyor...

Noluyor harbiden biri aydınlatabilir mi?