Satanist Grupları

fucuk

Kayıtlı Üye
Bildiğiniz satanist grubu varmı katılmak için Türkiye içinde yardımcı olursanız sevinirim.

İbisu

Kayıtlı Üye
:D:D:D:D:D ada bak mabette şuan satanist yok diye biliyorum sayın fuck. biri vardı gerçi ama aktif değil galiba artık

fucuk

Kayıtlı Üye
yüzyüze iletişime geçmek için bildiğiniz yokmu?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Underground diye tabir edilen gruplardir varsalar bile. Hani nasil ulasilir bilemem ancak ulasacagin kisiler de ozenti iseler senin icin daha dramatik olabilir. Malum bir yere ait olma acligi olsun bir inancin taassubun pesinde gitmek suru psikolojisi tum tarikat orgut ve cemaatlerde goruluyor. Iclerinden faydali olani bulmak piyango cekmek kadar zordur bence. Sansin bol olsun

İbisu

Kayıtlı Üye
Underground diye tabir edilen gruplardir varsalar bile. Hani nasil ulasilir bilemem ancak ulasacagin kisiler de ozenti iseler senin icin daha dramatik ? olabilir. Malum bir yere ait olma acligi olsun bir inancin taassubun pesinde gitmek suru psikolojisi tum tarikat orgut ve cemaatlerde goruluyor.? Iclerinden faydali olani bulmak piyango cekmek kadar zordur bence. Sansin bol olsun
gerçeğini görmek istemezsin dhardhar inan bana

Johntitor3

Kayıtlı Üye
Türkiye gibi bir ülkede zor. İlk başlarda bu tarz dc gruplarında felan bir kaç kişiyle sanal ortamda samimiyet kurmanızi daha sonra fiziki planda gorusmenizi tavsiye ederim. Zaten linç yemeden satanist olmak zor ülkede birde ergenlerle yada özentilerle cahillerle muhattap olmayın derim ben

Furking

Kayıtlı Üye
Türkiye gibi bir ülkede zor. İlk başlarda bu tarz dc gruplarında felan bir kaç kişiyle sanal ortamda samimiyet kurmanızi daha sonra fiziki planda gorusmenizi tavsiye ederim. Zaten linç yemeden satanist olmak zor ülkede birde ergenlerle yada özentilerle cahillerle muhattap olmayın derim ben

Aman bunu grup liderleri duymasın. :D
Ne tuhaftır ki new age akımı desteği ile gençlere enjekte edilen (sözde spirituel) satanizm de tam da ergenlere hitap ediyor ve özentilik ile enjekte ediliyor. Tabi bunun için aklı karışık (yeterli bilgi düzeyine sahip olamayan = cahil) gençlere yöneliniyor. Acınası.. : )

Aisling

Kayıtlı Üye
Şimdi bu inanç için işte ibrahim-i dinlerdeki figür ile alakası yok deniliyor. Kara çalınıyor deniliyor. Konuştuğum bir satanist böyle demişti.
Hatta kendi ıçlerinde kollara ayrılıyor. Kimi için bir tanrı, kimi için bir figür ya da düşünce.

Ama ben akla gelen ilk hali için (tanrı) yorum yapacağım, bir tür başka bir türe neden tapsın ki? O da benim gibi yaratılan yalnızca.
Muhalefet için yazmıyorum aman ha. Size saygım var. Aklımdaki düşünceleri dile getirdim yalnızca.

Johntitor3

Kayıtlı Üye
Şimdi bu inanç için işte ibrahim-i dinlerdeki figür ile alakası yok deniliyor. Kara çalınıyor deniliyor. Konuştuğum bir satanist böyle demişti.
Hatta kendi ıçlerinde kollara ayrılıyor. Kimi için bir tanrı, kimi için bir figür ya da düşünce.

Ama ben akla gelen ilk hali için (tanrı) yorum yapacağım, bir tür başka bir türe neden tapsın ki? O da benim gibi yaratılan yalnızca.
Muhalefet için yazmıyorum aman ha. Size saygım var. Aklımdaki düşünceleri dile getirdim yalnızca.
Satanizmde yani teistik satanizmde Şeytan olarak adlandırılan varlık yaratılmamıştır, o da Allah gibi bir tanrıdır ve Şeytan asla kendisine tapinilmasini istemez. Kendisine inanlar ve onun yolunda ilerleyenlere Allahın aksine kullarım demez, seçkinlerim diye hitap eder. Bırakın kendisine tapinilmasini kendisine saygı duyulmasını bile talep etmez.
Bu yazdıklarımın hepsi kitapçı ekol için geçerlidir. Jos ekolünde farklı olabilir bilgim yok

Johntitor3

Kayıtlı Üye
Aman bunu grup liderleri duymasın. :D
Ne tuhaftır ki new age akımı desteği ile gençlere enjekte edilen (sözde spirituel) satanizm de tam da ergenlere hitap ediyor ve özentilik ile enjekte ediliyor. Tabi bunun için aklı karışık (yeterli bilgi düzeyine sahip olamayan = cahil) gençlere yöneliniyor. Acınası.. : )
O sözüm Turkiye'de ki gruplar için değildi. Her inanışın içerisinde yarı-cahil bir kesim bulunur ve inanca sahip bir kişinin bu yari cahillerle ilişikisi onu olumsuz etkililer genellikle. Satanizm mevzusunda ise bir double olumsuzluk mevcut, o da şuradan kaynaklanıyor Zaten ülkede ki satanist algısı malum ve bilgiye, tecrübeye ulaşmak zor üstüne üstelik bir insiyenin gireceği ortam olumsuz ve yanlış olursa bu kişinin ruhani, majikal vs. alandaki gelişimi iyiden iyiye sekteye uğrar, bunu demek istedim.

Ü

Üye silindi 58480

Aynen , once Kutsal kiraplari okusun sonra satanist olsun. (y)(y)
Risaleyi de bi okursa ve sag cikabilirse kesin dogustan satanist. Onun orgut kurmasi lazim gelir o vakit. ?

İbisu

Kayıtlı Üye
Aynen , once Kutsal kiraplari okusun sonra satanist olsun. (y)(y)
Risaleyi de bi okursa ve sag cikabilirse kesin dogustan satanist. Onun orgut kurmasi lazim gelir o vakit. ?
ya o profil resmindeki ismini şimdi hatırlamıyorum adamdan bahsediyor onun kitabını da yol edinenler var adam türk olduğu için türkiye dışında bulması imkansız gibi bir şey o yüzden diyor

İbisu

Kayıtlı Üye
başka kitaplarda vardı zamanında mabette konusu açılmışken bakmıştım o adama başka bir kitabada google kitaplıkta denkgelmişti merak edip açmıştım